לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2009, 12:21
  משתמש זכר procomp procomp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.09
צבאי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "בחיל הים זה 02 שונה"

בחיל הים זה רובאי 02 כלל צהלי והז קורס של 07 ימי

זה מה שאני עומד לירשום בטופס 55/3 שלי:
[font='Arial', 'sans-serif']הנדון:בקשה למעבר לחיל הים![/font]

[font='Arial', 'sans-serif']שמי לאוניד ואני חייל שמשובץ לבה"ד 10 אני מאוד רוצה לעבור לחיל הים אני חייל בעל [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']מוטיבציה גבוה ויש לי רצון לתרום לצה"ל ולמדינת ישראל בצורה הטובה ביותר ועל הצד [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']הטוב ביותר אני ידוע שיש לי את היכולת והרצון לשרת בחיל הים כיום אני בעל רובאי 02 [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']של חיל המשטרה הצבאית ואני מאוד רוצה שתיבחנו את הבקשה שלי למעבר לחיל הים [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']כי אני מרגיש שאני יכול לתרום שם מאוד ערבה אני חיל שלא משנה לא אם אני יצטרך [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']לסגור שבתות ולהיות מאוד קצת זמן בבית כי אני יודע שחיל הים זה חיל שמאוד כשה [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']לשרת בו אבל בגלל הרצון שלי לתרום למדינה ולצה"ל אני יודע שאני יכול לעמוד בתנאים[/font]

[font='Arial', 'sans-serif']הקשים ביותר אני גם חיל בעל פרופיל 97 ואני מאוד מכווה שאני מתים לחיל הים והים[/font]

[font='Arial', 'sans-serif']אני לא מתים אין לי בעיה לשרת בחילות לוחמים אחרים כמו מודעין שדה[/font],[font='Arial', 'sans-serif']חיל האוויר (נ.מ)[/font]

[font='Arial', 'sans-serif']ובעוד ערבה חילות שונים בגלל המוטיבציה שלי לשרת ולתרום למדינה ולצה"ל אך תמיד [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']רציתי לשרת בחיל הים זה תמיד היה הרצון הגדול ביותר שלי אני חיל בעל בגרות של 23 [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']יחידות לימוד ו 12 שנות לימוד אני יודע שהים אני היה בחיל הים צה"ל ירגיש בתרומה שאני [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']ייתן אני גם מאוד רוצה בהמשך השירות שלי להתקדם והים תינתן לי האפשרות להגיע [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']לקצונה אני מאוד ירצה ללכת אני יודע שגם הים לא תינתן לי האפשרות אני ימשיך לתרום [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']למדינה ולצה"ל אך אני מכווה שתיבחנו את הבקשה שלי וכן תינתן לי האפשרות לעבור [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']אני מרגיש שבתפקיד שלי כרגע אני לא ממלה את כל הפוטנציאל שלי ואת כל יכולות [/font]

[font='Arial', 'sans-serif']התרומה שלי בגלל שאני רוצה להלחם למען המדינה ולעגן על תושביה של מדינת ישראל[/font]

[font='Arial', 'sans-serif']ואני יודע שאני מסוגל לתת את כל כולי למען המדינה ותושביה ולמען צה"ל ... [/font]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר