לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2011, 14:01
  yuval_d2 yuval_d2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
פרצו לי לחשבון של הגוגל !! מסין ומבריטניה... איך אני מגן על המחשב שלי ???

היום ניסיתי להתחבר למייל שלי כמו בכל יום, כי אני חי על זה בערך וכל החיים שלי שם כולל כרטיסי האשראי שלי וממש כל מה שאני חי דרכו... ואני מגלה שגוגל חסמו לי את האפשרות בטענה שמשתמש חיצוני ביצע פעולה לא חוקית בחשבון שלי... עשיתי כמה פעולות ששלחו לי לטלפון הנייד את מספר הסיסמא המחודשת ומיד אחרי זה החלפתי סיסמא... הקטע, שלפני שבוע בערך.. האנטי וירוס הפשוט שלי במחשב אמר לי שבפיירפוקס ובאקספלורר יש איזה באג וירוס ולא נתן לי להתחבר לשום אתר, ואני, חכם שכמוני... פשוט ביטלתי את האנטי וירוס... ועכשיו גיליתי שפשוט חדרו לי לחיים... מה אני עושה עם זה? אני מקווה שלא גילו את החשבונות שלי בPAYPAL ובשאר הדברים.... הוא נתן לי את הרשימה של האיי פי שניסו להתחבר לי למחשב...

(דפדפן, נייד, POP3 וכו') מיקום (כתובת IP‏) [ ? ] תאריך\שעה
(מוצג באזור הזמן שלך)
לא ידוע סין (222.142.177.134) 13 אפריל (לפני 3 ימים)
לא ידוע סין (ny.adsl:115.49.90.247) 15 אפריל (לפני 16 שעות)
IMAP בריטניה (131.228.18.107) 10:59 (לפני 2.5 שעות)
IMAP בריטניה (131.228.18.43) 10:52 (לפני 3 שעות)
IMAP בריטניה (131.228.18.44) 10:44 (לפני 3 שעות)
IMAP בריטניה (131.228.18.88) 10:29 (לפני 3 שעות)
IMAP בריטניה (131.228.18.31) 10:14 (לפני 3.5 שעות)
IMAP בריטניה (131.228.18.94) 09:59 (לפני 3.5 שעות)
IMAP בריטניה (131.228.18.4) 09:44 (לפני 4 שעות)
IMAP בריטניה (131.228.18.28) 09:29 (לפני 4 שעות)
IMAP בריטניה (131.228.18.34) 09:14 (לפני 4 שעות)

בכל מקרה, מה אני עכשיו אמור לעשות??? אני חייב תוכנה טובה שתגן לי את המחשב ושאני גם אוכל דרכה לדעת איך אני מנטרל אותה מדברים שאני כן רוצה להשתמש בהם ברשת.. שלא תחסום לי הכל כי אז אני מתייאש ופשוט מנטרל אותה לגמרי.... ואיך אני יכול להשתלט על הגוגל??? הם פתחו לי כל מיני מכתבים שם ויש לי שם דואר חדש שאני מפחד בכלל להסתכל עליו... כי אם אני אפתח את זה עלול להיכנס לי וירוס יותר חזק... איזה תוכנות הגנה בכלל אני צריך להתקין על המחשב?? המחשב שלי עם 0 אחוזי הגנה אני בקושי מבין בזה?? ואם אתם יכולים לחסל את המחשב של הפורץ הסיני הזה אני אשמח !!! תודה לעוזרים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2011, 19:37
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yuval_d2 שמתחילה ב "פרצו לי לחשבון של הגוגל !! מסין ומבריטניה... איך אני מגן על המחשב שלי ???"

1. אם אתה באמת רוצה להיות בטוח: להתקין את המחשב מחדש (פרמוט) - אפשר לגבות קודם מידע, אך לא תוכנות - תוכנות תוריד מחדש / תתקין מדיסקים מקוריים שוב

2. אחרי שיש לך מחשב נקי מחדש - התקן אנטי וירוס טוב (קספרסקי / Avast ויש שיגידו NOD32). אל תוריד תוכנות מהאינטרנט אא"כ הן ממש מוכרות ורק מהאתר הרשמי. בוודאי שאל תוריד תוכנות ממקורות מפוקפקים כמו רשתות P2P!

3. רצוי להשתמש במינימום תוכנות של מיקרוסופט: לא אקספלורר, לא אאוטלוק, וכו'. כל האלטרנטיבות האחרות טובות יותר, מהירות יותר, וסיכוי הרבה יותר נמוך שייכנס אלייך משהו מזיק שלא מהורדה מפורשת שעשית (ראה סעיף 2)

4. היכנס לכל האתרים - והחלף להם את הסיסמאות. תן סיסמא נפרדת לכל אתר! (קשה? תוכל לשקול להשתמש במה שבחתימה שלי...). אל תשתמש בשום מצב (גם אם אתה משתמש במה שבחתימה שלי) בסיסמא כלשהיא שהייתה לך אי פעם.

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר