לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2012, 23:02
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
דפני ליף החלה בגיוס תרומות למחאה החברתית

דפני ליף החלה בגיוס תרומות למחאה החברתית, ובתוך יממה הצליחה לגייס למעלה מ-12 אלף שקלים. ליף מתכוונת להציג בזמן הקרוב עמותה חדשה לקידום המחאה החברתית ש"מטרתה תהיה העצמה אזרחית ופעילות בשטח". את קמפיין גיוס התרומות השיקה אתמול (ראשון) באתר הבית הרשמי של המחאה החברתית, ובו גם ניתן לעקוב אחר זהות התורמים וסכום התרומות המגויסות.

http://www.haaretz.co.il/news/education/1.1746265

-------------------------------------------------------------------------------------

מה קרה? גם ה - NIF הבינו את הבדיחה שבמימון מחאה שמונהגת ע"י ילדה במכפר שמריהו שמפסיקה למחות כשמתחיל הגשם? ד"א, אין חוקים לגבי עמותות/אירגונים שאוספים תרומות? כל אחד יכול לאסוף תרומות בלי פיקוח?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2012, 00:24
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
כתבתי שיר לכבוד דפני ליף ומעריציה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "דפני ליף החלה בגיוס תרומות למחאה החברתית"

טוב, לא בדיוק כתבתי. התאמתי את המילים של השיר הניפלא של פוליאנה פרנק-"זיווה"
(למקור-http://www.youtube.com/watch?v=16RAJRkSmrU).
לי זה לא איכפת
אם שיכלך קצת מעומעם
או אם את שליחה
של "ארגון זכויות אדם"
עושה לי די בסדר
וזה מה שקובע
והחזה שלך
הוא משהו משגע

דפני - את גורמת לי לפלוש
דפני - אני מועיל כמופרעוש
דפני - המצב כבר לא סביל
דפנילהפגין כבר לא מועיל

יום שישי
שוב אין לאן לצאת
הולך למאהל
אבל את לא נמצאת
אחת פחות עשרים
עדיין אין תשובה
יושב על הספסל
חושב על אכזבה

דפני - תהרסי יותר מהר
דפני - אני עוד מעט גומר
דפני - את שוב עושה לי חום
דפניאשרוף איתך מלון

דפננננייי!!! - אני כבר לא אותו אדם
דפננננייי!!!י - הדור שלנו משועמם
דפננננייי!!! - את כל כך לא רגילה
דפניאיתך אין הפסקה
ישן 03-07-2012, 20:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
יותר מעניין לשאול ממה היא התפרנסה במהלך השנה האחרונה...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ע"פ חדשות ערוץ 10, למרות..."

ובמהלך הקיץ האחרון.

העובדה שהם "מגייסים תרומות" נשמע כמו אליבי גדול ומשעמם למה שכולנו יודעים פלוס-מינוס: יש כסף גדול שמממן את כל הבלוף הזה הקרוי בשם "המחאה", על פלגיה השונים (פלג סתיו, פלג קונטס, פלג רמב"ם, פלג דפני ושאר הפלגים שבוודאי עוד יצוצו בהמשך). הכסף הזה מגיע, מן הסתם, מזרועות כאלה ואחרות של התמנון הניפי, שאהוד בישראל כמעט כמו שסורוס הוא סוציאליסט...
מתוך רצון להיראות כגורם פנימי - הם "מגייסים תרומות".

בכלל, כל ההצבה של הדפניות למיניהן בפרונט, מתחיל לשעמם. הגיע הזמן שהתקשורת תעשה את תפקידה פעם אחת, ותפסיק לראיין את בובות הקש, ותתחיל לראיין את מי שבאמת מנהל את הפריק שואו הזה...
ישן 03-07-2012, 20:42
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

סמוך עליהם שימצאו פתרון גם לבעיות האלה...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ברגע שהיא תקים עמותה, היא..."

תראה איך האמא של כל עמותות-ניף (ניף עצמה) בכלל לא רשומה בישראל, אלא בארה"ב.

העובדה ששנה עברה מאז הקיץ הקודם ועדיין לא הוסבר לנו מאיפה כל הכסף לארגון המאהלים, מאיפה הלוגיסטיקה המטורפת, מאיפה הגיעו "היועצים", "האסטרטגים" וכל שאר אנשי הסוד והסתר - צריכה ללמדנו שהתקשורת לא באמת רוצה לדעת, ושכנראה שגם בעתיד לא נדע (לפחות לא מהתקשורת).

אגב, הנה פרוייקט למקור ראשון/ישראל היום/ערוץ 7: להשקיע מאמץ ולהתחיל לשפוך אור על הפרוייקט הענקי הזה. מדובר כאן בניסיון מהפכה שמתחיל כעת את שנתו השנייה. זה פרוייקט עצום, ומכיוון שברור שידיעות/מעריב/ערוץ 2/ערוץ 10/ערוץ 1/קול ישראל/גל"צ/טמקא/וואלה/אנרג'י/הארץ, לא יקחו אותו על עצמם - הרי שיש צורך בהשקעת המשאבים לחשיפת העניין.
ישן 03-07-2012, 20:51
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "סמוך עליהם שימצאו פתרון גם לבעיות האלה..."

אתה מקצין, לא מדובר בניסיון מהפכה.
ביבי לא שיחק לידיים שלנו - השמאל. כשלבני לא הצטרפה לקואליציה לפני יותר משלש שנים זה כי היא חשבה שבפעם הקודמת שביבי היה ראש ממשלה ברק קיבל את הממשלה על מגש של כסף.
היא הייתה משוכנעת שבתום הקדנציה מי שינהיג את האופוזציה יהיה רוה"מ.
זה לא קרה, הוא עושה עבודה לא רעה. צלח את המשבר הכלכלי ולא סיבך אותנו במלחמה, לא מובן מאליו.
עכשיו נשאר למצוא סיבה אחרת להדיח אותו. לא יותר ולא פחות.
אין כאן קונספירציה גדולה סתם התארגנות שמנסה למשוך את העם.
לא הצליח להם בקיץ הקודם ולא יצליח להם בקיץ הזה.

לצורך הבהרה, למרות מה שכתבתי אני כנראה אצביע לשלי יחימוביץ.

ישן 04-07-2012, 05:58
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "דווקא כשהפכת למעט יותר..."

ביבי, עם הקואליציה המתאימה, הוא ראש ממשלה מצוין.
אני מעריך שהוא ינצח בבחירות, וכנראה גם בצורה משכנעת.
עכשיו אני רוצה לראות אותו בראשות הממשלה עם קואליציית שמאל מרכז.
משהו כמו עבודה+קדימה+ישראל ביתנו כשותפות בכירות. אם בהמשך המפדל תרצה להצטרף אז זה יהיה בסדר.
אני רוצה את שטיינץ בתור שר אוצר, הוא קנה אצלי מקום של כבוד בדוח שישנסקי, וגם בהמשך.
שלי יחימוביץ תשמש כבלם נהדר במקומות בהם צריך. למרות מה שכותב נחמיה שטרסלר לא מדובר כאן באיזו קומוניסטית אלא רק באחת שתזהה עוולות בשיטה ותשים להם סוף.
זה לא שהמסחר יידפק, אבל האחריות האישית של אלו שמנהלים את הכסף תגדל.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 04-07-2012 בשעה 06:03.
ישן 06-07-2012, 19:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

למה זכרון סלקטיבי? האופציה הראשונה של ביבי הייתה ממשלה אחדות - כולל הימין
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כשאתה בוחר בביבי אתה בוחר בו..."

בשום שלב הוא לא וויתר על הימין. השמאל התנגד לכך ורצה ממשלה שבה הליכוד יהיה במיעוט, וביבי סירב לכך.

לא רק שיצא באינספור הכרזה לגבי השותפות הטבעיות - אלא שעשה זאת דקה אחרי הבחירות...

לפי שיטתך, בגלל שהליכוד מעל באמון בוחריו - הרי שהרוויח את הזכות לעשות זאת גם בעתיד. זה בערך כמו לטעון שבגלל שחיים נתפס בעבר על גניבה, אזי חובתנו לתת לחיים קארט בלאנש לגנוב שוב, שהרי "יש לו הסיטוריה מכובדת" בתחום.

לא עובד ככה - וחמור מכך, זה אנטי-דמוקרטי. בתור מי שכל פעם מזדעק נגד פאשיזם כאן, מן הראוי שתהיה הראשון לזעוק למען אמינות, ועמידה במצע.
ישן 07-07-2012, 19:02
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בהחלט יש סנקציות בדמוקרטיה נגד פוליטיקאים שמשקרים בהיקף כזה
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "סביר להניח שאני (ואני מקווה בשבילך שגם אתה) אהיה מסוגל לראות את האמת:"

אפשר לו לבחור בהם שוב. מי שמציע לליכוד ומגלה שעבדו עליו יש לו 3 אלטרנטיבות:
1. להצביע למפלגת המרכז התורנית
2. להצביע למפלגת ימין אחרת. הליכוד איננו מפלגת הימין היחידה.
3. לא לבחור בבחירות התוך מפלגתיות באותם אלו ששיקרו.
וקיימת כמובן האופציה שה"שקר" בעצם תואם את מה שהציבור המצביע באמת חושב באותה נקודת זמן שיוצאים באותה מדיניות.
ניקח לדוגמא את שרון. טוענים נגדו שיצא לפני הבחירות נגד ההתנתקות אבל כשנבחר פעל בדיוק בכיוון הזה. ומה קרה? בבחירות לאחר מכן, המפלגה שהקים על בסיס אותה תוכנית ואף דגלה בהמשך אותה מדיניות זכתה במספר הקולות הרב ביותר והקימה קואליציה. ואילו הליכוד, שכלל רק את אלו שהתנגדו לתוכנית ההתנתקות (ולכאורה היו אלו שייצגו את עמדת המצביעים לליכוד בבחירות הקודמות) הגיע לשפלהמדרגה מבחינת מנדטים. מה אפשר ללמוד מהדוגמא הזאת? כניראה ברגע שנבחרת אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה כל עוד יש סיבה להאמין שהמדיניות הזו תהיה מקובלת על רוב הציבור. זה מעניין את ציבור הבוחרים יותר מאשר השאלה האם הנבחרים עמדו בהבטחות המוקדמות שלהם או לא.
ישן 07-07-2012, 19:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הקביעה שבחירות 2006 מוכיחות שהיה רוב להתקפלות, היא ספקולציה בלי ביסוס אמיתי
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בהחלט יש סנקציות בדמוקרטיה נגד פוליטיקאים שמשקרים בהיקף כזה"

ההתרסקות של הליכוד קשורה ל750 דברים, שאינם התמיכה המאסיבית בעקירה. בדיוק באותו אופן הייתה ההצלחה של אט"ד קשורה בהמון סיבות שאף לא אחת מהן העקירה. מדובר על מנגנון מעולה שהוקם (באמצעות עשרות ראשי רשויות), התגייסות מטורפת של המדיה (חסרת תקדים אפילו במושגים שלה - למרות שבשנה שעברה היא שברה את השיא עם סיקור "המחאה"), מאסה ענקית של מצביעי ימין שהצביעו ברגליים (רוב מצביעי הגמלאים לא באו מהשמאל, למשל), ועוד ועוד סיבות. תמיכה בדיעבד במהלך של שרון, בוודאי שלא הייתה מה שהביא למפלגתו את הנצחון.

פורום החווה אובססיבי לסקרים לפחות כמו ביבי - ולא סתם הם נמנעו מעריכת משאל עם או בחירות ל-פ-נ-י העקירה.

אין ספק שהציבור ניתן להכוונה חד-פעמית שמאלה, כאשר הדבר נכפה עליו - ואז המציאות חוזרת, והוא שוב נודד ימינה. זה קרה עם אוסלו (שנכפה באופן מכוער ומושחת עוד יותר מכפיית העקירה), זה קרה עם מהלכי ברק בקמפ דיוויד וטאבה - וזה קרה עם העקירה. קשה לראות אפשרות שהציבור היום יסכים לכך שהמהלך של שרון היה מהלך נכון, לו נשאל על כך בהמשך?
ישן 07-07-2012, 19:50
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בוודאי שיש לנו מושג מה לא הייתה הסיבה המרכזית...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אין לנו שום מושג מה הייתה הסיבה המרכזית"

נוח לנו (טוב, לא לנו - אלא לך...) להתעלם מהסיבות המשמעותיות בהרבה, כמו המדיה, ההתמוטטות של ארגון הליכוד כשחצי מהמטה הארגוני שלו נעלם בן-לילה, ההצבעה המאסיבית לגמלאים - ועוד ועוד ועוד.

לציבור אין אפשרות תיאורטית להעניש - כיוון שהשיטה כאן בנוייה על מפלגות גדולות ולא-גדולות. אם מנהיג המפלגה הגדולה בגוש בגד בבוחריו, ולא הופל בתוך מפלגתו - הרי שהוא עדיין מועמד הגוש לראשות הממשלה, לא משנה מה. זה חסרון אדיר בשיטה שלנו. הוא כמובן טוב בעיקר לשמאל - שכן מי שעובר ימינה בכל מקרה יעבור תהליך של שחיטה כשרה בידי העיתונות, בעוד שהעובר שמאלה יוצג כאמיץ לב...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:17

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר