לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2010, 17:00
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי suneg שמתחילה ב "תודה רבה להתענינותך רומק יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי suneg
תודה רבה להתענינותך רומק
יש הרבה מניעות :

1-המצב לא יציב בארץ , יש הרבה בעיות בטחוניות
2- חסר השלום בין יהודים לערבים
3- מה אני אבקר פלשתין או ישראל ؟ ומה גבולות כל מדינה ؟ ומה אחוזות כל מדינה ؟
4- מי מחזיק באלקצה
5- מה אמת של הארץ ו.......................................

למה זובר היהודים מבקרים בסיני؟ אללה ירחם כל המתים , זה דבר קדום מאוד

1. עדיין יש מבקרים מוסלים רבים בישראל.
2. אכן.
3. את תבקרי בישראל, למרות שאני מאמין שתוכלי גם להגיע לרמאללה ובית לחם, למרות שהן תחת כיבוש ישראלי.
4. טכנית ישראל, אבל הוא דיי מנוהל ע"י הוואקף. האמת יש בזה אפילו סוג של דו קיום...
5. לא הבנתי

נ.ב.
אם את כותבת בערבית ומתרגמת לעברית, אני מציע לך להוסיף את הטקסט המקורי בערבית.
אני בטוח שיש כמה דוברי ערבית בפורום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2010, 17:22
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
תוכלי לעלות על אוטובוס בקהיר ולרדת בת"א כעבור 5 שעות.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי suneg שמתחילה ב "תודה רבה להתענינותך רומק יש..."

עד כאן - יהיה מקובל גם עליך כי מדובר בישראל ולא בפלשתין. משם תמשיכי באוטובוס הישיר לירושלים - גם זה לא צריך להוות בעיה כי זו ישראל ולא פלשתין. אם קיימת בעיה במעבר באיזור ההפקר לשעבר ליד לטרון - תוכלי לסוע במאסף דרך רמלה ואז תהיי שקטה.

מהתחנה המרכזית בירושלים תוכלי לעלות על אוטבוס לחניון ממילה. עד כאן - שום בעיה אידאולוגית. כשתעברי לשער יפו תוכלי לדמיין בלבך מכס או מעבר גבול ותקפידי לדבר ערבית בלבד. השלוט הנוח בערבית יוביל אותך להר הבית. להבדיל ממני את תוכלי אפילו לעלות מכל אחד משערי ההר ולהתפלל ככל שתרצי.

בענין המצב הבטחוני - אל חשש. אין סבירות גבוהה שהאחים המוסלמים יבצעו פיגוע וערבים פלשתינאים מכוונים פיגועיהם בד"כ כלפי יהודים. בזכות שרותי הבטחון של ישראל והצבא הישראלי ובזכות שתוף הפעולה עם שרותי הבטחון של ירדן ומצרים - לא נשקפת כאן הסכנה ממנה כה חושש הנשיא מוברק [ובצדק].

אחרי שתתפללי בהר - תוכלי לשוטט בסמטאות העיר העתיקה, לקרוא שלטים בערבית ובעברית, לקנות מזכרות, ללכת על טיילת החומות ואף להספיק להכנס למספר מוזיאונים.

רוב היהודים יקדמו פנייך בברכה כמו שמקדמים פני כל תייר. אגודת הסופרים הישראלית לא תחרים אותך, בבתי הכנסת לא יכריזו ברמקולים כי יש לפגוע בך. אם הנשיא סאדאת יכל להתפלל בהר - מדוע שאת תמנעי מכך?

איש קרוב אלי אשר מכיר את התרבות הערבית היטב על שירתה וספרותה ויודע לצטט מהקוראן - סייע רבות בדברים אישיים לאנשי השגרירות ובהם השגריר מורטדא וצוותו בשנים הראשונות שלאחר ההסכם והממונה בסיוני בהמשך. מר סעד מורטדא נהג בטקס חוזר להפציר בו לבוא ולבקר בקהיר והבטיח תמיד כי יהיה בטוח כאורח השגרירות.

אמור לי - נהג האיש לשאול את מורטדא: היכן אתה בטוח יותר בלכתך ברחוב בחצות הלילה, בקהיר או בתל אביב?

השגריר מורטדא היה מחייך חיוך של הבנה ושואל: איזו מתנה להביא לך מארצי?

והאיש הקרוב אלי היה אומר לו: הבא לנו שלום אמיתי.

מורטדא אכן התקשה לשוב לארצו לאחר תום כהונתו בארץ ולמיטב הבנתי הוא אינו עמנו זה מכבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר