לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2011, 22:21
  awaw14 awaw14 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.11
שאלה בנושא תפקידים

היי

אני מיועד לגיוס כלל צה"לי יש לי פרופיל קרבי ונתונים מעולים אך למרות זאת לא שובצתי בתפקיד וזאת על אף פגישה עם קצין מיון טרם הגיוס

רציתי לדעת אם בראיון עם קצין מיון במהלך הטירונות אני יכול לבקש פקח טיסה ואם כן האם ניתן לצאת מתפקיד זה לקצונה הייתי רוצה לקבל יותר פרטים על מהות התפקיד,תנאי שירות(אני רוצה לעשות שירות שיאפשר לי לעבוד במקביל זאת אומרת כל יום בבית או שבוע בבסיס שבוע בבית)

בנוסף אני מתלבט אם להגיד שאני רוצה להיות חייל בתפקיד הסמכה בתחום האלקטרוניקה(כלומר לעסוק באלקטרוניקה)כאשר העדפה שלי היא בחיל האוויר אבל שמעתי שחייל במסלול האלקטרוניקה בחיל האוויר ישובץ לטכני ושם מהות התפקיד היא מכונאות בעיקר לצד עבודה מעטה במעבדות האם זה נכון לגבי חיל האוויר והאם ישנן אפשרויות נוספות שיכולים להכניס אותי עם הסמכה בתחום האלקטרוניקה

אשמח לקבל תשובה בהקדם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2011, 23:03
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי awaw14 שמתחילה ב "שאלה בנושא תפקידים"

אתה יכול לבקש פקח טיסה ואפשר לצאת מזה לקצונה (קצין מגדל). זה תפקיד עם הסמכה ארוכה מאוד. זאת אומרת שגם אחרי שאתה מתחיל לעבוד באופן שוטף בתפקיד, עדיין ממשיכים להסמיך אותך. אני חושב שרק אחרי שנתיים אתה מוסמך לגמרי ויכול לבצע את כל מה שפקח טיסה אמור לדעת.

אני לא יודע מה תנאי השירות של הפקחים בבסיסים פתוחים, אבל בבסיסים סגורים הסיכוי שלך לעבוד תוך כדי שירות הוא נמוך, כי הם סוגרים לא מעט.

עד כמה שידוע לי, באוויוניקה (אלקטרוניקה בחיל האוויר) עובדים גם לא מעט במעבדות. מן הסתם צריך לתת מענה גם בנקודות הקצה ולעלות פיזית למקומות העבודה בהם נמצאים כלי הטיס בשביל לפתור תקלות, אבל מהות העבודה היא לא שונה בהרבה. בסך הכל גם שם אתה צריך להפגין את היכולות שלך באלקטרוניקה בשביל לפתור את התקלות.

אני חושב שזה גם תלוי הרבה באופי היחידה בא אתה משרת. מטבע הדברים יש כלי טיס עם יותר תקלות שניתן לפתור ב"עבודת שטח", ויש כאלה שדורשים יותר עבודה במעבדה. בכל מקרה תצטרך לעבוד גם במעבדה וגם בשטח. זה גם תלוי איזה סוג של טכנאי אתה. אם אתה בעל תעודת הנדסאי (מה שאני מניח שאתה לא, לפי ההודעה שלך), סביר להניח שתבלה יותר במעבדות.

יכול מאוד להיות שלא דייקתי כי אני לא משרת באף אחד מהתפקידים האלה. אשמח אם יעמידו אותי על טעויות.
השתדלתי לענות עם הידע המצומצם שיש לי כי ראיתי שלא עונים לך.
ישן 16-10-2011, 21:25
  מיכאלs מיכאלs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי awaw14 שמתחילה ב "שאלה בנושא תפקידים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי awaw14
רציתי לדעת אם בראיון עם קצין מיון במהלך הטירונות אני יכול לבקש פקח טיסה ואם כן האם ניתן לצאת מתפקיד זה לקצונה הייתי רוצה לקבל יותר פרטים על מהות התפקיד,תנאי שירות(אני רוצה לעשות שירות שיאפשר לי לעבוד במקביל זאת אומרת כל יום בבית או שבוע בבסיס שבוע בבית)

אפשר לצאת מתפקיד זה לקצונה.

אני לא יודע כמה מותר לי לפרט על התפקיד אבל הטייטל מספק תשובה מספקת.

התפקיד הזה מאוד לא מתאים לתש שאתה מחפש, אין פקח שעושה שבוע-שבוע או יומיות.
היציאות שלהם הביתה הם 11-3 ולפעמים גם 21ים ההסמכה נמשכת כמעט שנה בזמן הזה תעשה פעם 11-3 ופעם 21 רק סמ"רים עושים שלישים (וגם זה לא מובטחת - תלוי בכ"א).

אני מכיר מספר פקחים (תל נוף,נבטים ורמון) והמצב זהה בבסיסים האלו וע"פ מה שנאמר ע"י גם בשאר הבסיסים אם זאת הם מאוד נהנים מהתפקיד.

ד"א אם תגיע לתפקיד הזה ותצא לקצונה אל תחשוב שזה ישתפר קצינים עוברים גם הסמכה ארוכה שבמהלכה היציאות שלהם זהות לפקחים ברגע שהם מוסמכים הם לרוב עושים שלישים עם חצי פה ושם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר