לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2009, 16:16
  gilad5656 gilad5656 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.07
המחשב "מזמר"

יש לי בעיה כבר הרבה זמן במחשב אני סתם במחשב שומע שירים או לא נוגע בו בכלל בקיצור בכל מצב פיתאום הוא מתחיל להשמיע לי שירים שאין לי אותם בכלל במחשב אין לזה זמן קבוע לפעמים זה קורה כשאני מדליק את המחשב אז עוד לא הספקתי להיכנס לשום דבר וזה עושה לי את זה ואני גם לא נכנס לשום אתרים כמו 100fm או 91fm ניסיתי לנתק את כל הדברים שהיו פתוחים כמו אתרים וכו' וניתקתי את האינטרנט וזה ממשיך אין לי מושג מה זה ולא זכור לי שהורדתי איזה תוכנה כלשהיא שמיזה זה בא אז אם יש לכם מושג למה המחשב מזמר אשמח לקבל תשובה
תודה לעושרים :-) (זה נשמע מצחיק אבל אנימדבר ברצינות!!!) ד"א מנהלים לא להעביר או לחסום כי זה נראה לי קשור לרשתות -משהוא באינטרנט למרות שניתקתי את האינטרנט וזה לא עזר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2009, 23:05
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי gilad5656 שמתחילה ב "חח זה עזר תודה! זה מצא לי 650..."

למחוק את אקספלורר זה די קשה. מיקרוסופט דחפו אותו טוב טוב למערכת ההפעלה כדי שלא תעשה את זה... צריך פשוט לא להשתמש בזה. כנ"ל לא באאוטלוק, מאותן הסיבות.

בפיירפוקס בעיות האבטחה נדירות יותר (למיטב ידיעתי), וכשהן נמצאות, בדרך כלל הן לא חמורות במיוחד, ומתוקנות במהירות שיא (לרוב - גג יום יומיים). הדפדפן כבר יודיע לך שתצא גירסא חדשה. באקספלורר אתה צריך לעקוב אחרי מערכת חיצונית עם תקלות שקוראים לה Windows Update (או לחכות לגירסא הבאה של הדפדפן - שיוצאת רק פעם בכמה שנים...). מנהג מוזר יש למיקרוסופט - הם לא משחררים תיקון לבאג, כולל באג אבטחה, ברגע שהם סיימו לבדוק אותו - אלא לפי לוח שנה מאוד מוזר שיש להם, שלא ממש ברור. יש בעייה שמאיימת על המשתמשים, יש להם פתרון, והם לא נותנים אותו. קצת אווילי לדעתי, אבל לא ממש משפיע עלי, כי אני לא משתמש במוצריהם...

בנוסף לכך, בפיירפוקס יש תוסף שנקרא NoScript שחוסם בברירת מחדל את הרוב המוחלט של מה שעלול להיות זדוני למחשבך. אתה בוחר פרטנית מה אתה רוצה לאשר. קצת מרגיז לאשר כל אתר בפעם הראשונה, אבל אם אתה גולש באתרים קבועים, אז זה סימון אחד ודי. צ'ופר נוסף, התוסף הנ"ל נוטה להעלים את רובן המוחלט של הפרסומות... ומה שהוא לא מצליח, תמיד יש את ABP - AdBlock Plus

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר