לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2011, 19:48
צלמית המשתמש של KingYes
  KingYes KingYes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.03
אינטרנט "חנוק" ברגע שפותחים הרבה חיבורים (כמו P2P)

שלום לכולם ושבוע טוב.
רציתי לברר בנושא שקורה במחשב אצל ההורים שלי.

יש שמה רשת שני מחשבים.
ברגע שאני פותח קליאנט טוררנט עם כמות של חיבורים.. אפשר לומר שאי אפשר בכלל לגלוש באינטרנט.. כל האתרים נכנסים אחרי מספר דקות (צ'אטים מתנתקים לגמרי).

השאלה שלי האם יש אפשרות לעקוף את זה וגם לגמרום לטוררנט לעבוד עם מספר גדול של חיבורים..

הדבר הכי מוזר, שברגע שמחשב השני מותקן ווינדוז 7 (בראשי גם יש 7), אז גם המצב שאי אפשר לגלוש בכלל. אבל ברגע שרץ במחשב השני לינוקס, אז במחשב הראשי כמובן שאי אפשר לגלוש, ובלינוקס אני מקבל מהירות מקסימלית לכל דבר בלי שום תקיעות או דברים כאלו (כאילו שום דבר לא רץ ברשת).

בדקתי את הנושא הזה כמה וכמה פעמים, וכל מה שכתבתי נבדק כמה וכמה פעמים ואלו התוצאות שהגעתי למסקנה.

משהוא יכול לומר לי מה קורה פה? האם יש אפשרות לקבל מהירות נט גם ב-7?

חיבור אינטרנט: 5MB של בזק ובזק בינלאומי.

תודה רבה לכם !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2011, 09:36
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KingYes שמתחילה ב "אינטרנט "חנוק" ברגע שפותחים הרבה חיבורים (כמו P2P)"

באופן רגיל הייתי אומר שמדובר ב"פיצ'ר" המדהים שמונע יותר מכמות נמוכה מאוד של half open connections, עוד משהו שמיקרוסופט עשו, מה שנקרא, "in their infinite wisdom" ... אבל לפי: http://www.mydigitallife.info/half-...patch-required/ - ב 7 מיקרוסופט הפנימה שמי שעשה את ההחלטה הזו הוא אדיוט, וזה כבר לא מופעל בברירת מחדל...

זה די מוזר. אולי יש לך הגדרות QoS בנתב?

אגב, כמה זה "הרבה" חיבורים אצלך? יש ראוטרים שפשוט לא מסוגלים לעמוד במספר גבוה של חיבורים, בגלל שטבלת ה NAT Connection Tracking שלהם ממש קטנה. אבל זה לא יסביר למה בלינוקס הכל עובד בסדר (עד כמה שאני מבין ממך...)

ישן 20-07-2011, 11:04
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "באופן רגיל הייתי אומר שמדובר..."

לינוקס יכול להוציא מהחיבור עוד קצת ולתת גלישה יותר "מהירה" מניסיון אישי כאשר תוכנת טורנט מופעלת על הקו ומשתפת (מורידה ומעלה) בניגוד לחלונות,אבל לא כמו שפותח האשכול מתאר מהניסיון שלי עם הנושא. (כיצד לינוקס עושה את זה,אתה אמור לדעת. אני עוד לא יודע,אבל היא עושה את זה.)

פותח האשכול צריך להגביל את המהירות של התוכנת טורנט ולהשאיר כמה kb של upload לשאר התוכנות כגון צאט,דפדפן וכו והבעיה אמורה להיות היסטוריה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 20-07-2011 בשעה 11:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר