לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2008, 20:45
  wasermania wasermania אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.08
בעיית הארדיסק

שלום..חיפשתי בארכיון בעיות כמו שלי אבל כמו שאתם יודעים לכל מחשב יש צרכים משלו ובעיות אישיות..ממש כמו אנשים חחח..אניוויי..המחשב שלי פתאום הפסיק לזהות את ההארדיסק בתור פריימרי מאסטר אלא רק בתור מאסטר 2 או 3(תלוי בחיבור הסאטא שאני מחבר)..הוא עבד עד לפני כמה שבועות כשכמה וירוסים עשו עליו לינץ' ואז היה לי בעיה בווינדוז..פירמטתי והתקנתי מחדש והכל עבד עד שפתאום יום אחד ההארדיסק לא זוהה והיה רשום BOOT DISK FAILURE בלהבלה
זה הארדיסק של WD 80ג'יגה SATA..זהו כונן יחיד וגם הצורב או הפלופי לא מחוברים בחשמל או צמות למרות שהם יושבים במארז. יש לי מעבד AMD 2800+ אבל אני לא יודע מה הלוח אם:S:
בנוסף, כשאני מחבר ת'הארדיסק למחשב השני בתור סלייב(מזוהה אוטו' בתור סלייב) הוא עובד כרגיל וטוב..הצלחתי לפרמט אותו דרך ההתקנה של הXP ויצרתי מחיצות..בקיצור, איך אני מגדיר הארדיסק SATA בודד בתור PRIMARY MASTER? תודה:)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-09-2008, 23:37

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "התווסף הסבר על MASTER/SLAVE..."

ידעתי שהסתבכתי אבל ככה זה כשמעשנים חחח
אניוויי מהתחלה..יש לי מחשב AMD 2800+ כרטיס מסך חדש אבל רק FX5600 256MB כי הלוח אם לא תומך בטכנולוגיה-החדשה-שכחתי-ת'שם-שלה-חחחח זיכרון 1 ג'יגה ועוד 256 MB..למחשב מחובר רק ההארדיסק 80GB SATA..היו לי כמה וירוסים ואז מישהי טיפשה לחצה איפה שאסור והווינדוז נדפק ונכנס למצב של LOGIN LOGOUT LOOP פירמטתי הכל והתקנתי מחדש עבד והכל היה בסדר ולפתע המחשב הפסיק לזהות ת'הארדיסק המדובר בתור פריימרי מאסטר אלא רק בתור מאסטר משני או משהו כזה..אני מבין קצת בביוס ולא הצלחתי לסדר את זה וניסיתי חיווטים שונים ולא עזר..בשלב מסויים הוצאתי ת'ג'אמפר מהלוח אם ואיפסתי אותו וניסיתי הכל מחדש וכנראה שזה עשה אפילו יותר בלאגן..פשוט נורא חבל למישהו עני כמוני להוציא 200 שקל על תיקון פשוט כלכך:S:
אגב,בבסהר שהובא בלינק לעיל הוא הסבר טכני שלא תורם ולו במאומה אבל זה היה שימושי ללמוד שיש חיבור חשמל חדש שההארדיסק שלי לא מחובר בו אגב

נערך לאחרונה ע"י wasermania בתאריך 22-09-2008 בשעה 23:41.
ישן 23-09-2008, 10:08

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "בתוך ההסבר הטכני יש גם שורות..."

אני יודע שבכונני הSATA אין צורך בג'אמפר והוא מזדהה אוטומטית אבל בכלזאת בביוס הוא אמור להופיע באחת הסלוטים של מאסטר\סלייב 1-2..אצלי הוא מופיע בIDE CHANNEL 2 והוא לא עושה BOOT ממנו:S: ולא לא התקנתי שום דרייבר ושום כלום כי פשוט סיימתי להתקין ווינדוז במחשב השני,בשתי המחיצות אגב(זה רע או לא משנה?),ראיתי שהוא עובד בסיום ההתקנה וזהו העברתי ת'הארדיסק למחשב השני ושם הוא כבר לא עלה ככה שמנהסתם לא התקנתי ת'לוח אם וכו' וכו' אני עדיין תקוע בשלב הקינפוג בביוס..תראה אישי יש לי מחשב שעובד ואם אני מחבר ת'הארדיסק אליו הוא עובד מצויין בתור SLAVE ככה שאולי אפשר לפתור ת'בעיה ככה או לחילופין להעביר ת'הארדיסק של הסלרון(סלרון אעעעעעעעעעעההההה ) למחשב השני ולנסות לתפעל ת'מעצור ככה..יום טוב
אההה כן..אני יודע שהלוח אם שלי זה NFORCE 250 דגם מדוייק של יצרן וזה אני לא יודע..יש לי דרייברים שלו בגיבוי

נערך לאחרונה ע"י wasermania בתאריך 23-09-2008 בשעה 10:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר