לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2008, 13:33
צלמית המשתמש של The 747 Man
  The 747 Man The 747 Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל The 747 Man שלח הודעה דרך MSN אל The 747 Man
שאלה | בקשר לזימונים

שלום

לאחר שפתחתי את האשכול הזה בפורום צבא ובטחון וקיבלתי תשובה "נחמדה ביותר" אני פותח אותו כאן ואני מקווה שהפעם יהיו תשובות נחמדות יותר.

אני בן 17 וחצי לומד בכיתה י"ב היה לי צו ראשון ב - 1 למאי 2008.
יש לי פרופיל 97 בלי שום סעיפים.
עכשיו יש לי כמה שאלות

1) קיבלתי לפני כשבוע לערך זימון למודיעין לפרוייקט גאמא וביקשו שאני אמלא שאלון באתר שלהם ומילאתי. בשאלון היה גם חלק על עד כמה אני מעוניין להשתתף בפרוייקט "חבצלות" עכשיו לפי הזימון הזה לגאמא יש מצב לדעת בערך מה הקב"א שלי ?

2) אמרו לי שהזימון למודיעין מבטל את כל שאר הזימונים חוץ מטיס ואני רוצה ללכת ליום סיירות יש סיכוי בכלל שאני אגיע לזה ?..

3) האם יש סיכוי שבכלל יש עוד זימונים שמיועדים לי בתקופה כזו אחרי הצו ראשון ( היה בתחילת מאי כמו שציינתי )

זהו

תודה לעונים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2008, 15:08
צלמית המשתמש של The 747 Man
  The 747 Man The 747 Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל The 747 Man שלח הודעה דרך MSN אל The 747 Man
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי fatsrir שמתחילה ב "שים לב שכל תשובה שיתנו לך היא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fatsrir
שים לב שכל תשובה שיתנו לך היא לא החלטית ב100% כי בצה"ל תמיד יש יוצאי דופן, והם רבים, אבל מה שאני עונה לך זה נכון בהחלט ב99% מהמקרים.

1)כל מקום במודיעין כשאתה שואל מה זה התפקיד ועונים לך:"משהו במודיעין עם מחשבים" או "משהו במודיעין עם כימיה" למשל - ולא מוכנים לתת לך תשובה מורחבת יותר מפאת ב"מ, תהיה בטוח שזה מעל 54...
2)יום סיירות אפשר תמיד לבקש, והתנדבות לקרבי זה תמיד דבר שהצבא מברך עליו, כל עוד אתה לא בשירות עדיין.
3)יש אפשרות שכן ויש אפשרות שלא. אני קיבלתי זימונים גם שבועיים לפני הגיוס שלי, והשאירו אותי יומיים בבקו"ם כי עדיין עשו לי מיונים.

אוקיי תודה לך על התשובות.

בקשר למה שאמרת על המודיעין , אני יודע שפרוייקט גאמא הוא קשור למחשבים פשוט שניסיתי לברר באינטרנט מה הקב"א הדרוש לפרוייקט הזה אמרו לי חלק 52+ וחלק אמרו 54+
ישן 02-09-2008, 15:13
  Aviv.L. =] Aviv.L. =] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי fatsrir שמתחילה ב "שים לב שכל תשובה שיתנו לך היא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fatsrir
שים לב שכל תשובה שיתנו לך היא לא החלטית ב100% כי בצה"ל תמיד יש יוצאי דופן, והם רבים, אבל מה שאני עונה לך זה נכון בהחלט ב99% מהמקרים.

1)כל מקום במודיעין כשאתה שואל מה זה התפקיד ועונים לך:"משהו במודיעין עם מחשבים" או "משהו במודיעין עם כימיה" למשל - ולא מוכנים לתת לך תשובה מורחבת יותר מפאת ב"מ, תהיה בטוח שזה מעל 54...
2)יום סיירות אפשר תמיד לבקש, והתנדבות לקרבי זה תמיד דבר שהצבא מברך עליו, כל עוד אתה לא בשירות עדיין.
3)יש אפשרות שכן ויש אפשרות שלא. אני קיבלתי זימונים גם שבועיים לפני הגיוס שלי, והשאירו אותי יומיים בבקו"ם כי עדיין עשו לי מיונים.

בקשר לסעיף אחד, שטויות במיץ עגבניות.
אני הייתי מיועד לפרויקט געמ"א ולגבי זה נכון מה שאמרת כי הייתי ממוין גם טיס, אבל יש לי חבר
עם קב"א 52 אשר נבדקה והוא היה במיונים של הפרויקט, ככה שמה שאמרת ממש אבל ממש לא נכון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר