לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2010, 09:31
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KV1 שמתחילה ב "ערס"

שלום וברכה,
זה ניסיון יפה לצלם סיצואציה מצחיקה בין שתי החיות אבל כמה הערות.
בעיקרון התמונה הראשונה לא עניינה אותי, וכמעט כל ההערות שלי יופנו אל השנייה למרות שאפשר להחיל אותם גם לראשונה.

הדבר שהכי בולט לי זה שהתמונה עקומה, ניתן לבצע יישור לתמונה ע"י פוטושופ או אם אין לך ע"י פיקאסה החינמית.
שים לב שהרקע לא מוסיף משהו מיוחד לתמונה, היה עדיף אולי לנסות לצלם את זה בחוץ, בפארק או גן או אפילו בחצר..
הפלאש הישיר מוחזר מהמשטח זכוכית/פרספקס או מה שלא יהיה, ואפילו מהעיניים של החתול, נסה פעם הבאה לצלם בתאורה טבעית או לצלם עם פלאש מופרד מהמצלמה..

דבר חשוב נוסף: מכיוון שמדובר על אינטראקציה בין שתי החיות - ניתן היה להכניס קצת יותר מהגוף של הכלב לפריים (או לפחות את כל הראש שלו).

שחור לבן היה יכול לעבוד פה טוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2010, 10:38
  KV1 KV1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "שלום וברכה, זה ניסיון יפה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי marin
שלום וברכה,
זה ניסיון יפה לצלם סיצואציה מצחיקה בין שתי החיות אבל כמה הערות.
בעיקרון התמונה הראשונה לא עניינה אותי, וכמעט כל ההערות שלי יופנו אל השנייה למרות שאפשר להחיל אותם גם לראשונה.

הדבר שהכי בולט לי זה שהתמונה עקומה, ניתן לבצע יישור לתמונה ע"י פוטושופ או אם אין לך ע"י פיקאסה החינמית.
שים לב שהרקע לא מוסיף משהו מיוחד לתמונה, היה עדיף אולי לנסות לצלם את זה בחוץ, בפארק או גן או אפילו בחצר..
הפלאש הישיר מוחזר מהמשטח זכוכית/פרספקס או מה שלא יהיה, ואפילו מהעיניים של החתול, נסה פעם הבאה לצלם בתאורה טבעית או לצלם עם פלאש מופרד מהמצלמה..

דבר חשוב נוסף: מכיוון שמדובר על אינטראקציה בין שתי החיות - ניתן היה להכניס קצת יותר מהגוף של הכלב לפריים (או לפחות את כל הראש שלו).

שחור לבן היה יכול לעבוד פה טוב.

קצת בעייתי מה שאתה אומר, אני הרי לא יכול לשלוט במה שבעלי חיים עושים, ראיתי מכות רצתי מהר להביא את המצלמה בלי לחשוב יותר מדי על איזה רקע, תאורה וכ'ו,
לי היה חשוב לתפוס את הרגע, לא היה לי הרבה זמן לתכנן

נערך לאחרונה ע"י KV1 בתאריך 27-07-2010 בשעה 10:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר