לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2008, 13:32
  דורון מאשקלון דורון מאשקלון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.08
מוטיבציה לקרבי בראיון אישי והשפעה לכך במיון ליחידות המבוקשות

בראיון אישי בצו ראשון אמרתי שאני מעדיף מודיעין ואחר כך אני מעדיף גולני או גבעתי.
ידוע לי שיש קריטריון למידת המורעלות שהבעת בצו ראשון לשירות קרבי. זה כמובן קריטריון שמובע במספר וגם משתקלל בקב"א.
האם הנתון הזה הוא בעל משמעות כאשר אתה מבקש חטיבת חי"ר עם ביקוש מופצץ כמו גולני וכדומה?
יעדיפו לקחת לשם כאלה שמההתחלה בראיון בצו 1 קיבלו מספר גבוה יותר בהתאמה או במורעלות לקרבי?

בדו"ח מבקר המדינה רשום שמול המשבצים בבקו"ם מופיע תקציר של הראיון האישי, האם כאשר יראו שהעדפתי מודיעין ורק אז גולני זה יעשה חיסרון על פני אחרים שמלחתחילה רצו גולני או סיירות?

אני מאוד מודאג.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2008, 13:37
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דורון מאשקלון שמתחילה ב "מוטיבציה לקרבי בראיון אישי והשפעה לכך במיון ליחידות המבוקשות"

כשאתה מגיע ליום הגיוס שלך אתה כבר משובץ לאחת החטיבות (או לכל יחידה אחרת שתגיע אליה) בגיוס קרביים לכל חיל או חטיבה יש את היום גיוס שלה, הקציני מיון לרוב האנשים זה לא יותר מסתם הליך רישמי שבו אומרים לך לאן אתה הולך, רק במידה ומתעוררת בעיה הם מטפלים בה (וגם אז אין יותר מידיי למה לצפות)

מה גם שהראיון האישי מורכב מהרבה מאוד דברים, מספיק שאמרת שאתה מעוניין לתרום ולשרת בקרבי, לאף אחד לא איכפת אם אמרת קודם מודיעין ואז גולני, אני גם לא חושב שהקציני מיון רואים את הראיון האישי עצמו, אלא את הציון שקיבלת (הקב"א).

ישן 02-08-2008, 14:36
  דורון מאשקלון דורון מאשקלון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Yotamz שמתחילה ב "המוטיבציה שהראית בראיון האישי..."

מתוך ראיון עם מאבחנת פסיכוטכנית:

ש: כיצד מציינים את המוטיבציה בסוף הראיון?
ת: בסוף הראיון נכתב דו"ח מסכם שכולל חוות דעת קצרה ובה המראיין מתייחס
לנושא המוטיבציה. כמו כן לציון המוטיבציה יש משקל רב בקביעת הקב"א של
המועמד. חוות הדעת משמשת את קצין המיון בבקו"ם בבואו לקבוע את השיבוץ של
החייל ליחידה.

זאת אומרת שלמה שאמרתי יש קריטריון בפני עצמו.
מישהו מכיר מישהו שאמר שהוא לא רוצה קרבי או העדיף משהו אחר עפ"נ קרבי בנוסף לקרבי, ובסוף הגיע לאחת משלושת החטיבות המבקושות גולני גבעתי נח"ל?

נערך לאחרונה ע"י דורון מאשקלון בתאריך 02-08-2008 בשעה 14:37. סיבה: שגיאת כתיב
ישן 02-08-2008, 20:41
  Yotamz Yotamz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי דורון מאשקלון שמתחילה ב "אז ייתכן גם שנתון המוטיבציה..."

נתון המוטיבציה נכנס לקב"א בגלל שהצד"כ נכנס לקב"א, אבל ברגע שקיבלת מנילה קרבית, סימנת 5 ב"רצון לשרת כלוחם", וגם בחרת במקום הראשון חטיבת חי"ר מבוקשת - רוב הסיכויים שתקבל אותה למרות מה שאמרת בראיון האישי (אלא אם הכנסת איפשהו שיריון או תותחנים ואז יישאבו אותך לשם).

ועוד דבר שאני לא בטוח בו ב-100% אבל מהיגיון בריא הייתי אומר שקציני המיון לא מקבלים לידיהם את תוכן הראיון האישי (כאמור - אישי) אלא רק את הנתונים המספריים ואולי חוו"ד של המראיינת, לא דברים שאמורים לגרום להם למנוע ממך להגיע לחטיבה המבוקשת אם באמת ביקשת אותה במנילה.

וד"א - אתה מייחס המון חשיבות לראיון הזה, יש לו תכלית מאוד מסויימת, זה שבתור ילד בכיתה י"א חשבת שאתה מעדיף מודיעין לא באמת ישפיע לך על הגיוס לכאן או לכאן.

אני פחות או יותר אמרתי שאני מעדיף כלא על קרבי ונחש מה? מנילה קרבית :>

שורה תחתונה - אל תדאג.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר