לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2008, 00:24
  pyr0 pyr0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
אתה טועה.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Matann- שמתחילה ב "לא קרוב להיות מספיק, אני גם..."

10 יח"ל מחשבים בהחלט יכול להספיק, אפילו 5 יח"ל ולמען האמת, גם בנאדם שלא למד בכלל מחשבים בבית ספר אבל למד לבד בבית - יכול להקבל. הנקודה היא שלא מחפשים אנשים גאונים עם המון ידע תכנותי או ידע במחשבים בכלל, אלא אנשים עם ידע בסיסי, רצון ללמוד, מוטיבציה גבוהה ונתונים אישיים גבוהים (יכולת קליטה טובה, יכולות חברתיות מסוימות ועוד).

מתן וhzhz - לא צריך להיות גאון הדור בשביל להתקבל ל"גאמא", צריך סט של תכונות ויכולות.
ידע אפשר לרכוש, להם חשוב הפוטנציאל לידע.

חשוב לציין שיש מס' מסלולים בפרויקט גאמא שחלקם כוללים קורס וחלקם כוללים חפיפה.
המסלולים עם החפיפה דורשים ידע קודם רחב יחסית לעומת הקורסים שדורשים פחות ידע.

נערך לאחרונה ע"י pyr0 בתאריך 23-08-2008 בשעה 00:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2008, 18:38
  pyr0 pyr0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
תקשיב
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Matann- שמתחילה ב "לא מסכים איתך בכלל, פוטנציטל,..."

לא אמרתי שלא צריך בכלל ידע, אבל ידע בסיסי מספיק (לחלק מן הקורסים).
אני אומר את זה כי אני כרגע בקורס ואני יודע מה הידע של האנשים.
יש איתי מספיק אנשים בקורס שיודעים לתכנת רק בשפת פסקל, וגם זה ברמת בית ספר.
חלקם אפילו לא עשו 10 יח"ל מחשבים אלא 5 יח"ל כמו רוב האנשים.
אבל מה, יש להם מוטיבציה, פוטנציאל ורצון להצליח.

שורה תחתונה: אל תצאו מנקודת הנחה שאין לכם מספיק ידע. אם אתם מתאימים - אתם תתקבלו. נכון, הסיכויים נגדיכם (כמות מועמדים לעומת מתקבלים) אבל עדיין יש סיכוי ואין שום סיבה הגיונית שתרימו ידיים בגלל שאתם חושבים שאתם לא יודעים מספיק!

נ.ב
יש קורסים שדורשים הרבה יותר מידע בסיסי, אבל שוב, אנחנו מדברים פה על פרויקט גאמא ולא על מסלולים מסוימים. חוץ מזה שללמוד לקראת המבחנים זה תמיד טוב.

נערך לאחרונה ע"י pyr0 בתאריך 23-08-2008 בשעה 18:49.
ישן 23-08-2008, 19:36
  משתמש זכר Matann- Matann- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי pyr0 שמתחילה ב "תקשיב"

וכמו שאני אמרתי, ואם היית קורא את ההודעות שלי היית מבין, אני אמרתי שחייבים לבוא עם ידע יותר מבסיסי למבחנים ועדדתי אותו ללמוד, עד כמה שאני יודע 5 יחידות תוספת ל 5 יחידות הבסיסות של מדעי המחשב זה כולה פרויקט, הפרויקט שאני הייתי אמור לעשות היה לוקח לי בין שבוע לשבוע וחצי ומבטיח לך שהייתי מקבל עליו 100, אבל לא כל הבתי ספר כל כך נחמדים ובידיוק בשנה שאני הייתי אמור לעשות ביטלו את התקציב לפרויקט, קורה.

ולנשוא, כמו שהבנו 5 יחידות = ידע של 10 יחידות. הם לא מחפשים ידע מתקדם בשפה מסוימת, הם מחפשים ידע בתכנות ואלגוריתמיקה ויכולת למידת שפות, וכמו כן ידע, לא בהכרח מתקדם בנושאים נוספים, כי יש הרבה אנשים שיכולים להוציא 100 במדעי המחשב, אבל זה לא אומר שהם מוצלחים במחשבים... אני עודדתי אותו ללמוד ולהתכונן לבחינה כי זה רק מוסיף לסיכויים שלו, כמו שאני שלפני הבחינה למדתי והשקעתי והרחבתי את הידע שלי בנושא לינוקס ורשתות וחזרתי על הנושאים שאני כבר יודע כדי להצליח במבחנים, וכמו שרואים התקבלתי.
ישן 22-08-2008, 23:16
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
צודק
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי דג עם מאג שמתחילה ב "כמו שנאמר לפני - גאמא קורס..."

בגאמא מפתחים בשפות תכנות סודיות, וחותמים על שו"ס על מנת להיחשף לסינטקס של השפה.

כמו שאמרו מקודם ההבדל העיקרי בינהם, שלגאמא מתקבלים אנשים בעלי ידע קודם וכנראה הקורס שלהם יותר קצר מקורס התכנות(ממר"ם), ולקורס התכנות מתקבלים לא בגלל ידע קודם אלא בגלל יכולת.

בסופו של דבר המתכנתים מגאמא והמתכנתים שיוצאים מקורס תכנות, מתכנתים באותם טכנולוגיות ובשתי המסלולים יש טובים ויש פחות טובים.

אגב הרשת מלאה בוויכוחים למי יש יותר גדול, אתה מוזמן לחפש ולמצוא המון מידע מועיל שאולי רצית לקבל כאן.

נערך לאחרונה ע"י fhever בתאריך 22-08-2008 בשעה 23:20. סיבה: עדכון
ישן 23-08-2008, 17:16
  BlowMe BlowMe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gleon_99 שמתחילה ב "גאמ"א וממר"ם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gleon_99
שלום,

מהמידע שמצאתי באינטרנט הבנתי שגאמ"א וממר"ם הם מסלולים פחות או יותר דומים - שניהם קשורים במחשבים. אם הבנתי נכון, בממר"ם יש הכשרה ארוכה יותר, וכתוצאה מכך מחייבים לחתום קבע לפרק זמן ארוך יותר (שנתיים וחצי בהשוואה לשנה-שנתיים בגאמ"א).
האם מישהו יכול לתת מידע נוסף על כל אחד מהמסלולים האלה ויותר חשוב, על ההבדל ביניהם ?
ואם מישהו מכיר מסלול נוסף שקשור למחשבים ותכנות, אשמח לקבל מידע.

דבר ראשון אין קורס שנקרא ממר"ם, יש יחידה צבאית הנקראת ממר"ם שאת ייעודה כיחידה אני אשאיר לך לחפש בגוגל\ויקיפדיה.
הקורס עליו אתה מדבר הוא קורס תכנות בבסמ"ח, בשביל לקבל אליו זימון דרוש קב"א גבוהה מעל 52(לפי דעתי), ופרופיל עורפי,64.
הקורס נערך בבסמ"ח הכפוף לבה"ד 7 תחת חיל התקשוב.
הקורס נערך במקשל"ר, רמת גן, כקורס קד"צ וכל הנלווה לכך(אתה לא חייל עדין) הקורס הוא התנדבותי ובכל שלב ממנו אתה יכול ליפול, התנאים מצויינים שעות הלימוד הן מ-7 וחצי בבוקר עד תשע עד עשר בערב.
בקורס אתה לומד תכנות מהבסיס ומכשירים אותך כתוכניתן בשלל שפות.
בסוף הקורס אתה מתמיין לשלל יחידות בצבא העוסקות בתכנות במגוון חילות(תקשוב, חי"א, מודיעין וחיל הים).

גמ"א הוא מסלול בניגוד לקורס אליו מתקבלים בעזרת ידע מוקדם(סיסטם, תכנות, תקשורת ועוד) אותו אתה מוכיח בעזרת מבחנים וראיונות שונים אותם אתה עובר במסגרת הקבלה לאחד מהמסלולים הקיימים בפרוייקט.
לפי מה שהבנתי התנאים הם טובים, אך אני לא יכול להרחיב.

בסופו של דבר "למי יש יותר גדול" אני לא יכול להגיד לך- מה שכן גם בקורס תכנות וגם בגמ"א יש אנשים איכותים שבסופו של דבר יוצאים לאזרחות עם הרבה ידע.

בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר