לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2009, 13:29
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
האם קדימה ועבודה נכסו לעצמם את המדינה עד כדי כך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "חול חול ואין מה לאכול,חוץ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
הייתי אומר שנתניהו גנב את הבחירות בדיבורי סרק והבטחות שווא.

שמי שהוא לא אחד מהם, אז זה כבר נקרא "גנב את הבחירות".

המדינה אינה שייכת לקדימה ולא לעבודה. העם זכותו לבחור מה שהוא מבין מה יותר טוב...

כשקדימה ועבודה היו בממשלה והיה איום חיצוני על המדינה, והממשלה ניהלה שתי מלחמות, בשתיהם נתניהו ניצב מאחורי הממשלה במאבקה נגד האיום החיצוני.

גם עכשיו יש איומים חיצוניים, לא רק נגד המדינה, אלא נגד כל העם היהודי, השאלה היא האם כשממשלת נתניהו נאבקת נגד הסכנות הצפויות למדינת ישראל ולעם היהודי, איך מתנהגים אלו שעד לפני זמן קצר ישבו בממשלה, והם היו אמורים אז להיאבק, והם עשו את זה אז ללא הרבה רצון לנצח.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 27-08-2009 בשעה 13:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2009, 14:15
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אני מנסה להבין משהו...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "המדינה לא שייכת לאף אחד ואף מדינאי לא משלם עליה משכנתא (חוץ מאיתנו)"

כשיש איום חיצוני וישראל נאלצת (בהחלטת ממשלתה הנבחרת) לצאת למלחמה פיזית עם הרבה הרוגים, כולם מקבלים בהבנה שכל אחד חייב להתייצב מאחורי הממשלה, ומי שיחבל בזה, גם הכלא לא יספיק עבורו.

אבל, אם במקום לצאת למלחמה פיזית, מנסים למנוע את זה על ידי זה שיוכיחו את צדקת דרכנו לכל העולם, למה במקרה הזה זה כן זה בסדר לחבל בזה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 27-08-2009, 16:52
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
ואתה מאמין כי בכוחה של הצהרה בומבסטית לשנות את המצב בעולם?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אני מנסה להבין משהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
כשיש איום חיצוני וישראל נאלצת (בהחלטת ממשלתה הנבחרת) לצאת למלחמה פיזית עם הרבה הרוגים, כולם מקבלים בהבנה שכל אחד חייב להתייצב מאחורי הממשלה, ומי שיחבל בזה, גם הכלא לא יספיק עבורו.

אבל, אם במקום לצאת למלחמה פיזית, מנסים למנוע את זה על ידי זה שיוכיחו את צדקת דרכנו לכל העולם, למה במקרה הזה זה כן זה בסדר לחבל בזה.

אבל לבוא ולצאת בהצהרה בומבסטית זה ענין אחר.
יש דרכים אחרות כדי להביע את שאט נפשנו מהעובדה שהגרמנים מדברים בשני קולות. מצד אחד מדברים על הטלת סנקציות על איראן ומהצד האחר חברות גרמניות ממשיכות לסחור עם איראן.
את זה הייתי רוצה לשמוע מפי מנהיג שניצב מול ביקורת נוקבת על המשך הבנייה בהתנחלויות.
ישן 28-08-2009, 10:50
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אז לידיעתך ובכנות הצבעתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
המונח היה מסביר הכל,האיש ברחן סידרתי בזה אין ספק אבל הכי יפה לראות אותו בתשדירים משקר למדינה בעיניים כמו בדיוק חביבתו ציפיטפוט.

השמאל היה ונותר מסוכן למדינת ישראל (הנני מתכוון בדיעות לא באישים) והעם עדיף לו לפקוח עיניים מהר פן נביא דרך מפלגת העבודה וקדימה את חורבן בית שלישי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
צמרת בהחלט שמאלנית קיצונית,דיעותיהם ידועות כבר,אבל נחמד לראות נבחרת שנועדה להפסד מראש.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
שאלה טובה,אולי הקרבה לצלחת מאפשרת להם להיות מעל החוק?

בכל מקרה נבחרת חלשה ביותר,קיצונית מידי,ולא אמינה כלל ובכלל, ואינם נופלים מקדימה בשחיתות הגלובאלית.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
עוד מסמר בארון של מה שנשאר ממפלגת העבודה,לפחות אני שמח לראות שבמפלגת העבודה מגינים על אדם מושחת וגנב שקורא לעצמו ראש ממשלה,כל הכבוד להם הסוף שלהם מתקרב בהתאם.

למפלגה הזו הצבעת ?
ממש מזוכיסט...

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 28-08-2009, 18:56
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "חול חול ואין מה לאכול,חוץ..."

חול חול ואין מה לאכול,חוץ מזריקת סיסמאות ללא תוכן הייתי אומר שנתניהו גנב את הבחירות בדיבורי סרק והבטחות שווא.
סיסמא עלובה של מפלגה עלובה עם מנהיגה פטתית (זה שהצבעת לעבודה לא משנה, שתי המפלגות האלה תחת אותה כותרת של בוז).

ראשית - זה נכון, ההיסטוריה הוכיחה שמי שקם על העם היהודי מסכן את העולם כולו.
שנית - זה מאד ציוני ופטריוטי ונאמר במעמד של קבלת עוד הוכחה לשואה שתתנוסס מול פרצופם של כל מכחישיה.
שלישית - הדברים האלה צריכים ליפול חזק על אוזניהם של חוסיין האמריקאי, האיחוד האירופאי האנטישמי והגב' מרקל שמדברת שבשני קולות.

מר בינימין נתניהו, בניגוד לקודמיו ולהפתעת כל משמיציו ומתנגדיו מצליח לעמוד לא רע מול מכבש הלחצים שמפעילים חוסיין והאירופאים.
הוא לא מושלם, הדברים לא פשוטים (רובם "ירושה" מקודמיו), אבל הוא מנסה ואפילו בצורה ממלכתית וזה חידוש מרענן שיש לברך עליו.
אתה באמת לא רואה את זה?

ישן 29-08-2009, 11:27
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "LOLLL כנראה קראת רק את הכותרת"

תאמין לי שלא,ושוב אני מברך על כך שהוא מסכים איתי.

אפרופו הנה בדיחה:

פוליטיקאי אחד נדרס ועולה לשמיים. שם הוא פוגש את המלאך גבריאל. הוא פונה לפוליטיקאי ואומר:

"אנחנו ניתן לך לבחור: תבלה יום אחד בגיהנום ויום אחד בגן-עדן, ואחר כך תוכל להחליט לאן תלך..."

גבריאל מוביל את הפוליטיקאי למעלית שיורדת למטה למטה עד לגיהנום. הם מגיעים למטה ושערי הגיהנום נפתחים. הפוליטיקאי נכנס והוא רואה שם מגרש גולף ירוק וחברים שלו משחקים גולף. הם מברכים אותו, לוחצים לו ידיים ומזמינים אותו לשחק גולף.

בלילה הם יוצאים לבלות, אוכלים במסעדה ואפילו השטן מבלה איתם, מצחיק אותם, רוקד להם, בקיצור בילוי לא נורמלי.

למחרת בא גבריאל ולוקח אותו למעלה למעלה לגן-עדן. --> הפוליטיקאי נכנס לגן עדן ושם- הוא מבלה יום שלם בנגינה על נבל, התרפקות על עננים קטנים ורגיעה.

לאחר יום שוב בא גבריאל ושואל אותו: "נו, החלטת?"
"כן", אומר הפוליטיקאי. "אפילו שכיף בגן-עדן, בגיהנום ממש ביליתי. אני רוצה גיהנום !".

הם יורדים למטה למטה וגבריאל משאיר אותו בשערי הגיהנום . נפתחות הדלתות ובשניה אחת תופסות אותו שתי ידיים ומושכות אותו פנימה. הוא רואה שממה, מדבר ענק חם מאוד ואת החברים שלו לבושים סמרטוטים אוספים זבל. אז בא השטן, דוחף לו ליד שקית זבל ומורה לו להתחיל לאסוף זבל. "מה קרה למגרש גולף ולמסעדות??" שואל הפוליטיקאי. אז השטן עונה לו: "אתמול זה היה יום לפני הבחירות, היום - זה כבר אחרי שבחרת בנו!"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר