לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2005, 13:12
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
חג שמח חברי dkdkd
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "סליחה ירדתי לעם אבל...."

גם לי מורידים עידוד צמיחה וגם לך.
זה מוכיח שלא רק העניים משלמים את מחיר השיפור העצום במצב הכלכלי. גם אנחנו, אני ואתה האמידים!
והנה שר האוצר מתכוון להוריד גם את המע"מ!!! חגיגה לכולם, גם לך!!!
הוא מתכוון להעלות את מס ריווחי הון!!! שהספקולנטים ישלמו על ריווחי האוויר שלהם!!! חגיגה!!!
וגם להוריד את מס החברות - לעידוד הצמיחה ולהמשך הירידה המתמשכת באבטלה!!! חגיגה!!!
לא כמו אותו חילזון שלפני 10 שנים הטיל מס על הספקולנטים ואחרי שבוע נבהל ביטל את המס,ונתן לספקולנטים להמשיך להתעשר מעיסקי האוויר.
אז, הבורסה התמוטטה לתחתית של כל הזמנים.
היום הבורסה מתנשאת לשיא של כל הזמנים.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=56025
וכל מילה נוספת - מיותרת.

חג מימונה שמח

נערך לאחרונה ע"י jumbo בתאריך 01-05-2005 בשעה 13:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-05-2005, 14:29
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
הוא הוריד את הבורסה?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "חג שמח חברי dkdkd"

ומה תגיד על מציל הבורסה מרידור. זוכר את אביב 1985 איזה יום יפה זה התחיל. ואיך זה נגמר. הבנקים שסגרו את הדלתות כדי שהמוני האדם לא יעשו בהם שפטים. איך נפלו יחידים וחברות ותאגידים. וקיבוצים

כי הוא שלח את כולם במשך זמן ארוך לעשות כספים. איזה מזל שלי לא היה כסף בימים ההם המשכנתא חנקה אותי 25 אחוז בחודש קטן . ן400 אחוז לערך בשנה וזה לא שוחט. איזה מזל יש למדינה שהיה לנו את פרס כרוה"מ מיד אח"כ.

ראית כבר איזה צ'ק מביבי? ירד המע"מ? משכורתך פרחה? נסגרו עמותת לרעבים? . סל התרופות גדל?
הילדים היום לא רעבים? . מה קורה בנמלים? . מישהו סיפר לי כי שם הם מרווחים יותר הכיצד? היה הפרטה!

רק פרונקלים האנשים מקבלים ממנו מרוב רפורמה שהוא מדבר עליהם . עדין לא ראינו כלום

בנתיים תגיד לו שיפסיק להוריד לי כ-900 ש"ח עידוד צמיחה זה לא הולך לעני זה הולך לפריץ( למקום העבודה) דרך הידיים של שקרנייהו ביבייהו מקווה שקראת את הכתבה בעיתון מעריב של אדרי זה שהוא סגן שר בממשלה של ביבייהו . זה לא אני כתבתי זה מישהו מבשרה של המילכוד
למה רוב העם לא אוהב אותו ? או שונא אותו

והנה כתבה שתענין אותך חברי

http://news.walla.co.il/?w=//703481

חג מימונה וחג פועלים שמח לכווווווווווווווווווווווווווולם
ישן 01-05-2005, 15:14
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

אתה רוצה שיהיה לי יותר שערות לבנות
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "רק שאלה קטנה ידידי"

הכל מפריע לי . והתיחסתי לזה מספר פעמים פרט ליחסי ישראל עם העולם לא התיחסתי לזה בשום אשכול. גם בפורום 20+ לא כתבתי . ובפורום ..... מצב בטחוני כתבתי המון

אתה בטוח בשלום של שרון? תראה כפי שאתה מציין. לא עכשו אבל באשכולות אחרים המשקעיים חוזרים . יש ריח של שינוי באוויר . הפיגועים כמעט פסקו. ומדברים אפילו שיש פיגועים
בעולם יש צמיחה אבל לא בישראל (פרט לעשירים חברים של ביבייהו) בועת ההייטק חוזרת אומנם לא באותה רמה של שנות ה- 90 אבל חוזרת. וזה לא בגלל ביבי . 2 פרופסורים מישראל קיבלו פרס נובל . לא בזכות שרון

גל פרידמן קיבל מדלית ביצים - סליחה זהב מידיה לא של צרת החינוך . אני קורא את הספר "מכונות הנצח של אלכס" התחלתי בפלמה דה מיורקה ואני אסיים ברמת השרון היום

אני לא דואג יחסי ישראל ערב . הימין ברשות שרון מבצע הלכה למעשה את מדיניות השמאל אז למה שאני אכתוב.

זיהום האוויר על הפנים . אני מקווה שאתה לא מעשן

חינוך המון כתבתי צריך לזרוק את צרת החינוך לעזאזל. הנה היום יספרו לעוד 4500 איש ואישה לכו לקבינמט . למה מי אתם דרעקים. אז מה אם למדת 16 שנה ושירתתם בצבא הכסף מיועד לחברות כ"א קרי חברים

המשך יום נעים
ישן 01-05-2005, 15:29
  jumbo jumbo אינו מחובר  

מעניין
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "אתה רוצה שיהיה לי יותר שערות לבנות"

כתבת על כל מי שאינו שמאלן. מדבריך ניתן להניח שהשמאל לא עשה דבר ומעולם לא המיט עלינו אסונות. ואם עשה או עושה משהו רע זה ממש, אבל ממש, לא מצריך איזכור דקדקי...
מלחמת יום כיפור שכמעט הביאה בוודאות להשמדתינו לא תאוזכר על ידך לעולם. במיוחד לא תאוזכר מי היה אז בשלטון.
כמובן שלא תזכיר מי המיט עלינו את אסון אוסלו. אסון שייצר לנו מדינת אויב שלא תנוח ולא תשקוט לעולם!!! עד שיתאפשר לאל ידה להשמידנו. מאז מלחמת ששת הימים היה האויב הפלשתיני חמוש לכל היותר באבנים. מאז אסון אוסלו הצליח האויב להתחמש בטילים וזה עדיין לא הסוף.

ומי היה היחיד שחזה את האסון? נתניהו.
רק נתניהו והימין חזו שיעופו טילים מעזה.
איש מהפוליטיקאים בשמאל לא חזה שיעופו טילים מעזה. איש מהם לא חזה!!!
אתה יכול לצטט פוליטיאי אחד (אחד!!!) מהשמאל שחזה שיעופו טילים מעזה? אף לא אחד!!!
רק נתניהו והימין חזו.
רבין אפילו שיקר שלא יעופו טילים מעזה והסית נגד הליכוד.
יש משהו במה שכתבתי שאינו מדוייק?

נערך לאחרונה ע"י jumbo בתאריך 01-05-2005 בשעה 15:57.
ישן 01-05-2005, 16:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ד"ש הזיקה למערך - אבל המהפך התחולל לגמרי בלעדיה...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אני לא מבין איך הסקת שאני טוען שלא היה מחדל"

בגין הרכיב ממשלה בת 63 מנדטים גם ללא ד"ש. הם הצטרפו אליו רק אחרי שנודע להם שאינם מהווים
לשון מאזניים.
הפאשלה של ממשלת גולדה לא נבעה מ"לאומיותה", אלא מההתנהלות שאפיינה את מפא"י במשך
קרוב ל30 שנות שלטונה - וזו התנהלות שלא אפיינה אף ממשלה אחריה (גם לא ממשלות שמאל). עוורון
ושחצנות היו תכונות שאין בינן לבין שמאל וימין שום קשר - אבל היה להן קשר ישיר להתנהלות השלטון
של מי שלא האמינו שאפשר גם להפסיד שלטון בבחירות...
המחדל לא קשור ב"מדיניות", אלא ב"התנהלות" - וההתנהלות הזו הייתה ייחודית לממשלה זו ולקודמותיה
(גולדה מאיר התנגדה לצירוף רפ"י וגח"ל לממשלה במאי 67', כדי "שלא יתבעו חלק בנצחון שיבוא"...).
ישן 01-05-2005, 16:25
  jumbo jumbo אינו מחובר  

כמו שאמרנו קצת חרגנו מהנושא
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אני לא מבין איך הסקת שאני טוען שלא היה מחדל"

אני, בזמנו הייתי מהאוהדים ומהתועמלנים הנלהבים של המערך. לעולם לא שכחתי מי כבש את השטחים ומי טרינספר מאות אלפי ערבים כשפרצה המדינה.
כפי שלפני אסון אוסלו הערכתי את רבין כאיש ישר וביטחוניסט ולכן תמכתי בו.
אבל בשני המקרים לא נמנעתי מלהודות בטעות.
על רקע עובדות אלו רציתי להדגיש בפני דקדק שלפעמים אפשר לבקר ואף לתקוף כל אחד ואפילו אם לפני כן היה ציפור הנפש.
לכן הבאתי בפניו טעויות הרות גורל שכמעט עלו לנו בקיומנו שהוא לעולם לא יתקוף את האחראים לכך.
נקל לשער מה היה קורה אם האחראי למאורעות ההן היה נתניהו...

רק ביקשתי ממנו קצת אובייקטיביות. כפי שאני נהגתי.
אני יודע שהגזמתי, סליחה...

נערך לאחרונה ע"י jumbo בתאריך 01-05-2005 בשעה 16:27.
ישן 01-05-2005, 17:44
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

בבחירות לאחר המלחמה לא בחרתי
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "כמו שאמרנו קצת חרגנו מהנושא"

הייתי גם בכמה הפגנות (חידוש) 1977 בחרתי בד"ש . הענשתי אותם פוליטית. בדיעבד אני מצר שלא בחרתי מערך בשנת 77 בשנת 74 החלטתי לא לבחור ואפילו שהייתי יכול להצביע נסחפתי אחרי הרחוב ובצדק

כי המפלגה בראשות בגין לקחו איתם לדרך את משה דיין . מוזר ? לא בטוח . אצל בגין הכל היה אפשרי פרט לשלום עם המצרים ששמחתי ובירכתי לא עשו כלום. גם שיקום השכונות שהם התפארו בו נכשל לאורך השנים בצורה מביישה. והמפלגה שאני בחרתי ד"ש חיפשו רק את הכיסא.

כתבתי לפני שבועים באחד האשכולות את האני מאמין שלי לגבי המחדלים. וציינתי שגם אנחנו החיילים היינו אשמים,והבאתי אפילו רמזים למה היה המחדל שלנו כחיילים

לגבי גיוס מילואים או לו . זה שאלה קשה וכל אחד יכול תת פרשנות. . כשאני קורא ושומע את אלה שהיו ראשי זרועות המודעיין . לעניות דעתי. יתכן והכלים שהיו ברשותם לא היה צריך לגייס מילואים. אבל הכל התברר כטכסיס שהעם והממשלה אכלנו אותה קשות .

היה זמן לממשלות הימין להקים מחדש ועדות חקירה בלתי תלויה מדוע לא עשו כך

בוא נחכה ליום שיפתח אלי זעירא את הפה הוא הבטיח רעידת אדמה . האומנם אחרי שכל העוזרים שלו מאשימים את עצמם. לא הכי קל להאשים את גולדה או דיין או הרמטכל הם כבר לא בחיים . והם לא יכולים עד כמה שידוע לענות.

מצורף מתוך אחד האשכולות

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=52441
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר