לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2008, 00:19
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ronired שמתחילה ב "אני תמיד מחפשת להשתפר..."

אני מגיע ממקום שמזדהה עם שני הצדדים.
מצד אחד, אני צלם חובב, ואני אוהב את אמנות הצילום, הראיה והטכניקה שבתחום.
מצד שני, כמוך, אני גראפיקאי הרבה שנים לפני שנהייתי 'צלם'.
כך שאני מכיר ואוהב את שני העולמות, ואני יוצר בשני העולומות במקביל. ההתייחסות שלי לאמנות הצילום הטהורה באה לידי מימוש בפורום הזה כי אני יודע שפה אני אקבל ביקורת כנה על הצילום שלי, בעוד שאת העבודות הדיגיטליות שלי אני מפרסם במקומות אחרים (בין היתר בפורום עיצוב גרפי בפרש).
למעשה, את המצלמה הדיגיטלית הראשונה שקניתי, קניתי בעיקר כדי לצלם טקסטורות של דברים כדי שאוכל להלביש על מודלים בתלת-מימד שבניתי

מה דעתי על התמונה שהעלית... מבחינת קונספט, היא יבשה. זה עלה עם טיפות מים עליו.
הוא ממורכז מדי, יש כתמים מעל ומתחת שנראים לא שייכים לפריים באופן כללי והוא נראה כהה (ככל הנראה בגלל שילוב שכבות במצב Opacity או אפקט דומה שמתקבל בטכניקה שונה).
העניין הזה של 'עריכה' לא נמדד בכמות הקליקים בפוטושופ שהיית צריכה לבצע כדי להגיע לתוצאה הסופית, אלא במהות שלה.
גם ע"י כלי ה levels אני יכול לשנות בנגיעה קטנטנה את התמונה ולהוסיף לה מעט קונטראסט, ואני יכול גם להחריב אותה לחלוטין אם ה'נגיעה' שלי תהפוך ל'אופס, עף לי העכבר והזיז לי ת'סליידר לקצה הסקאלה"

כשאני מסתכל על תמונה, אני כבר די מנוסה כדי לראות מתי עומד מולי צילום, ומתי עומד מולי יצור שככל הנראה לא נוצר במצלמה.
אני מכיר התנהגויות של מצלמות דיגיטליות ואני יודע מתי הוסף קונטראסט לפריים ומתי היה שימוש ב HDR (עדין ככל שיעשה).
חלילה שלא ישתמע שאני 'מחפש בסיבוב', אבל בגלל שאני מנוסה עם זה, לי זה צורם יותר מאשר לאחרים.
ותמיד, כשאני יכול לעודד אנשים לשדרג את היכולת הצילומית כדי לא להתפשר על עריכה, זה עושה לי טוב.
אני יכול להבטיח לך שאם תלמדי את נושא התאורה, את תוכלי להגיע לתוצאה דומה לזו שהגעת פה (ואפילו טובה יותר) בצילום נטו.
ואז תהיי צלמת מצויינת. הרבה יותר שווה מגראפיקאית, לא חושבת?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2008, 11:44
  משתמשת נקבה ronired ronired אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.08
שלח הודעה דרך ICQ אל ronired
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני מגיע ממקום שמזדהה עם שני..."

עם כל הכבוד לנסיון שלך והרצון להיות 'אבא צילום'. אני חושבת שצילום יישאר רק תחביב בשבילי. אני יודעת איך להגיע בעזרת תאורה לתוצאות אחרות. אבל כל הכיף שבצילום שלי הוא לראות פוטנציאל. ולא רק להקליק עם מכשיר על משהו שנראה לי יפה. ולראות פוטנציאל בדבר שבאותו רגע נראה 'משעמם' או whatever זה לדעתי ההבדל בין צלם לבין מישהו עם מצלמה.

כל הכבוד על העין החדה. למרות שבצילומים שלי זה לא כ"כ קשה לגלות..

בינתיים טוב לי להיות גרפיקאית שגם מצלמת. לא רוצה לבחור צד

(אגב, אני שמה פה לינק לגלריה עם כמה תמונות שלי http://www.photolight.co.il/author/7129.html. אם זה יעניין אותך תיכנס. ותווכח לראות גם כמה צילומים בלי עיבוד..)

יום טוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר