לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2009, 08:32
  eGod eGod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
פרשת מפקד חיל הים: כנראה שיש קלטת (לוהטת?)

עובדי מועדון הגוגו: מפקד חיל הים צולם כשחשפנית רוקדת על ברכיו
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.themarker.com/ibo/images/TM08/s/special_big/eli_marom.jpg]
נמשך הערפל סביב אמיתות גרסתו של האלוף מרום ■ עובדים במקום טוענים: לא היתה מסיבה פרטית במקום - מרום בילה עם החשפניות כשעה ■ "דיבר אתי אדם שהזדהה כאיש תקשורת, וסיפר כי הוא מוכן לשלם 300 אלף שקל עבור הקלטת", סיפר קובי מזרחי, בעלי המועדון ■ "כשאמרתי לו שיש לי הצעות גבוהות יותר, הוא אמר שישלם כמה שצריך"
המצלמות הנסתרות של מועדון "גוגו גירלס" בתל אביב תיעדו את מפקד חיל הים, האלוף אלי מרום, כשחשפנית רוקדת על ברכיו - כך טוענים מקורבים לבעלי מועדון החשפנות. לדבריהם, מרום בילה במקום במשך שעה. אם מידע זה נכון, הוא מחזק את הפרסום אתמול ב"הארץ", שסתר את גרסתו של האלוף, לפיה שהה במקום זמן קצר בלבד, אחרי שהוזמן למסיבה של ידיד.

הידיעה על קיומה של "קלטת לוהטת" התפשטה אתמול במהרה. "דיבר אתי אדם שהזדהה כאיש תקשורת, וסיפר כי הוא מוכן לשלם 300 אלף שקל עבור הקלטת", סיפר קובי מזרחי, בעלי המועדון. "כשאמרתי לו שיש לי הצעות גבוהות יותר, הוא אמר שישלם כמה שצריך". עם זאת, לדברי מזרחי, "אני לא אמכור - גם לא במיליון שקל. מה שווה המקום הזה, אם אנשים לא יכולים לקבל כאן פרטיות?".

בצה"ל, עם זאת, רואים את הפרשה כסגורה. הרמטכ"ל, רב אלוף גבי אשכנזי, מקבל לעת עתה את גרסתו של האלוף מרום, לפיה מדובר ב"מעידה חד פעמית", למרות בדיקת "הארץ" שהעלתה שמרום היה אורח קבוע במועדון. בסביבתו של הרמטכ"ל התעקשו אתמול ש"מרום מבין את הבעייתיות במה שעשה אבל הוא לא פגע באף אחד, לא עבר שום עבירה, ולכן ההערה של הרמטכ"ל הספיקה". גם שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר, שאול מופז, סבור כי אין להדיח את מרום. "מוטב היה אם זה לא היה קורה, אך אני מאמץ את עקרון המידתיות. צריך להסתפק בהחלטה של הרמטכ"ל", אמר בערוץ 2.

מנגד, דרשו אתמול ארגוני נשים וחברי כנסת לפטר לאלתר את מרום. ח"כ שלי יחימוביץ' (העבודה) אמרה כי "היותו של מפקד בצה"ל צרכן של בידור מפוקפק כזה אינה מאפשרת לו להוות דוגמה לחיילים ולחיילות כאחד".

דוברת צה"ל לשעבר, ח"כ מירי רגב (ליכוד), הוסיפה: "איך אלוף בצה"ל יסתכל על אותן חיילות וחיילים הרואים בו דוגמה אישית?". דובר צה"ל לשעבר, ח"כ נחמן שי (קדימה), אמר כי "כמי שמפקד על חיילים וחיילות ומשמש להם השראה ודוגמה אישית, ביקורו במקום זה, המבזה נשים, אינו עולה בקנה אחד עם הנורמות נהוגות בצה"ל".

ח"כ אורית נוקד (העבודה) הציגה קו מתון יותר: "לא ראוי שמפקד חיל הים, שאמור להוות דוגמה לחייליו, יבלה במועדון חשפנות. יחד עם זאת, האלוף מרום משרת למעלה מ-35 שנים במערכת הביטחון ולא ייתכן שמעידה אחת, אומללה ככל שתהיה, תגרום לעליהום מתוזמן היטב מצד אינטרסנטים וחברי כנסת שרוצים להתפרסם על גבו".

"חמור מאוד שמפקד בכיר בצבא מבקר במקום, אשר עושה שימוש ציני בגופן של נשים ופוגע בזכותן לכבוד ולשוויון", אמרה נורית צור, מנכ"ל שדולת הנשים. "מקרה זה שוב מוכיח שהצבא עדיין לא למד להוקיע נורמות התנהגות שוביניסטיות ומבזות כלפי נשים וכי התנהגות זו קיימת גם בדרג הבכיר, אשר אמור לשמש דוגמה ומופת ערכית לפקודיו".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2009, 12:25
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי צינצין שמתחילה ב "קשה כאן להכנס לויכוח פילוסופי , מה זה מוסר ?"

אתה באמת משווה שחקנית שמשחקת דמות, לסטודנטית שמתפשטת כדי לגמור את החודש?

בוא נהיה כנים עם עצמנו, אנחנו באמת רוצים לחיות במדינה שבה ראשי הצבא והמדינה
יכולים ללכת בלווית זונות וחשפניות? אם המטרה היא להפוך למדינת עולם שלישי, אז התשובה תהיה כן.

צריך למתוח קו. יש קו שאדם בעל משרה ציבורית בכירה לא יכול לעבור,
הוא לא יכול לעשן סמים, הוא לא יכול להשתכר בפרהסיה, והוא לא יכול ללכת למועדוני חשפנות.

כבר שכחנו שרק לפני 3 עשורים ראש ממשלה הלך הביתה על הרבה הרבה הרבבבה פחות מזה,
ועל מה? על חשבון דולרים מסכן - איפה הנורמות האלה היום? שראש הממשלה גונב כסף ממפגרים וניצולי שואה
למסעות חובקי עולם במחלקה ראשונה עבורו ועבור המשפחה שלו.... הרף נמוך מספיק, בוא לא נוריד אותו עוד.
ישן 05-03-2009, 13:51
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
מנסים במדינה שלנו לתת תרופות לסימפטום, אך לא לרפא את המחלה לחלוטין..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "פרשת מפקד חיל הים: כנראה שיש קלטת (לוהטת?)"

המדינה הזו כולה, איבדה את הבושה וכבר לא כ"כ דופקים חשבון לשום דבר. זה כבר בדם שלנו..

לבוא ולהדיח עכשיו מפקד מצליח, לא זה מה שיעזור.. כנראה שכלום כבר לא יעזור.
"אבל אני חושב שאם האיסלאם ימשיך להתחזק בחברה שלנו החברה שלנו תשתנה לגמרי. אפשר כבר לראות את זה במדינות שבהן האחוז של המוסלמים באוכלוסייה גדל. בבריסל, למשל, אנשים מקבלים מכות משום שהם שותים מים ברחוב בתקופת הרמדאן. אני לא מאמין בקשקושים של הפוליטיקלי קורקט - לא כל התרבויות שוות. אני חושב שהתרבות שלנו טובה יותר".

חירט וילדרס

ישן 05-03-2009, 22:50
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אני באמת רוצה להבין מה לא בסדר במה שהוא עשה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "פרשת מפקד חיל הים: כנראה שיש קלטת (לוהטת?)"

חיילים רגילים שבאים אליו בביקורת לא הולכים גם למועדוני חשפנות?
אני בטוח שאם היה יוצא לפאב הוא היה מקבל את אותה ביקורת כי מה פתאום מפקד שאוסר על חייליו לשתות ולעשן, עושה את זה בעצמו
כאדם פרטי מותר לו לבלות היכן שהוא מוצא לנכון
אם הוא על מדים זה כבר סיפור אחר ואז בהחלט יש מקום לדרוש ממנו לפרוש מתפקידו
באף מקום לא קראתי שהוא היה על מדים כך שאני באמת לא מבין את הביקורת
מה גם שלגבי ה"מקום המפוקפק" להבדיל ממכון ליווי, ברוב המקרים החשפניות עושות את זה מבחירה מלאה שלהן (אם כדי לממן שכר לימוד ואם מסיבות אחרות)

ישן 06-03-2009, 00:24
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
השאלה העיקרית היא מה היו מעשיו במקום הנ"ל.
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אני באמת רוצה להבין מה לא בסדר במה שהוא עשה?"

אם הוא ישב כמו ג'נטלמן ונהנה מהמופע, אני לא מוצא שום טעם לנקוט נגדו בצעדים מעבר ל"שיחת הבהרה" שקיים עימו הרמטכ"ל (וגם אז, עצם קיום שיחת ההבהרה היא מפני שמדובר בנושא שעלול להיות רגיש עבור אי אלו יפי נפש מתחסדים).

לעומת זאת, אם הוא היה "משתתף פעיל", כלומר, שתוי למדי, דוחף ידיים ושטרות כסף, אזי למרות שמדובר בפעילות חוקית, יש בכך טעם נפגם.

אם מדברים בהשאלה לדוגמת הפאב בהודעתך, הרי שהדבר דומה לשאלה האם הוא ישב פאב, שתה כוסית או שתיים, או שחיסל בקבוק וויסקי שלם, התחיל לרקוד על השולחן ולקינוח הקיא בעציץ (גם זה חוקי, אבל לא היית מצפה מקצין בדרגתו לנהוג כך בפומבי).

ישן 06-03-2009, 00:31
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אני באמת רוצה להבין מה לא בסדר במה שהוא עשה?"

אם אתה זוכר נכון, נתתי לך גיבוי מלא בדיון ההוא בפורום ההוא בעניין נערות הליווי
אז אתה יכול לסמוך עליי שאני לא איזה מתחסד או צדקן רודף קלישאות,
ובכל זאת, יש דברים שצריך לשמור עליהם טאבו לאנשים ברמות ייצוג בכירות כאלה,
שרים, ראשי ממשלה, אלופי צה"ל, שופטי בג"ץ - אלה אנשים שמייצגים אותנו 24 שעות עם ובלי מדים,
אלה אנשים שבמשיכת קולמוס שלהם חיים שלמים נחרצים, ויש המון המון עול ואחראיות בתפקידים האלה.

מרגע שאדם בחר עצמו להיות דמות ייצוגית וממלכתית שכזו, הוא חייב לכבד את מעמדו
ולהבין שגם בזמנו החופשי, הוא לא אדם פרטי, אלא נציג של מדינת ישראל הממלכתית - וחובה עליו לנהוג באופן הראוי לכך.

אחרת, אנחנו מרחק יריקה מלהפוך למדינת עולם שלישי...
ישן 09-03-2009, 01:26
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
נחשפה הרשת הגדולה בישראל לסחר בנשים; החשד: הבריחו נשים והעסיקו אותן בזנות בכפייה

נחשפה הרשת הגדולה בישראל לסחר בנשים; החשד: הבריחו נשים והעסיקו אותן בזנות בכפייה.
צרפתי את הידיעה לכאן ולא כנושא בפני עצמו, כי לדעתי יש מי שיתקשו לקשר בין הנושאים.
הכתבה בעיתון הארץ.
"...
על פי החשד, הרשת העסיקה אותן בכפייה ותחת איומים ואלימות, במתן שירותי זנות בבתי בושת ובמועדוני חשפנות בהם ניתנו על פי החשד שירותי מין...
...החשוד המרכזי ניהל את הרשת באמצעות עבריינים, שאיתרו עבורו מאות נשים צעירות מכפרים ועיירות ברוסיה, אוקראינה, בלארוס, מולדובה ואוזבקיסטאן. הם שיכנעו את הנשים להגיע לישראל, תוך שימוש במניפולציות והבטחות שווא שהן תועסקנה בישראל כמלצריות או רקדניות במועדונים. בחלק מהמקרים הפעילו החשודים אלימות קשה כלפי הנשים, שהוברחו לארץ דרך גבול מצרים ושדה התעופה בתורכיה...
...בידי המשטרה הקלטות של שיחות שבהן הזמין החשוד המרכזי פגיעה פיזית ואף רצח של נשים שסרבו לעבוד בתנאי הכפייה ולספק שירותי מין. אחת הנשים, שהתכוונה להתלונן במשטרה, נדרסה למוות באוזבקיסטאן לפני מספר חודשים, בהוראת החשוד המרכזי בפרשה...
...בסוף החודש יקבלו בלשי מחלק א' של היחידה המרכזית את פרס נשיא המדינה בעקבות פעילותם במלחמה בסחר בנשים בתל אביב בפרט ובמרכז הארץ בכלל. במהלך שנת 2008 סגרה משטרת תל אביב 71 בתי בושת בהן ניתנו שירותי זנות - עלייה ניכרת באכיפה בתחום זה. לשם ההשוואה, בשנת 2007 נסגרו כ-20 מקומות מסוג זה בלבד..."

ישן 18-03-2009, 20:23
  GreenBerret GreenBerret אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.05

אני מצטער שאני מקפיץ את הנושא הזה אבל אתם פשוט חבורת צבועים.
לא ראיתי את התוכנית ששודרה אתמול עם הכותרת "מה קרה למפקד חיל הים", אבל מהפרומואים היה אפשר להבין את המסר.

מה באמת קרה לו?
מה זה חשוב, לעזאזל, מה הבנאדם עשה במועדון, בזמנו הפרטי, ללא מדים. הוא עבר על החוק? לא!
במדינה שהיא עלאק דמוקרטית העיסוק בזנות אסור, והמקום היחידי שהוא יכול ללכת אליו הוא מועדון חשפנות - והסיבות שלו בכלל לא חשובות.
אפשר לחשוב ששאר המפקדים של צה"ל לא רואים סרטי פורנו, אבל מה, הם יכולים לעשות זאת בפרטיות בלי שאף אחד ידע.

העליהום התקשורתי הזה כל כך מרתיח! זה ממש נוח להיטפל למישהו בסיטואציה כזו, ממש כיף להיות "צודק". מה עם הפרטיות של הבנאדם?
כל הדיבורים האלו של "תמיד היו לו נטיות וכו'" כל כך לא לעניין. הוא הזיק בצורה ישירה למישהי?
למה לבנאדם שממלא תפקיד במשרה בכירה אסור להינות מהחיים כמו כל בנאדם אחר?

מה לגבי עבירה על חוקים אמיתיים?
לא ראיתי שהסיפור של צ'יקו תמיר זכה לכזו התייחסות - והוא לא רק עבר על החוק, אלא גם ניסה לטייח את זה בשוחד.

אני בטוח שאני לא אשכנע אף אחד בתגובה הזו, אבל הייתי חייב.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:21

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר