לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2009, 14:21
  hagamy1234 hagamy1234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.09
שאלה בקשר להתגייסותי בצבא.

עשיתי צו ראשון לפני כמעט 8 חודשים וכנראה הקב"א שלי נמוכה יש דרך שבא אני יוכל להיות בקורס חובלים ?!

עכשיו הייתי ילד בן 17 ובכלל לא הייתי כל כך בכיוון לאן להשתייך לצבא אז שהיתי בראיון אישי כנראה אמרתי לה כול מיני דברים שהורידו לי תקב"א.

עכשיו נראה לי מוזר שבגלל שתקעו אותי במקום כול כך הרבה זמן , ושיגעו אותי והיתי יחסית קטן אני צריך להידפק כל כך כי המון דברים סגורים לי בגלל זה.

ועוד מש'ו שמחזק את מה שאני אומר שזה שחבר שלי שהוא ממש לא רציני ולא כלום הזהרנו אותו לפני כן ואמרנו לו שישקיע וזה והוא קיבל זימון לטייס והוא אפילו לא רוצה להיות קרבי אלא סתם פשוט שלחו וכול זה בגלל שהסברתי לו שזה חשוב. כי הוא עשה את זה באמצע י"ב אחרי שכולם עשו.

השאלה היא עכשו עם עדיין אני יוכל לתקן את וללכת לקורס חובלים ?!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2009, 15:21
  xxxDanielxxx xxxDanielxxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagamy1234 שמתחילה ב "שאלה בקשר להתגייסותי בצבא."

כדי להגיע לקורס חובלים צריכים להתקיים כמה דברים מה שרלוונטי להודעה הזאת זה שהקב"א שלך צריכה להיות מעל מספר מסויים, אני חושב שמעל 52 אבל אני לא בטוח, ושיהיה לך פרופיל מתאים, אני חושב ש-82 ומעלה אבל שוב אני לא בטוח.
במידה והקב"א והפרופיל שלך בהתאם לדרישות (ואל תשאל איך מגלים מה הקב"א שלך) אתה תקבל זימון ליום סירות, אם לא קיבלת אתה יכול להגיש מועמדות באופן של שליחת פקס לבקו"ם.
אין דרך לשנות את הקב"א שלך אחרי שהיא נקבעה אלא אם מדובר במקרה קיצוני, למשל, אם היית עושה פסיכוטכני חוזר.
אם הקב"א והפרופיל שלך לא בהתאם לדרישות אז אין כל כך מה לעשות.

נערך לאחרונה ע"י xxxDanielxxx בתאריך 19-11-2009 בשעה 15:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:11

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר