לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2009, 08:11
  magad magad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Win32.Rbot.ZU שמתחילה ב "סירוב התפנות בבקו"ם - השלכות ותוצאות?"

אני לא מבין אנשים כמוך איך אתה יודע שתותחנים זה חרא של מקום?

אתה יודע כמה אנשים כמוך (סרבנים - רוצים בעיקר חיר) יש? בסופו של דבר אחרי יום אחד 80 אחוז מהם יתפנו ואחרי שלושה ימים הרוב מוחלט יתפנה ורק מי שישאר יקבל אולי אבל אולי דבר דומה או את מה שהוא רוצה (וזה גם לא בטוח בכלל).
וחוץ מזה אם תתפנה יקרה אחד משני דברים או שאחרי שבועיים תבין שלשם אתה שייך ותיהיה חייל טוב או שתיהיה חייל סמרטוט ובכיין ויוציאו אותך להיות תומך לחימה.
תותחנים/שיריון (לפחות מניסיון אישי שלי ושל חבר טוב שמשרת בתותחנים) זה אחלה של מקום , נכון הם לא חיר אבל הם עושים עבודה שונה.

קיצר תחשוב על זה לפני שאתה מסרב פינוי כי רוב הסיכויים שתתפנה יום אחרי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2009, 18:00
  Win32.Rbot.ZU Win32.Rbot.ZU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי magad שמתחילה ב "אני לא מבין אנשים כמוך איך..."

אני חייב לנסות אחי... אני פשוט לא יכול לקבל את זה שאני מגיע לתותחנים שזה כמעט תומך לחימה ושהתחלתי בסיירת מטכ"ל ונפלתי ל669 ודובדבן ובסוף אני מגיע לתותחנים
ואין להם סיבה לא לקבל אותי... שייקח חודש מצידי

חוץ מזה אף אחד לא אמר שתותחנים זה מקום חרא אבל התפקיד עצמו לא מתאים לי... מה אני מחפש איפה המקום הכי טוב להעביר בו צחוקים? אני מחפש איפה אני יתאים מבחינת התפקיד ומה הכי יעניין אותי
יכולתי באותה מידה לבקש ממרם כי יש לי ידע חזק במחשבים ואני חושב ששם אני יכול לתרום הכי הרבה וזה תפקיד שמעניין וזה תפקיד שמתאים לי
לא זילזלתי בשום מקום ואני לא מתכוון לשבת בתותח... חוץ מזה מכל הכתבות והסיפורים שהיו פה.. כל היחידות המיוחדות של תותחנים (שאם אני הולך לתותחנים אז כבר לשם אני ירצה להגיע) הם סתם מיוחדות בגלל שמשתמשות בנשק מיוחד וסודי.. אז גם לא כזה מבטיח וגם לא בטוח שאני יתקבל לשם אז עדיף לי ללכת למקום שהתפקיד עצמו (נקרא לזה 'הגדוד') הוא מעניין ולא צריך לנסות ולהתקבל למקום מיוחד בשביל שיהיה מעניין

נערך לאחרונה ע"י Win32.Rbot.ZU בתאריך 27-02-2009 בשעה 18:08.
ישן 28-02-2009, 00:05
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
מה איך אתה מעז להגיד דבר כזה?
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Win32.Rbot.ZU שמתחילה ב "אני חייב לנסות אחי... אני..."

תותחנים זה כמעט תומך לחימה?,איך אתה יכול להגיד דבר כזה?.עדיף שפה באמת תסתום.
חת"ם זה אחד החיילות הכי חשובים שיש בצבא.בלי שירככו יעדים ההנדסה לא תוכל לפתוח צירים כדי שהטנקים והחי"ר יכנסו פנימה.ושיפצמרו לך את הצורה ותחרבן במכנסיים ותצטרך להפעיל מטרות אש סכנה,מי אתה חושב יבצע לטובתך?.
כשאתה רואה פיתה סורית עפה באוויר ממכת אש ארטילרית אתה מבין כמה עוצמה יש בכלים האלה,יותר מזה אתה מבין שבלי זה אתה לא יכול להתקדם.זה שהם יושבים כמה ק"מ מאחורה בזמן שהחי"ר מתקדם לא אומר שהם תומכ"לים,עזוב את העובדה שתמיד יש סיכוי שהם יקבלו אש נ"ס.
חביבי אתה עוד לא התגייסת ורחוקה ההבנה שלך בחילות הצבא.אל תהיה חמור קופץ בראש.

סוף ירי,צוותים למנוחה,עבודה יפה של המסגרת!-עוד רחוק היום שתשמע את המשפט הזה בקשר ותבין פיזית את המשמעות שלו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר