לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2008, 01:11
  THDUR THDUR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
חטיבת הצנחנים ודחיית גיוס

שלום לכולם...

-אם באוקטובר/נובמבר השנה אמור להיות לי גיבוש מטכ"ל ואני דוחה אותו למועד הבא (אי שם באפריל 09) אני עדיין אקבל זימון לגיבוש צנחנים בדצמבר? (כרגע תאריך הגיוס שלי הוא מרץ 09).
או לחלופין: לדחות גיוס כבר עכשיו ליולי-אוגוסט 09 וככה אקבל זימון לגיבוש צנחנים רק באפריל 09.. השאלה אם זה לא יתנגש יחד עם הגיבוש המרכזי או גיבושון המשך כזה או אחר. באופן כללי אמרו לי שעדיף לגשת לגיבוש מאשר לבצע ראיון.
-מתי מגיעות תשובות לגיבוש הצנחנים במידה ועשיתי אותו במהלך דצמבר והאם במידה ואתקבל אוכל לדחות את הגיוס ממרץ 09 לגיוס הקרבי הבא (יולי-אוגוסט 09)? במקרה שכזה עושים זאת דרך לשכ"ג או דרך החטיבה?
(זאת על מנת לעשות את הגיבוש מטכ"ל בתור מלש"ב..)

שאלה נוספת: במידה ולא אתקבל לחטיבת הצנחנים ואסיים גיבוש מרכזי מטכ"ל האם כביכול תינתן לי הזדמנות נוספת להגיע לחטיבה מכיוון שהרי כל אחד שמסיים גיבוש מרכזי מטכ"ל/שלדג זכאי לראיון צנחנים.

תודה מראש!

נערך לאחרונה ע"י THDUR בתאריך 03-08-2008 בשעה 01:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2008, 16:39
  THDUR THDUR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי THDUR שמתחילה ב "חטיבת הצנחנים ודחיית גיוס"

אני יוצא מנקודת הנחה שאף אחד לא היה יכול לענות על השאלות אז אני אנסה לנסח אותן שוב ואני מקווה שחלקכם יוכלו לענות לי:

- כרגע תאריך הגיוס שלי הוא במרץ 09 (גיוס קרבי), האם אני יכול כבר עכשיו לדחות אותו ליולי-אוגוסט 09? האם יאשרו לי בלי בעיות או שזה תהליך מסורבל כמו הקדמת גיוס?
- במידה ואני דוחה גיבוש מרכזי מטכ"ל/שלדג מאוקטובר/נובמבר 08 לאפריל 09 האם אני זכאי לגיבוש צנחנים בדצמבר 08? אם אודיע למדור סיירות בעוד שלושה שבועות לדוגמא שאני רוצה לדחות את הגיבוש (סיבות מוצדקות כביכול) הם ידחו לי אך השאלה אם אני "זכאי" לגיבוש צנחנים כבר בדצמבר 08? ז.א לדעתי על קבלתי או אי קבלתי לחטיבת הצנחנים עוד לפני שאעשה את הגיבוש המרכזי מטכ"ל/שלדג באפריל 09.
הסיבה שאני רוצה לעשות גיבוש צנחנים עוד בדצמבר היא העובדה שאני מפחד שאני לא אספיק לעשות את הגיבוש באפריל 09 בגלל גיבוש מרכזי.. שאולי התאריכים יהיו חופפים וכו'...

נקודה נוספת: אם רגע לא מתייחסים לעובדה שאני רוצה לדחות גיוס, אני אעשה גיבוש צנחנים בדצמבר ואחרי הגיבוש אדחה את הגיוס ליולי-אוגוסט 09 וכך אעשה את הגיבוש המרכזי מטכ"ל/שלדג בתור מלש"ב (שזאת מטרתי).

אשמח לעזרה!

נערך לאחרונה ע"י THDUR בתאריך 04-08-2008 בשעה 16:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר