לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2012, 04:11
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
במקום קורס טיס ישב בכלא הצבאי על נפקדות והפקרת נשק
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הבחור נמצא באילת..."

זהו כישלון של מערכת המיונים לקורס טיס. מסתבר שמדובר בבחור בעייתי שגם לפני הצבא היתה לו בעיה בהתמודדות עם קשיים, ובסופו של דבר ברח מהבית. אני חייב לומר שמזווית ההכרות שלי עם הנושא, נראה שאין חובה לפסיכולוגים ולפסיכיאטרים לדווח לצבא על מלש"בים שבהם טיפלו. אישית, הייתי מעורב בטיפול בבחור שהיה לפני גיוס ליחידת חי"ר משובחת. הוא היה בחור נפלא, מלח הארץ ממש, אבל עם תסמינים שהצביעו על חשש כבד מהתפרצות של סכיזופרניה (היה לו סוג מסוים של דיכאון שמאפיין סכיזופרנים והייתה סכיזופרניה במשפחה). לשאלתי, הפסיכיאטר המטפל ענה נחרצות שאין לו שום כוונה לדווח לצבא. כנראה שזה חוקי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2012, 13:06
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "במקום קורס טיס ישב בכלא הצבאי על נפקדות והפקרת נשק"

ברמה העקרונית את צודק.
ברמה הפרקטית מיון זה נושא סופר מורכב, תמיד תמיד בכל מערכת יש אנשים שיעברו במסננת שלא אמורים לעבור.
את זה אפשר למצוא מפרופסורים בהרווארד, אסטרונאוטים בנאסא ועד לכל יחידה מובחרת בצה״ל.
השאלה העקרונית היא כמובן אם לאור ארוע כזה או אחר צריך להפיק לקחים ולבצע שינוים במערכת.
לטעמי וכפי שמישהו הסביר מטה, מקרה מיוחד כזה או אחר יקרה כמעט תמיד פעם בכמה זמן ולא נכון דווקא לשנות לגביו מערכת מיון שלמה שבסוף צריכה לחיות תחת אילוצי כלכלה זמן וכו׳.
זה נושא מורכב מדי מכדי לשנותו על בסיס מקרה אחד, בוודאי בתחום המורכב של מיון אישיותי.

ישן 06-03-2012, 10:07
  דב נמלים דב נמלים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.11
קשקוש
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "במקום קורס טיס ישב בכלא הצבאי על נפקדות והפקרת נשק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
זהו כישלון של מערכת המיונים לקורס טיס. מסתבר שמדובר בבחור בעייתי שגם לפני הצבא היתה לו בעיה בהתמודדות עם קשיים, ובסופו של דבר ברח מהבית. אני חייב לומר שמזווית ההכרות שלי עם הנושא, נראה שאין חובה לפסיכולוגים ולפסיכיאטרים לדווח לצבא על מלש"בים שבהם טיפלו. אישית, הייתי מעורב בטיפול בבחור שהיה לפני גיוס ליחידת חי"ר משובחת. הוא היה בחור נפלא, מלח הארץ ממש, אבל עם תסמינים שהצביעו על חשש כבד מהתפרצות של סכיזופרניה (היה לו סוג מסוים של דיכאון שמאפיין סכיזופרנים והייתה סכיזופרניה במשפחה). לשאלתי, הפסיכיאטר המטפל ענה נחרצות שאין לו שום כוונה לדווח לצבא. כנראה שזה חוקי.

לא כשלון ולא נעליים.

מיון בכלל ומיון נערים חדורי מוטיבציה בפרט , זה ארוע לא פשוט ובהחלט לא חד משמעי ומתמטי.
יש תקלות.
הסטטיסטיקה מראה כי שיטת המיון הצהלית ללוחמי יח' מיוחדות ו/או צ"א - עובדת מצויין. מספר התקלות במסננת - זניח לעומת המספרים המדוברים.

תהיה רגוע.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר