לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2009, 20:42
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
למישהו יש מושג מה הת"ש שמגיע לי?

אני כרגע משרת בחטיבה 401 באחד הגדודים בתור חימושניק.
יש לי אח קטן בן 4 שנתגלתה אצלו מחלת דם נדירה. בעקבות המחלה אחי צריך לעשות בדיקות תקופתיות ויכול להיות שבעתיד (אם היא תחמיר) לעשות השתלת מח עצם. אני נמצאתי מתאים להשתלה.
המשקית תש יודעת מזה וכל המפקדים והקחש יודעים מזה גם. הייתה לי שיחה עם המגד ובסופו של דבר ההסדר שהם נתנו לי זה מתי שאני צריך לצאת ולעזור לאמא שלי בבדיקות הם יתנו לי לצאת. אין לי שום ת"ש מוגדר(המשקית תש טוענת שלא ניתן לתת לי תש כי הבדיקות מתבצעות לא באופן סדיר ואין ימים קבועים, שזה נכון). הם מחשיבים את זה התחשבות מפקד. עד עכשיו כשביקשתי - יצאתי.
למישהו יש מושג מה הת"ש שמגיע לי ואם אני זכאי לצאת מהגדוד רק על סמך זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2009, 01:39
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "אז למה אתה צריך הת"ש? זה שתצא..."

הת"ש זה כי כרגע אין שום מחוייבות מבחינת הצבא להוציא אותי לבדיקות האלה. עד שהם לא נותנים לי ת"ש מוגדר הם לא מחוייבים לכלום וזה רק "התחשבות בבעיות של החייל". באם יצוץ צורך מבצעי כלשהו אני מודע לעובדה שהבעיות שלי לא יהיו בראש מעיינם, ובלי משהו מוגדר שמחייב אותם אליו הם לא יתנו לי לצאת וזה ברור. עד עכשיו בערך כל שבוע אני מבקש לצאת לבדיקות ונותנים לי.
השאלה היא אם אני אצטרך בעתיד לעזור יותר בבית לתמוך באמא שלי בכל מה שקשור לזה ולעזור לה יותר עם הבדיקות האם תהיה לי אפשרות לצאת מהגדוד על סמך כל מה שתיארתי עד עכשיו?
המשקית תש והמפקד שלי עשו כבר ביקור בית אחד בבית שלי וצילמו את המסמכים הרפואיים הדרושים להם. בנוסף הקח"ש לא מזמן הגיע אלי לביקור נוסף כי הגדוד עובר לעזה וזה הלחיץ בצורה מטורפת את אמא שלי. אני חושב שהם הבינו בעצמם את חומרת המצב.
דעתכם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר