לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2008, 09:46
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
נתניהו: לא הייתי עושה את הרגיעה המלאכותית הזו, אבל בלי שליט זה כבר בלתי נתפש

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3557641,00.html
יו"ר האופוזיציה, ח"כ בנימין נתניהו, תוקף את התנהלות הממשלה על רקע הרגיעה שיצאה לדרך הבוקר (יום ה'), ואומר ל-ynet כי "זה איננו הסכם רגיעה. זו הסכמה ישראלית להתחמשות של החמאס". הוא הביע הזדהות עם משפחתו של החייל החטוף: "אני יכול להבין את האכזבה של משפחת שליט. אני לא הייתי עושה את הרגיעה המלאכותית הזו. אבל אם הממשלה כבר בחרה לעשות את זה, אז תמוה שלא דרשה כתנאי מינימלי את שחרורו של שליט. זה בלתי נתפש".

"הייתי רוצה לדעת מה השגנו כאן בדיוק. לא קיבלנו את הפסקת ההתחמשות של החמאס. חאלד משעל הודיע שהם ימשיכו להתחמש, וגורמי הביטחון אומרים שזו הפסקת אש שברירית, לא קיבלנו את גלעד שליט. מה כן קיבלנו? לא כלום. הממשלה נתנה לחמאס אפשרות להתחמש בשקט ובין מפריע לקראת סיבוב הטרור הבא", אמר נתניהו.

מדוע אתה מתנגד לרגיעה? מה הסכנה?

"אני שואל אותך - מה יקרה ברגיעה המלאכותית הזו? חמאס יפרק את המחרטות? הוא ישתמש בפסק הזמן להביא עוד קסאמים וגראדים ועוד נשק מסוכן. אין פה שאלה. אין ספק שבסיבוב הבא, נמצא עצמנו מול נשק יותר קטלני ונשלם מחיר גדול יותר. צריך להאמין בעוצמה הביטחונית שלנו. צריך לפעול במרחב המדיני כדי שנפיל את שלטון החמאס. כל השאר זו בריחה מהמציאות ואוזלת יד".

ואף אחד בממשלה לא רואה את מה שאתה רואה?

"יש קולות לא מעטים בממשלה שמבקרים את הפסקת האש. יש לשרים האלה מוצא - לקום וללכת. הממשלה איבדה היכולת לדאוג לאזרחי המדינה. הבעיות הביטחוניות יוצרות מצוקות. לממשלה הזו אין פתרונות, ולו מן הטעם הזה היא היתה צריכה ללכת הביתה. הממשלה הזו כבר לא מתפקדת. צריך ללכת לציבור".

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2008, 10:50
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "70% אחוז של היהודים בישראל חושבים שביבי צודק, אבל זה לא מספיק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
היהודים הם לא היחידים בארץ ישראל,

וישנם הרבה שבאופן אוטמטי יהיו נגד כל דבר שטוב ליהודים.
בנוסף לזה, גם מבין היהודים ישנם הרבה שאפשר לקנות אותם בכסף.

לכן, בכדי שהדעות של נתניהו ינצחו, צריכים הרבה רחמי שמים.

בעיקרון, הוא צודק.
אני מקווה מאוד שהדיבורים שלו יביאו הרבה מנדטים לליכוד. כך יגדל גם הסיכוי שהוא יקים את הממשלה הבאה.
ואז כולם יראו איך פתאום נתניהו הופך את עורו וממשיך את אוסלו.

יהיה ממש כמו שהיה בשנות ה-90' .

הוא דיבר הרבה, התנגד לאוסלו, אבל ברגע שהפך להיות ראש הממשלה, המשיך את אוסלו בעצמו, ועשה הפוך ממה שאמר.

ביבי טוב ליהודים (לפני), ביבי רע ליהודים (אחרי).

תזכרו טוב טוב שאמרתי לכם את זה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

נערך לאחרונה ע"י לב כל-רואה בתאריך 19-06-2008 בשעה 10:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר