לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2005, 08:01
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "רגע, למה לקנות בחו"ל ? ניתן..."

אולג - אתה בהחלט צודק... גיליתי בימים האחרונים המחיר השתווה ואף נמוך יותר עבור הקיט

5000 - 5700 ש"ח.

ורון, אני בדעה של - קנה עכשיו את הגוף + עדשת הקיט 18-70 - ורק אח"כ תחליט מה ברצונך לעשות הלאה.

עדשת הקיט פשוט מצויינת... היא ורסטילית (עדשת יומיום פשוט נוחה) - אין תחליף לזווית הרחבה שהיא מפיקה.

הציוד שברשותי כרגע (לבינתיים), הוא D70 + עדשת הקיט (18-70) + סיגמה 70-300 APO II, עדשת 50 מ"מ ניקון F/1.8 וזהו... אין לי שום צורך לבינתיים בעדשות נוספות...

לסיגמה 70-300 יש אלטרנטיבות כמו בהציע לירון - ולכן אני מציע לך לדחות את קניית הטלה - לפחות עד אחרי שתתנסה הרבה בשימוש בD70 ובעדשת הקיט.

עוד מעט ממש יוצא אגב עידכון הfirmware לכל בעלי הD70 - זה אמור לתת דחיפה רצינית קדימה... כך שיש בהחלט למה לרכוש את הD70 |קורץ

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר