לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2009, 17:23
  משתמש זכר דיאמטר דיאמטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.08
ח"כ ניצן הורוביץ: לתת מקלט להומואים פלסטינים

חבר הכנסת ניצן הורוביץ ממרצ קרא היום לרשות הפלסטינית לשים קץ לרדיפת ההומואים בשטחה, וקרא לישראל להעניק מקלט להומואים פלסטינים.
במהלך כנס בפריז בנושאי מגדר ונטיה מינית, אמר: "אני קורא מוועידה זו לרשות הפלסטינית להפסיק את רדיפת ההומוסקסואלים. מצב זה הוא בלתי נסבל".
הוא קרא למדינות ערב לחתום על הצהרה בינלאומית לביטול האיסור הפלילי על הומוסקסואליות ולהפסיק את רדיפת ההומואים והלסביות, וציין שגם לישראל נדרשת "לשפר את היחס להומואים דתיים".
נציגי ארגונים ממדינות שונות התכנסו על-מנת לקדם את איסור הפלילי על הומוסקסואליות. הורוביץ קרא לקהילה הבינלאומית לתמוך במאמצי ישראל למען הסובלנות והפתיחות, "בואו להשתתף במצעדי הגאווה שלנו, בואו להכיר את מציאות החיים בישראל".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3716458,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2009, 17:34
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
חתיכת צבוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דיאמטר שמתחילה ב "ח"כ ניצן הורוביץ: לתת מקלט להומואים פלסטינים"

הוא קרא למדינות ערב להפסיק לרדוף הומוסקסואלים. כאילו שהוא לא יודע מראש שאין לו שום השפעה במדינות ערב וגם לו הייתה לו - הם היו ממשיכים לרדוף הומואים - כי התרבות שלהם פרימיטיבית ורצחנית.

במקום ה"קריאה" הזאת הוא יכל לגנות את מדינות ערב, אבל אז היה מסתבך עם לא מעט בוחרים (ערבים ויהודים שמאמינים בערבי האציל ובעוד אגדות פנטסטיות מעין אלה) ולכן הוא "קרא" להם. את הגינוים הוא שומר לש"ס, מפלגה לא ליברלית, אך כזו שאינה מסוכנת ואיש מבוחריה טרם פגע במישהו בניגוד לערבים שבכבודם נזהר הורוביץ שכל יום תולים הומו אחר.

כמובן שבשביל לצאת בסדר עם החבר'ה הליברלים באירופה הוא גם הוסיף מיני קריאה לישראל - גם אנחנו מסתבר , לא בסדר, צריכים לשפר את היחס להומואים דתיים. כמו אמא שנוזפת בשני ילדים. אחד טינף את החדר, בלגן אותו ולכלכך אותו ללא הכרה ולשני נפל העפרון מהיד לרצפה. שניהם זוכים להטפה - כי האמא לא רוצה להרגיש שהיא מכוונת את כל האש לילד אחד . ומה התרוץ של הורוביץ? אולי גם הוא אוהב את הערבים כאילו היו ילדיו שלו?

איכס , איכס , איכס, הוא ינחה את הערבים כיצד להתנהג והם כמובן יצייתי,פסאודו ליברל צבוע ומתנשא.
ישן 15-05-2009, 18:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא, הוא עדיין מתחמק מלעסוק ביחס להומואים אצל החברים מאום אל-פאחם...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כמובן, כמובן"

אני חושב שכאשר הוא יציע שהמקלט לחד מיניין פלסטיניים ייבנה בתחומי אום אל-פאחם, ניתן יהיה
לחשוב שמידת הצביעות שלו פחתה במידת-מה...
הנטייה המינית של ניצן הורוביץ היא לא עניינו של אף אחד מלבדט-הוא - עד לרגע שהוא-עצמו הופך אותה
לאישיו (הוא קיבל שריון במרצ כדי לחזק את המפלגה בקרב הציבור החד-מיני), וכארש הוא נבחר על
הטיקט של נציג הקהילה החד-מינית, ראוי שיפעל בהתאם - דבר שלא עשה באותה התקהלות באום
אל פאחם, ודבר שלא עשה גם היום, כשעסק ברדיפת הומואים ערביים בארצות ערב, ולא עסק ברדיפתם
בידי אחיהם, כאן בתוך הקו הירוק.
אני מרשה לעצמי להניח שמר הורוביץ מתכוון לכך שמקלט שיינתן לאותם נרדפים על רקע נטייה מינית,
יינתן בתוך גבולות גוש דן היהודי ולא בתוך המשולש או ואדי ערה - אלא שהוא כמובן נזהר מעסוק בכך,
פן ינטשו את מרצ שני המסלמים האחרונים שעוד מצביעים לה...

האיש הזה מתהדר בנוצות של ליברל, אבל בפועל הוא מתחסד כרוני שחרד יותר לתדמית מרצ בקרב
המסלמים שאינם ממש מאוהדי ההומוסקסואלים, מאשר למעמדם של הומוסקסואלים אזרחי ישראל,
שאיתרע מזלם להוולד ערביים.
ישן 15-05-2009, 23:57
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
כן, רק שבמדינות ערב וברשות הפלסטינית באמת רודפים אותם...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, הוא עדיין מתחמק מלעסוק ביחס להומואים אצל החברים מאום אל-פאחם..."

כפי שהוא ציין במקומות אלו רודפים הומוסקסואלים באמצעות שלטון החוק ו/או הומוסקסואלים נמצאים בסכנה לחיים מצד אזרחים אחרים. המצב הזה לא קיים באום אל פאחם. אום אל פאחם היא חלק מישראל ואותה חקיקה המבטיחה את זכויות האזרח מתקיימת גם לגביה. ולגבי איום על חיי הומוסקסואלים-אני עדיין מחכה למקור שיציין מקרים, אפילו לצורך העניין מקרה בודד או שניים (אפילו שזה כמובן לא ממש מייצג תופעה חברתית רחבה) של רצח הומוסקסואלים באום אל פאחם או בכל קהילה עברית אחרת במדינת ישראל. לגבי סנקציות חברתיות-ובכן, זה קיים בעוד מגזרים במדינת ישראל, כולל אבל לא רק המגזר החרדי (שם הסנקציות החברתיות חמורות במיוחד בגלל האופי הסגור של הקהילה והחומרה שבה נתפסת שם ההומוסקסואליות).
ככה שאני לא רואה מדוע ניצן הורביץ היה צריך לגנות במיוחד את תושבי אום אל פאחם. הוא כן גינה את היחס להומוסקסואלים היכן שבאמת רודפים אותם באופן אלים ומדכאים אותם.
ישן 16-05-2009, 02:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא יעזור כלום - היחס להומוסקסואלים ערבים גרוע אלפי מונים מהיחס אליהם בקרב החרדים....
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כן, רק שבמדינות ערב וברשות הפלסטינית באמת רודפים אותם..."

ניצן הורוביץ יודע זאת - ואני משוכנע שגם אתה יודע זאת...
לטעון שהחוק מגן על הומוסקסואלים באום אל-פאחם, זו התחכמות לשמה. החוק לא הגן על משקיפי
בחירות באום אל-פאחם ואתה מצפה שהוא יגן על הומוסקסואלים שם? אריה אלדד כמעט נרצח שם
כשבא לבצע את מעשה הנבלה ולבדוק שהם מצביעים באופן חוקי, והם שמו מצור על על הקלפי בכוונה
לעשות בו לינץ', ו"שלטון החוק", מבקום לפזר אותם - הבריח את יו"ר וועדת הקלפי החוצה והותיר את
הקלפי בידי שומרי החוק מאום אל-פאחם. לא, אין דרך ביקום להשוות בין יחסם של תושבי אום אל-פאחם
לשלטון החוק ולהומוזסקסואלים, ליחסם של חרדים - גם אם זה מתאים לטיעון...

אתה מחפש דוגמאות לרצח, אבל לי יש דוגמאות של פליטוּת, שלפחות אחד מהם אני מכיר באופן אישי.
מדובר על פועל בניין בן 40 מכפר במשולש, שנותר רווק. הוא שכר דירה בדרום ת"א ממישהו שאני מכיר
אישית והתגורר שם מספר שנים, תוך שכל משך התקופה ההיא הסתכל ימינה ושמאל שמא יגלו בני
משפחתו היכן הוא נמצא...

ניצן הורובית לא צריך לגנות את תושבי אום אל-פאחם באופן מיוחד - אבל בטח לא למכור אגדות צבועות
לגביהם. אם הוא גילה סופסוף שהומוסקסורלים ערביים נרדפים, ולשיטתו בתוך הקו הירוק לא קורה - שיפנה קריאתו לכפרים הערביים להיות אלה שיקלטו את הפליטים הללו. אני משוכנע
שתהיה התלהבות להענות לקריאה, הן מצד ההומוסקסואלים הפלסטינים, והן מצד מארחיהם
הנאורים במשולש ובואדי ערה...
ישן 16-05-2009, 14:25
מנהל

על בסיס מה אתה קובע זאת?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא יעזור כלום - היחס להומוסקסואלים ערבים גרוע אלפי מונים מהיחס אליהם בקרב החרדים...."

אין שום עדות לכך שהומואים סובלים מאלימות מיוחדת במגזר הערבי בישראל יחסית לשאר המגזרים. עובדתית, במגזר הערבי באמת מסוכן להיות אישה "מופקרת" (עאלק) משום שבאמת רוצחים שם נשים כאלה באופן די שיגרתי ועל זה יש תיעוד למכביר. אם הייתה סכנת מוות להומוסקסואלים במגזר הערבי בישראל, היינו מכירים מקרים של רצח וניסיונות לרצח.
לא התכוונתי שהחוק הישראלי מגן על ההומואים באום אל פאחם משום שידו קצרה מלהושיע את כל סוגי קורבנות האלימות, ובמיוחד שם. התכוונתי שהחוק הישראלי עצמו אינו רודף את ההומוסקסואלים כמו ברבות ממדינות ערב או המדינות האסילמיות.
במדינות ערב וגם ברשות הפלסטינית הומוסקסואלים נרדפים גם על ידי רשויות החוק וגם על ידי הציבור, ובאופן רצחני.
על כן אין ממש מקום להשוואה או לציפיה להתייחסות זהה מצד מי שמייצג את זכויות ההומוסקסואלים.
ואין הכוונה היא שיש סובלנות להומוסקסואליות במגזר הערבי. מדובר בחברה שמרנית ואני בטוח שהומוסקסואל יעדיף לחיות בעיר הגדולה היהודית-חילונית. אבל אותו הדין עם הומוסקסואל חרדי (וגם לא חרדי, לעיתים). נכון שהחרדים ככלל אלימים פחות (אם כי היה לפחות מקרה מפורסם אחד של דקירת הומוסקסואלים בידי חרדי), אבל כבר ביססנו את זה שאין עדויות לאלימות קשה נגד הומוסקסואלים במגזר הערבי. מצד שני, הומוסקסואליות היא חטא חמור גם בדת היהודית ("תועבה...מות יומת") והחרדים מתייחסים לכך בחומרה. סוג הסנקציות במגזר החרדי הן בדרך כלל לא אלימות (תודה לאל) אלא חברתיות והן אפקטיביות מאוד בשל הלכידות הרבה של המגזר הספציפי הזה. בלתי אפשרי לחיות כהומוסקסואל מוצהר בחברה זו.
מצד שלישי, לא היה מומלץ לגבר לנשק גבר אחר גם בשיכון ד' בעיר הסמוכה ליישוב שבו גדלתי משום שאדם כזה היה מסתכן במהלומות מחבר'ה שהקשר שלהם לדתיות יהודית מסתכם בכיפה ענקית ביום כיפור המלווה ברגימת אמבולנסים.
במלים אחרות, אין הבדל עקרוני בין המגזר הערבי בישראל ומגזרים שמרנים אחרים מבחינת היחס להומוסקסואלים. לכן גם אין סיבה לניצן הורביץ להתייחס אליו בחומרה מיוחדת או להמנע ממגע איתם בעניינים אחרים הקשורים לאג'נדות אחרות של המפלגה הפוליטית שלו. אגב, זאת בעיה של פעילי זכויות ההומוסקסואלים בכל העולם המערבי-הם בדרך כלל משולבים בתנועות וקואליציות שמתייחסות באהדה למיעוטים שונים ול"אנדר דוג" שהם פעמים רבות רודפי הומוסקסואלים. דומה שעבור רוב הפעילים האלה האג'נדה שלהם הכי פחות חשובה....אבל זה חורג מהנושא משום שבמקרה של הורביץ אם ימנע ממגע עם אוכלוסיות שלא מחבבות הומוסקסואלים (להבדיל מכאלו שרוצחות אותם, כאמור) הרי שיצטרך לשתף פעולה רק עם (יחסית) קומץ מאזרחי ישראל.
לסיכום, אני לא רואה צביעות מיוחדת אצל ניצן הורביץ, שאין לי אגב שום אהדה אליו או למפלגתו כיום,.
ישן 16-05-2009, 16:15
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

נו באמת. אתה פשוט מעדיף לחשוב שערבי עם ת.ז. כחולה יתנהג אחרת מאחיו נטול הת.ז. הכחולה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "על בסיס מה אתה קובע זאת?"

אין לי שמץ של מושג מה גורם לך לחשוב כך, מעבר להבנה שאכן היה נורא נעים לו באמת הייתה גם
משמעות חיובית לת.ז. הכחולה.
למרבה הצער, הרציחות על רקע כבוד המשפחה והעובדה שהומואים מהמשולש בורחים לת"א (נתתי
דוגמא אחת), מראים שההבדלים היחידים בין פלסטיני עם ת.ז. כחולה לאחיו באיו"ש, הם שזה עם
התעודה הכחולה נהנה מביטוח לאומי ומחופש ביטוי. ההתנהגות זהה.
אי לכך, מובן מאליו שיש הבדל ע-נ-ק-י בין המגזר הערבי לכל מגזר שמרני אחר בחברה הישראלית.
לחטוף מכות מחבורת ערסים בב"ש זה דבר מכוער ופלילי - אבל אם אותו זוג ינסה להתנשק באום
אל-פאחם, הם לא ישרדו. מרגע שטענת בעצמך שהחברה הערבית אלימה יותר - הרי שביטאת את כל
ההבדל. הומו חרדי יעדיף לגור בת"א בגלל שבסביבתו הקרובה הוא מנודה. הומו ערבי יעדיף לגור בת"א,
כי אם יישאר בבית הוא מסתכן במוות, בדיוק כפי שאחותו תירצח אם תשכב עם מישהו טרם נישואיה...

מכל אלה נובע שניצן הורוביץ על צבוע, אבל אין בכך כל חידוש - כל המתהדרים בליברליזם שמוכנים
לעבור לסדר היום על ההתנהגות הערבית-מסלמית כלפי נשים/חד-מיניים/מיעוטים דתיים וכיו"ב -
מתנהגים בדיוק באותה צורה. אז הוא מלמל כמה דברים על ערבים מחוץ לישראל, ובמקביל קרא
לישראל להיות מעורבת באותה בעייה פנימית. לו היה פחות צבוע, היה לפחות מציע שהומואים
פלסטיניים שנמלטים לישראל, ייקלטו אצל בני עמם כחולי התעודה - אבל הוא לא אדיוט, והוא יודע
שמצב כזה יהיה מקביל לבריחתו של עבד שחור ממדינת אלבמה למדינת מיסיסיספי, בתקווה למצוא
בה מקלט...
ישן 16-05-2009, 19:39
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ודאי שהיו מקרים כאלה - אלא שהמשפחה לא תודה בכך שהרצח היה בגלל נטייה מינית...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בשום חברה לא כל ההומואים נשארים בארון"

אתה צריך להבין, בניגוד לרצח על אישה על רקע כבוד המשפחה: רצח על רקע נטייה מינית הוא דבר
שיש להסתיר, שכן כבוד המשפחה מתנקה אוטומטית ברגע שהאישה שחוללה אותו מסולקת - אבל הוא
ממש לא מתנקה, אם חולל בידי גבר.
כאשר גבר שנרצח בגלל נטייה מינית, משפחתו תעדיף לתת 500 נימוקים אחרים, ובלבד שלא תודה בכך
שאחד מהם לא היה "גבר אמיתי", שכן היכולת שלהם לחתן את צעירי המשפחה תיפגע אנושות, אם
תיוודע בכפר הנטייה המינית שלו...

לי אין "נתונים סטטיסטיים" על תופעה שהמעורבים בה עושים הכל כדי להסתירה, אבל יש לי סיפור אחד
שאני מכיר (מה שכינית בשם הלא-הולם "אנקדוטה"). מצד שני, ההיכרות שלי עם המסורת הערבית,
מנהגי השפה והתרבות, הם לא רעים, ואני מניח שהם עולים על אלה של הורוביץ, שגם במקצועו
הטלוויזיוני, התמחה בעיקר בלצטט כותרות מעיתונות זרה (ולכן סגד לסגולן רויאל ולהוגו צ'אבז,
ונורא שנא את אמריקה הרשעית של בוש הטיפש...).
לך, לעומת זאת, אין אפילו סיפור אחד סותר, המתאר הומו ערבי שחי בכפרו וסתם מוצק בידי השמרנים הלא נחמדים שחיים שם...
תן לי ערבי-ביטוח לאומי אחד שחי בגלוי הכפר מסלמי בתוך הקו הירוק, ואני נסוג מכל הטיעונים שלי.
"אנקדוטה" אחת - ואני מרים ידיים..
ישן 16-05-2009, 22:06
מנהל

זאת התחמקות לא ראויה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ודאי שהיו מקרים כאלה - אלא שהמשפחה לא תודה בכך שהרצח היה בגלל נטייה מינית..."

נתת טיעון שאין שום דרך לאושש או להפריך. אבל מהניסיון שלי בחיים, אלו אינם מסוג הדברים שניתן להסתיר מכולם, כל הזמן ורצח על רקע כזה היה יוצא החוצה.
אני לא זה שטען שערבים הומוסקסואלים נרדפים באלימות בישראל ולכן אני לא צריך לספק נתונים מהסוג של "אין לי אחות". מה שכן, הכרתי ערבים (שחיו בכפר סולם למשל) שההתנהגות שלהם בהחלט רמזה שהנטיה המינית שלהם לא מוגבלת לנשים. קח גם בחשבון שהסיכוי למצוא ערבי שחי כהומו מוצהר בשכונה ערבית הינו ז-ה-ה לסיכוי למצוא חרדי שחי כהומו מוצהר בשכונה חרדית.
ועוד משהו מעניין-אתה מסביר שהמקורות שלך והידיעות שלך עולים על אלו של הורביץ ולכן אתה יודע שהומוסקסואלים נרדפים במגזר הערבי. אם כך, על מה תלין עליו?
והסיפור שנתת הוא בהחלט אנקדוטה משום שמדובר במקרה בודד, שלא אתה ולא אני ממש יודעים את הסיפור שלו במלואו.
ישן 17-05-2009, 08:02
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ההיפך - אתה נתת קביעה חסרת אחיזה במציאות המשווה חרדים לערבים בהקשר הזה, ללא ביסוס
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זאת התחמקות לא ראויה"

...ולמרות שהוספת את הסייג שאצל הערבים ישנה אלימות גבוהה בהרבה, מיהרת להגיד שגם סנקציה
חברתית היא גרועה באותה מידה - ואני סומך עליך שאתה יודע שזה לא ככה...
אתה סומך על כך שאם היה רצח על רקע נטייה מינית שהוסווה כרצח מסיבות אחרות, הדבר יתגלה.
אני מעריך, מתוך הסתכלות בחברה הערבית (או החרדית או הקיבוצית, או הגרעין של מתיישבי איו"ש),
שזה ממש לא עובד ככה. אנשים יודעים לסגור כדי לשמור על סודות שעלולים לפגוע בעקרונות
שמקודשים להם. מספיק לראות כיצד אונס בשמרת שהשתתפו בו המוני אנשים, הפך לעינוי דין של
שנים, נגמר בפארסה משפטית מביכה, כדי להבין איך עובד מערך של כיסוי עקבות של עבריינים
בחברה סגורה - ובכל הנוגע לנטייה מינית והצורך להסתירה (גם אחרי שבעל הנטייה נרצח) הוא
הכרחי לשמירת כבוד החמולה ומעמדהּ.
איני יודע את מי אתה מכיר בכפר סולם, ואני מבטיח לך שבכפר שלו הוא האבו עלי המקומי, ונזהר כמו
מאש שאיש לא יחשוד בו בנטיות שאינן מן המניין, שכן אם יזוהה כחד מיני - מסכת חייו בכפר תסתיים
ב-ד-ר-ך כ-ז-ו א-ו א-ח-ר-ת. אצל החרדים אחד כזה פשוט יצטרך לעזוב, כך שהסיכוי למצוא הומו גלוי
חי בקרב חרדים וערבים הוא זהה רק אם מודדים לאורך זמן. אבל אם מודדים את סיכויי ההשרדות בחיים
של שני טיפוסים כאלה, הרי שההבדל עצום - איש לא יבוא לת"א בעקבות החרדי כדי לסגור עימו חשבונות,
בעוד שהערבי יצטרך לחיות כמו פליט, וגל נתן כאן המחשה משובחת של תוצאה אפשרית של חיי פליט
שכזה (והיו דברים מעולם).
אני מלין על הורוביץ שהוא, כהרגלו בקודש, נושא נאומים חוצבי להבות על נושא שאין לו מושג ירוק בו,
כאשר כל מטרת הנאום, היא רווח פוליטי זול, ע"ח קידום אג'נדה ליברלית ונאורה אמיתית. לו באמת היה
מוטרד מדיכוי החד מיניים במזה"ת, היה מתחיל נאומו קרוב לבית, ויוצא לראות מה מצבם ברמלה,
לוד, יפו, כפר קאסם, טירה, טייבה (שים לב שאני לא מבקש ממנו להתרחק יותר מ20 ק"מ מהבועה,
גם אני איש מתחשב...), לפני שבא בטענות למדינה שלא קולטת פלסטינים חד מיניים מאיו"ש
ומהרצועה.

הסיפור שהבאתי, אודות אותו פועל, אינו אנקדוטה, פרפראה או חידוד - אלא המחשה של מצבם של
חד מיניים ערביים שלא מסוגלים להביא עצמם לעמוד בדרישות המשפחה, להנשא ולדכא את הנטייה
שלהם. האיש הסתתר בדירה בדרום ת"א, התרחק מחברתם של ערבים אחרים, וחי בפחד שמא
יתגלה.
ישן 17-05-2009, 18:32
מנהל

כן, הכל עובר אלי וגו'
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ההיפך - אתה נתת קביעה חסרת אחיזה במציאות המשווה חרדים לערבים בהקשר הזה, ללא ביסוס"

הכל מתחיל בזה שאתה אורי האשמת במקור את ניצן הורביץ בצביעות משום שהוא חבר לערבים באום אל פאחם בעניין צעדת יורשי כהנא למרות שכביכול הערבים שם הם ציבור שרודף הומואים בצורה מיוחדת ואלימה (רצחנית, ליתר דיוק). אני טענתי ועדיין טוען שאין לך שום הוכחה שאכן הערבים במדינת ישראל מאיימים באלימות רצחנית על הומוסקסואלים במגזר שלהם.
ההשוואה שלי לחרדים תקפה בהחלט-בשתי הקהילות לא רוצחים הומוסקסואלים ובכל זאת קשה מאוד על בלתי אפשרי לחיות שם כהומוסקסואל גלוי.
פשוט מאוד
הטענה שיש מעשי רצח כאלה אבל מסתירים אותם במלואם היא חסרת כל תוקף מדעי. אני יכול באותה מידה לטעון שיהודים רוצחים ילדים על רקע פולחני אבל מצליחים להסתיר את זה במלואו.
עובדתית, האונס בשמרת כן נחשף. עובדתית, הומוסקסואלים באירן ובמקומות אחרים כן נחשפים ואז נענשים. אין מצב שבו יסתירו במשך עשרות שנים מעשי רצח על רקע הומוסקסואלי וזה לא יצא החוצה אף פעם.
הדוגמא שגל נתן של חיי פליט מוכרת לי היטב משנות ההתנדבות שלי במרחב ירקון כשנתקלתי בצעירים שברחו מהרשות הפלסטינית לתוך ישראל. הומוסקואלים ערבים אזרחי ישראל לא חיים כפליטים בתל אביב. ואת זה אני יודע בו-ו-ד-א-ו-ת. בדוק באוכלוסית הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב.
סליחה, אבל אתה הלנת במקור על הורביץ על כך שהוא צבוע, מה שמרמז שהוא מכיר מצב שאתה טוען שקיים. אבל אם, כדבריך, הוא לא מודע אזי הוא בוודאי לא צבוע.
אדרבה, אם יש לך נתונים על כך שהומוסקסואלים נמצאים בסיכון מיוחד במגזר הערבי בישראל, העבר לו אותם ונראה מה יעשה עם זה.
ישן 17-05-2009, 19:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

שוב בלבול - קודם ניצן הורוביץ נהג בצביעות, ורק אח"כ ציינתי שהוא היה צבוע...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כן, הכל עובר אלי וגו'"

...מכאן שלא "הכל התחיל בהאשמה שלי", אלא במעשה מכוער שלו. אגב, זה שתאזכר את כהנא בכל
פעם שתכתוב על אום אל-פאחם, לא תשנה את העובדה שהליכה עם דגל כחול-לבן באום אל-פאחם
היא תופעה שזוכה לתגובה ערבית היסטרית, ללא קשר זהות הצועד - וביום הבחירות הם אפילו סיכנו
את חייו של יו"ר וועדת קלפי בשם אריה אלדד, והמשטרה נאלצה להוציאו מהעיר תחת מטר אבנים,
שאני מניח שגם אתה תסכים שהוא לא "מיורשי כהנא"...
אגב, 20 שנה אחרי שנרצח על רקע דיעותיו הקיצוניות בידי פעיל של מה שהיום מוכר כבר כאחד
הארגונים שמהם נוצר אל-קאעדה, ראוי לצמצם קצת את ההתבטאויות המציגות כמקור כל הרע
בעולם. עמדותיו הקיצוניות ראויות לגנאי, אבל הוא מעולם לא הואשם ברצח של איש, או בהוראה
לביצוע רצח שכזה - בעוד שהוא עצמו נרצח על רקע עמדותיו-אלה, שכדאי לזכור שאינן קיצוניות יותר
משל כל ח"כ ערבי ממוצע.
אתה רשאי להעלות כל טענה שתחפוץ בנוגע לפלסטיני כחולי תעודה, ועדיין המציאות וההגיון יישארו בצד
השני, מהטעם הפשוט שאין דרך בעולם לקחת ברצינות קביעה שאומרת שפלסטינים אסלאמיסטים הם
מסוכנים להומוסקסואלים פלסטיניים - עד לרגע שנתגלגלה לכיסם תעודת זהות כחולה, ומאותו רגע הם
כבר לא מסוכנים לשלומו ובריאותו של החד מיני שגר בקרבתם או שהוא קרוב משפחתם...
מה לעשות, מעולם לא שמעתי על שינויים כה מפליגים בתרבות הפלסטינית שנבעו מעצם היות הפלסטיני
אזרח ישראלי. מעולם לא חשתי בכך שאנשי הפלג הצפוני הם מתונים יותר בקיום מצוות הדת בהשוואה
לאחיהם באיו"ש או ברצועה, ואני מרשה לעצמי לחייך כאשר מועלות טענות שכאלה...

אתה אכן יכול לטעון שיהודים רוצחים על רקע פולחני ומסתירים זאת באופן מושלם - ואני יכול לבשר לך
שלפחות לגבי רצח אחד שכזה רצות כאן תיאוריות שונות כבר קרוב לשנתיים - מדובר ברצח תאיר
ראדה, שיש הסוברים שקשור בכל מיני פולחני כתות שטן, ולאו דווקא במעשהו של רומן זדורוב (לי
אין מושג, כמובן - אבל היה לי חשוב להראות לך שגם על הרעיון שהעלית כבדיחה, ראוי להרהר שוב
ולא בצחוק). אין תוקף מדעי לטענה שמעשי רצח על רקע נטייה מינית מוסווים ככאלה שבוצעו על רקע
אחר, מלבד העובדה שתרבותם של הערבים מחייבת להסתיר את נטייתו המינית של הקרבן, למען
שמירה על כבוד המשפחה. זה לא רצח של נערה, שעצם מותה מנקה את הכתם של המשפחה. כאן
הרצח אינו מספיק, ועל כן מוטב שלא יידעו מדוע נרצח האיש.
העובדה שהחד מיניים מסתתרים בת"א, ולא חיים בחופשיות בעיר ללא הפסקה, מלמדת שהם בכ"ז
מרגישים אחרת ממך לגבי הסכנה הפיזית הצפוייה להם אם יידעו היכן הם..

אני ציינתי שאני מכיר את המצב טוב מהורוביץ כדי לקבל ממך אישור להתייחס לדבריו, שהרי אם
להורוביץ מותר - אז גם לי מותר. ודאי שאין לי ספק שהורוביץ יודע היטב מהו מצבם של הומוסקסואלים
ערבים, ולכן נזהר שלא לדרוך על יבלות, ודאג לעסוק רק בכאלה שאין סיכון פוליטי לעסוק בהם -
כלומר כאלה שאזכור מצבם האומלל לא יפגע במלפגתו האומללה של הורוביץ.

לו היו לי נתונים לגבי אנשים ספציפיים שנמצאים בסכנה, לא הייתי מבזבז שנייה על פנייה להורוביץ,
אלא פונה מיידית למשטרת ישראל, בתקווה שתגן עליהם מפני משפחותיהם. ידיעה כללית על סכנה
להומוסקסואלים בנגזר הערבי יש להורוביץ מזמן - אלא ששיקולים אלקטוראליים מונעים ממנו לעסוק
בה, ולכן הוא מצליח לעשות בראשו את אותו פיצול דמיוני בין פלסטיני מסלמי מג'נין, לפלסטיני מסלמי
מאום אל-פאחם, שיכולים להיות מאותה משפחה, ולטעון כאילו ינהגו בחד מיניים באופן שונה. זה לא
רציני.
ישן 17-05-2009, 19:33
מנהל

כלומר, אין לך נתונים
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שוב בלבול - קודם ניצן הורוביץ נהג בצביעות, ורק אח"כ ציינתי שהוא היה צבוע..."

לפיכך, לדיון לא יכול להיות באמת המשך
הטיעון היחיד שלך הוא שאין הבדל בין פלשטיני מהשטחים ופלסטיני אזרח ישראל.
ובכן, יש הבדל, ולא בגלל תעודת הזהות הכחולה. ההבדל נובע מכך שהערבים בתוך ישראל חיים כבר 60 שנה בדמוקרטיה בעלת ערכים מסויימים ובעלת שלטון חוק. בהתחשב בכך שהרשות הפלסטינית מעודדת בפסיביות או לא באקטיביות את רדיפת ההומאוים בתחומה ואילו ממשלת ישראל נוהגת בהדיוק ההפך, הגיוני לצפות להבדל בין 2 הקהילות בעניין זה. ואגב, יש עוד הבדלים בין 2 הקהילות האלה וזה לא צריך להפתיע. גם בין תושבי טבריה ותושבי צפון תל אביב יש הבדלים.
בזה ובכך שדומה שעדיין דומה שלא הגעת להסכמה עם ORI () האם ניצן הורביץ מודע או לא מודע למצב הנורא כביכול של ההומוסקסואלים הערבים בישראל אסכם את הדיון מבחינתי עד להצגת נתונים של ממש על רדיפה יוצאת דופן (יחסית למגזרים אחרים) של הומוסקסואלים במגזר הערבי בישראל או לטיעונים שטרם הועלו כאן.
ישן 17-05-2009, 19:55
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כלומר, לי יש נתון אחד - ולך אין אפילו נתון אחד, ואתה מסתפק בהנחה חסרת בסיס...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כלומר, אין לך נתונים"

שעצם החזקה באזרחות ישראלית, הופכת את הפלסטיני לסובלני יותר כלפי חד-מיניים בני עמו. הנתונים
שיש לנו לגבי רצח על כבוד המשפחה מלמדים על חוסר הרצינות שיש בהנחה הזו.
הקביעה שלך ש"הם חיים 60 שנים בדמוקרטיה בעלת ערכים" מלמדת שלא ביקרת הרבה בכפרים
ערביים בתוך מדינת ישראל. לו ביקרת, היית יודע שאין כמעט שום סממן של ריבונות ישראלית בתוכם,
ובוודאי שאי אפשר לטעון ש"הערכים הדמוקרטיים חלחלו אליהם" - לא לבתי הספר, ובטח ובטח שלא
לתוך החינוך המסורתי שאנשים מקבלים בבית (ושוב, הסטטיסטיקה של רציחות נשים על רקע כבוד
המשפחה מלמדת על חלחול "ערכים דמוקרטיים ב60 השנה האחרונות"...).
אין ש-ו-ם הבדל תרבותי בין מסלמי מג'נין למסלמי מאום אל-פאחם, וההשוואה שעשית לטבריה ות"א,
היא מופרכת מהיסוד. חייו של לבן תושב ניו יורק דומים לחייו של קנדי לבן שחי בטורונטו, הרבה יותר
מכפי שהם דומים לחייו של מגדל תירס באיווה, למרות שלאיכר ולניו יורקי יש את אותה אזרחות...

טענתי ואני טוען גם כעת שהורובית מודע לחלוטין למצבם הנורא של הומוסקסואלים ערביים אזרחי ישראל.
הוא לא יכול למחות על רדיפתם, כיוון שהם נרדפים ע"י רוב עצום של בני עמם, והפוטנציאל האלקטוראלי
של הרודפים גדול פי מליון מזה של הנרדפים...
ישן 15-05-2009, 18:53
צלמית המשתמש של looklook

נו באמת...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כמובן, כמובן"

הקריאה העדינה שלו למדינות ערב שאולי יואילו בטובן להפסיק לרדוף הומואים (כלומר, לחדול מהמנהג המגונה לחסל אותם) שבאה יחד עם קריאה "ברוח דומה" לישראל שבה אפילו גורמים פוליטיים שלא סובלים הומואים לא חולמים לרדוף אותם ולהוציא אותם להורג מעידה כאלף שמשות על ליברל צבוע שאוי לו מיוצרו (השמאל והערבים) ואוי לו מיצרו (בכל זאת הוא הומו וצריך להגן על ההומואים).

כשהמסכנצ'יק הזה יבחר צד במלחמה שב-א-מ-ת מתרחשת כנגד הליברליזם ונגד זכויות האדם, תעיר אותי. עד אז, גם אם טיעוניך דלים המנע מלסיים ויכוח ב"אמרת את זה רק בגלל שהוא הומו" שברשימת הטיעונים הגרועים ביותר נמצא רק שלב אחד מעל "הכל עובר עליך ו*** בידך"
ישן 16-05-2009, 15:11
צלמית המשתמש של looklook

לא , לא הייתי רואה בזה "קריאה עדינה" משום שמדינת ישראל לא רודפת פלסטינים
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אם מישהו היה קורא למדינת ישראל להפסיק לרדוף פלסטינים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
היית רואה בזה "קריאה עדינה"? ממש. ואם הבנת מדבריו שהוא שם באותו מישור את מדינות ערב ואת מדינת ישראל מבחינת היחס להומוסקסואליות כנראה שהשינאה מעוותת ללא תקנה את כושר ההבנה שלך.
ואה כן, איך לא אכתוב שאתה מוטה נגד דבריו של האיש משום זהותו (כאמור, הפוליטית או המינית) אם אתה שב ומוכיח שזו המציאות?

על כן - לומר שמדינת ישראל "רודפת פלסטינים" זה שקר ומכיוון שכך זו לא קריאה עדינה. לעומת זאת - מדינות ערב עושות הרבה יותר מלרדוף הומואים. אינן בוחלות גם בלתלות אותם או במקרה הטוב כולאות על עבירה של משגל זכר. הוא אכן העיר הערה כפולה שכוונה לשני הצדדים ולצד שלנו ההערה הזאת הייתה מיותרת ונועדה רק כדי לסבר את מצביעיו המוסלמים (שלא יברחו כולם) ואת שמאלניו האדוקים שגם הם אוהבים לשמוע על אשמת ישראל בכל הזדמנות.

אין לך שום הוכחה לכך שאני מוטה מראש נגד האיש בגלל היותו הומו. שום דבר שכתבתי - אינו מעיד על כך. תלמד לקבל ביקורת של אחרים ולא לתלות אותה תמיד באד הומינום
ישן 16-05-2009, 17:08
מנהל

אה...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא , לא הייתי רואה בזה "קריאה עדינה" משום שמדינת ישראל לא רודפת פלסטינים"

בקיצור, אתה מסכים שהוא כן בפועל גינה את היחס להומוסקסואלים במדינות ערב. ביחס לישראל דבריו היו דווקא חיוביים ברובם, הוא רק ציין שמצב לא מושלם, משום שהוא לא.
כל מי שקורא את דבריו, או שומע אותם, מבין שהוא אומר שישראל ליברלית ביחסה להומוסקסואלים ואילו המצב במדינות הערביות וברשות הפלסטינית קטסטרופאלי. ממה שאני מכיר (ואני מכיר) בתחום יחסי הציבור של ישראל, זאת תובנה מאוד חשובה להפיץ, ודווקא זה שהוא מציין שהמצב בישראל עדיין טעון שיפור מעלה את האמינות של דבריו. להערכתי, לפיכך, הוא עשה שירות חשוב להסברה הישראלית.
אד הומינם??? אין שום דרך אחרת לפרש את דבריך המקוריים בלי לחשוד שהמעידה הפיתאומית של כושר ההגיון הרגיל שלך נובעת מהטיה מראש נגד האיש. ואנא שמור על יושרה-ציינתי שההטיה שלך יכולה להיות בגלל שיוכו הפוליטי ואת האופציה שמדובר בזהות המינית שלו שמתי בסוגריים עם סימן שאלה.
ישן 16-05-2009, 18:25
צלמית המשתמש של looklook

מכיוון שמעולם * לא התבטאתי נגד הומואים בפורום הזה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אה..."

ומכיוון שמעולם לא התיחסתי לשיוכו הפוליטי של אדם כבסיס לביקורת (אלא אם כן אמר מה שאמר בגלל שיוכו) שתי האופציות נופלות ונותרנו עם האמת המרה - הוא לא גינה את מדינות ערב ולא יגנה את מדינות ערב בגלל שזה יעשה לו דה לגיטימציה בקרב קהל המצביעים שלו. הסיבה היחידה שהוא בכלל קורא את הקריאה העדינה וג'ומס לא יאמר אותם היא בגלל שהוא מחויב במידת מה לקהל בוחריו ולא יכול להרשות לעצמו את מה שיתר המפלגה מרשה - למלא פיו מים. הוא נאלץ לאזן כמובן - עם ביקורת על ישראל.

* מאז 2001 השתנו דעותיי על הומוסקסואלים בעקבות האינתיפאדה השנייה ולכן ייתכן שתמצא איזה התבטאויות לא חיוביות בפורום הקודם. אבל התבגרתי והחכמתי מאז.
ישן 16-05-2009, 21:29
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
קם יורש לח"כ בא-גד המיתולוגי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דיאמטר שמתחילה ב "ח"כ ניצן הורוביץ: לתת מקלט להומואים פלסטינים"

או להוא שרצה להקים מכללה לעדות המזרח בנתניה...

אני מניח שעדיין נותרה בנו שפיות מספקת כדי לא לאמץ את ההצעות של אוברחוכמים מסוגו של הליצן הזה, שכן כך אולי נוכל להתחמק מן התסריט הבא בעוד כשנתיים-שלוש:

שש בערב, רובינו דבוקים למסך המחשב-טלוויזיה וצופים בתמונות האימה הרגילות של מצלמה מפלסת דרכה בתזזיתיות בין אנשי מד"א, זק"א, משטרת ישראל, חיילים עוברי אורח וסתם אזרחים, כשהיא מתבייתת על איזה בית רפה, או אוטובוס שבו המראות המוכרים של פצועים וכמה גופות.

בשש שלושים ושבע ברוטר.נט המשתמש "שרוף על זק"א4" כבר מספר כי המחבל הוא ערבי בעל אישור שהיה בישראל.

בשמונה רוני דניאל מאשר שיש פרטים שאזור לחשוף אותם על זהות המחבל

בשמונה בבוקר כבר מספרים לנו כ: מחמוד איבן פלאח, תושב דרום תל אביב אולם יליד טובאס, הומוסקסואל שנקלט בישראל במסגרת מתן מחסה לערבים נרדפים, הוא שביצע את הפיגוע. איבן פלאח, כך מוסרים המקורות, היה מוכר כמי שלא מצא מקומו בדרום תל אביב - הוא חי בקושי מעבודות מזדמנות, נדחה ע"י הקהילה ההומו-לסבית המקומית, ומאויים ע"י תושבי השכונה המוסלמים, ככל הנראה הוצעה לו עיסקה ע"י החמאס במסגרתה יבצע פיגוע התאבדות וכך ישקם את כבוד המשפחה".

אבל הי! יצאנו נאורים!

ולא פחות ברצינות: הנסיונות של גופים שונים לקלוט בישראל פליטים, כמין משקל נגד לחוק השבות השנוא עליהם (חוק המביא לכאן רוסים, אתיופים וצרפתים לרוב, שלא מצביעים מר"צ בדר"כ...) מחליאים. ישראל של היום אינה אמורה וערוכה כלל לקלוט מהגרים, והרי מימוש חוק השבות הוא מתוקף הרוח שמאחורי הקמת המדינה, ולא יכולת נשיאה כלכלית. המוני ישראלים מרוויחים שכר מינימום, בקושי יכולים לחלום על איזה בית פרטי בחצור הגלילת, ופה משחקים לי אותה קובץ אוניברסליסטים חכמולוגים "מדינת רווחה מערב אירופית".

אין לנו מים
אין לנו כבישים
אין לנו תקציב חינוך
אין לנו שטחים פתוחים

ועוד הרבה "אין" שפוסל לחלוטין אפשרות קליטת מהגרים. מוטב שיוציאו לעצמן מן הראש את הדיסקט שמפעיל אצלם תחושת "העולם הגדול" ובמסגרתו הם רוצים להראות "נאורים" כמו חבריהם לדרינק באיזו מסיבה בברלין.

אה... שכחתי בעצם שעשרות אלפי ערבים הומוסקסואלים יהיו פחות או יותר היחידים, אולי אפילו יותר מאשר קיבוצניקים מהשמו"צ, שיצביעו מר"צ כמו עדר...

ישן 17-05-2009, 08:56
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

"מדינה מערבית מודרנית" נמצאת במצב של הזדקנות מואצת, והתמוטטות מערכת הרווחה...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "יש הרבה "אין" שפוסל הגירה לתוך ישראל"

בגלל שתוך שנים ספורות יצטרכו מעט צעירים לשאת על גבם המוני קשישים. כדי למנוע זאת הם מעודדים
הגירה של בני עולם שלישי, שמקלקלים הן את התזה ה"מערבית" והן את התזה ה"מודרנית". נכון שבשנת
2009 זה עוד לא מוחשי - אבל מעט הילדים ה"מערביים והמודרניים" שנולדים במערב אירופה, ירגישו
זאת על בשרם באופן הכואב ביותר.

מדינת ישראל היא אחת המדינות המערביות היחידות שיש להן ריבוי טבעי חיובי, והתוצאה של זה היא
שאם נשרוד את האיומים הקיומיים עלינו - עדיין תהיה מדינת ישראל מדינה מערבית, זאת בהשוואה
למערב אירופה, כנראה שאבודה, ב-ג-ל-ל שיעור הילודה הנמוך, ה"מערבי" וה"מודרני" שלה...
ישן 17-05-2009, 09:07
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אנחנו עוד רחוקים מאד מהמצב של אירופה
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""מדינה מערבית מודרנית" נמצאת במצב של הזדקנות מואצת, והתמוטטות מערכת הרווחה..."

מכיוון שאישה ישראלית ממוצעת יולדת בערך פי שלושה ילדים מאישה אירופאית ממוצעת. כמו שציין קודמי, המשאבים הטבעיים שלנו מוגבלים מאד, עד כדי חיסול מוחלט של מקורות המים והשטחים הפתוחים. ולכן, המדיניות שלנו צריכה להשתנות. במקום עידוד ילודה מטורפת ללא בקרה, צריך לעבור להגבלת ילודה חכמה ומתונה. איפה עובר הגבול? ברמה של יציבות אוכלוסין שבה מספר הנולדים בשנה שווה בערך למספר הנפטרים.
ואתה מציין מצב של מעט מידי צעירים בגיל עבודה שנושאים על גבם מספר רב מידי של קשישים. ובכן, זה נכון גם בכיוון ההפוך: מספר מועט מידי של צעירים בגיל עבודה שנושאים על גבם מספר רב מידי של ילדים.

ישן 17-05-2009, 09:43
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מספר מצומצם של צעיר לעומת מספר גדול של קשישים - זה מצב חסר תקנה, בעוד ש...
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "אנחנו עוד רחוקים מאד מהמצב של אירופה"

שמספר צעירים קטן יחסית למספר ילדים גדול יחסית, זה מצב שיש בו פוטנציאל חיובי בדיוק כפי שיש בו
סכנות.
התיאורים שלך על זוועות הילודה יכלו להיות נכונים, אילו היה בכל המדינה ריבוי טבעי מהסוג שמאפיין
את הבדווים. זה כמובן לא כך, ולא מתקרב לכך. באירופה, לעומת זאת - החורבן כבר מורגש, וההגירה
שם הפכה לגורם המוביל בהזרמת דם צעיר במדינות אלה - הגירה בטומנת בחובה פוטנציאל הרסני
מסוג אחר.

לחפש יצירת מצב שבמסגרתו יהיו 2.1 ילדים למשפחה באמצעי כפייה כאלה או אחרים במדינת ישראל,
זה פשוט מגוחך. מוטב להציע את זה למי שבאמת סובלים מבעיית ילודה - מערב אירופה המודרנית
והמערבית, שהעדר ילדים הופך אותן לתקווה הגדולה של עולם האסלאם...
ישן 18-05-2009, 16:49
מנהל

יש בישראל הרבה יותר חזרה בשאלה מאשר נדמה
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "למיטב ידיעתי אין לרב עובדיה ילדים חילוניים"

בין אם מדובר בהתחלנות גמורה ובין אם מדובר במעבר למחנה הסרוג. במיוחד אצל הספרדים שם הקווים בין חילונות, כיפה סרוגה וחרדיות בסופו של דבר די מטושטשים משום שגם אצל רבים מהחילונים שביניהם מקובלת שמירת מסורת ברמה זו או אחרת ומשום שגם החרדים שביניהם הם מתונים יחסית לאשכנזים.
יש לשים לב גם שבהתחשב בפערי הריבוי הטבעי, וגם אם לוקחים בחשבון הגירה לתוך ומחוץ ישראל (שהיא בעיקרה לא-חרדית) הרי שהיית מצפה ששיעור החרדים בקרב האוכלוסיה הישראלית יהיה גבוה בהרבה מאשר הוא היום.
לכן, גם מי שחרד לכך שמדינת ישראל תאבד את הרוב החילוני והציוני שלה (על כל המתשמע מכך מבחינת צביונה) צריך להיות מרוצה מכך שהחרדים עושים ילדים רבים. במובן זה, החרדים הם (בפרפרזה גסה ביותר) שפנה של הציונות.
ואגב, לרב עובדיה יש, דומני, לפחות בן אחד שהוא חילוני.
ישן 17-05-2009, 20:50
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אם להומואים במדינות ערב יש בעיה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
הרי הפתרון לבעיה הזו צריך להיות במדינות ערב, ולא בישראל. ישראל איננה הפתרון לכל חוליי העולם ולא מקום המקלט לכל פליטי העולם.

למרות שכאבי האוכלוסיה ההומוסקסואלית קרובים לליבי ולמרות שיש לי דעות נחרצות בעניין (כן לשוויון זכויות, כן לנישואים חד מיניים ובמיוחד לא לתחיבת אפן של הבריות לחיי המין של הזולת) הרי שבנסיבות הללו אין לי אלא להסכים איתך. מה פתאום שישראל, מדינה קטנה עם משאבים מוגבלים ואתגרים עצומים, תהיה זו שתפתור בעיה פנימית לחלוטין של מדינות גדולות מאיתנו בהרבה ועוד שעוינות אותנו.

לא ייתכן גם שהשכם וערב נואשם בגזענות, רצח עם, רדיפת ערבים ומה לא ופתאום בעניין הזה יצופה מאיתנו שנסייע בעניין שהוא לא העניין שלנו מלכתחילה (שלא לדבר על כך שיש קבוצות אוכלוסיה גדולות בישראל שדעתן על הומוסקסואליות אינה טובה בהרבה מדעתן של אוכלוסית מדינות ערב).

וחוץ מזה כתבתי באשכול הזה בשביל שפעם אחת אוכל להסכים על משהו, ולו חלקית, עם הפטריוט.

ישן 17-05-2009, 10:05
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

זה צריך לעניין אותנו כיוון שזה מאפיין נוסף של אלה שיש המאמינים שניתן להגיע עימם לשלום
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "[b]לא מבין למה זה כל כך צריך..."

עלינו ללמוד על העולם שמסביבנו, והתעלמות מהתנהלותם כלפי בני עמם - צריכה להבהיר לנו רבות לגבי
מידת הסובלנות שלהם.
אנחנו, נרצה או לא, כופרים. לפעמים אנחנו מ"עמי הספר" ולפעמים "קופים וחזירים" - אבל בשורה
התחתונה אנחנו דאר אל-חרב (בית המלחמה), וכדאי שנבין שלבנות על עתיד משותף עתיר חומוסיות
בדמשק, זו פנטזיה שלא משנה כמה שטח, כסף ונשק נמסור תמורתה - לא תתגשם בעתיד הנראה לעין.

העובדה שניצן הורוביץ רואה את המציאות בארצות ערב, ולא מצליח להסיק מזה לגבי הסיכוי להגיע
לשלום-אמת עם אותם נאורים, היא תופעה עצובה בזכות עצמה - שמהווה דוגמא נוספת לשלומיזם
ולהשפעותיו השליליות על כושר ההסקה של המאמין בדת-עיוועים זו...
ישן 17-05-2009, 10:12
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זה צריך לעניין אותנו כיוון שזה מאפיין נוסף של אלה שיש המאמינים שניתן להגיע עימם לשלום"

ORI היקר,באמת אבל באמת ההומואים שלהם לא מעניינים אותי וגם לא היחס שהם מקבלים במדינות ערב,אותנו צריך לעניין ההומואים במדינת ישראל ויחס החברה אליהם,מדינות ערב לא ישתנו כי פרימיטיביות אצלהם זה לא תופעה זה מחלה ארוכת שנים שלא תסור,זה שיש במדינה שלנו יפי נפש שראיית עולם צר ו/או אפילו טרם נולד זאת בעייה שלהם כולל של הכתב הזה עצמו שמשרת את האינטרס של מדינות ערב,הכתבה כשלעצמה אכן לא מעניינת,ואינני רואה בה זיקה כלשהי לתהליך מדיני כלשהו שלא יניב מאומה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:25

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר