לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2010, 17:53
  eden1449 eden1449 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.09
עזרה טופס 55 המלצה מחברי הפורום

טוב אז ככה אני חודשיים וקצת בצבא כרגע אני לצערי פקידה בחיל הים, וממש רוצה להיות מכ"ית במגל.(יש לי פרופיל 64 על דם מקרוסקופי בשתן)
כתבתי מכתב אישי רציני ברמה גבוהה אם אפשר להגיד שבו כתוב למה קיבלתי את הפרופיל ושזה לא מפריע לי לתפקוד ובנוסף אף פעם לא סבלתי ממחלות שקשורות לזה(דלקות בשתן וכו...)
אח"כ הוספתי לאן הייתי מיועדת בהתחלה(שרטטת/גרפיקאית בח"י) ובסוף שלחו אותי להיות פקידה ושאני לא מעוניינת להיות פקידה
במכתב מן הסתם כתוב בברירור את המוטיבציה הגבוהה מאוד שלי לשרת שירות משמעותי בצהל ושאני יכולה לתרום הרבה יותר.

כתבתי גם שאני עוסקת באומנויות לחימה מעל 12 שנה ושעשיתי קורס מדריכים בוינגייט ואני מדריכה כבר לא מעט שנים.
כתבתי גם מהי החשיבות של התפקיד מכ"ית בשבילי
ולבסוף בקשה להתקבל לתפקיד כחריגת פרופיל, הוספתי גם שאני מוכנה לחתום על ויתור פז"ם

הטופס 55 חתום עם המלצה חמה מסא"ל ואל"מ שהם המפקדים שלי, מצורף חוות דעת רופא מומחה אזרחי שכותב שזה לא מפריע לי לתפקוד היום יומי ולפעילות גופנית, תעודת מדריך שלי, תעודת דרגה(חגורה שחורה) והמלצה מהמאמן שלי.

הטופס הוגש לפני שבוע ומקווה שבשבוע הבא הוא כבר יצא מכ"א אצלנו בח"י, כי אני מנסה ללחוץ כמה שיותר עליהם גם אני וגם המפקדים שלי
קורס מכי"ות הקרוב הוא ב18 במרץ ואח"כ בדצמבר

עכשיו, קצת חפרתי כדי שתדעו מה התוכן של המכתב כי השאלה שלי בעצם מה הסיכוי שאני יקבל תשובה חיובית לזה.
ועוד שאלה אני רוצה לשלוח את זה לעוד אנשים בעניין כמו יוהל"ן מפקד מגל מפקד מיטב ואם צריך נגיע גם רחוק יותר...האם להם אני צריכה לשלוח או למי עוד?
אני יודעת שזה תהליך קשה במיוחד עם פרופיל כמו שלי ושיש מכסה מסויימת ושמעתי לאחרונה שהיא מלאה, האל"מ שלי אמר לי גם שהוא ינסה לעשות הכל כדי לדבר עם אנשים שיוכלו לעזור לי בעניין, קצת פרוטקציות בכלל לא מזיק...אני מוכנה להילחם ולעשות הכל בשביל זה כי פקידה זה ממש לא אני...

מצטערת על החפירה ותודה לעונים סופ"ש מהנה לכולם =]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר