לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2005, 03:05
  omeris omeris אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
מידע קצת יותר עדכני
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "אין הרבה קורסים שמתחילים באוגוסט והם חצי שנה"

אני בקורס שמסתיים באוגוסט..
יש תורנות מטבח בערך פעמיים-שלוש במהלך הקורס (וזה די כיף, כי זה קצת רגיעה מהלחץ של הלימודים וכו'..)
תורנות נגדיה (החלפת שקיות לשני פחים ליד/בבניין בו אתה לומד) שיש לה תדירות די גבוהה (זה לשבוע שלם, תורנות בוקר/צהריים/ערב - יוצא לכל אחד כל שבוע שני/שלישי) אבל חוץ מזה שזה להחליף שני פחים, שזה ממש שטויות בבוקר עושים את זה על חשבון המסדר בוקר, שזה סבבה. ובערב זה על חשבון נוהל סוף יום (מעין שיחה קורסית על טענות/בעיות/שאר ירקות שצצו במהלך היום)

בגדול, מקבלים 352.50 ש"ח בחודש (כמו כל חייל לא קרבי), הלנה באכסנייה אזרחית (כרגע זה או אמבסדור בת"א או יד לבנים בפ"ת), כרטיס שוחר שמקנה אותן הטבות כמו כרטיס חוגר (נסיעות חינם, הנחות בקולנוע ובשאר המקומות)

הקורס על מדים, (דוקא יותר נוח מלבוא עם מליון בגדים לאכסניה..).
מבחינת הסגל - יש דיסטנס, אבל גם נגישות מאוד גבוהה בכל בעיה, ומאוד באים לקראתנו בכל דבר שהוא הגיוני, או סתם יותר נוח לנו ואפשרי מבחינתם.
לא עושים דברים סתם, בסמ"ח עד כמה שאני רואה את זה הוא מקום די הגיוני, ולא סתם מטרטרים ושטויות כפי שאני שומע מחברים במקומות אחרים. תהנה בקורס (קפ"ז יש להניח, או אולי קפ"ח אם יש שניים במקביל - זה המחזור שבו תהיי..)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר