לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2008, 02:44
  VoodooBaba VoodooBaba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.08
תחנת הכוח באשקלון מול ויתור שדה הגז מול עזה

לאט לאט מתחיל להתחבר לי הפאזל מדיניות של שחיתות וחשיבה רק על צרכים אישים של הנבחרים.

אני מדבר על הסיפור של תחנת הכוח באשקלון. זה שחיבים לבנות את התחנה זה ברור כי חברת החשמל הגיעה למקסימום של היכולת יצור. אבל, השאלה היא איך הגענו למצב הזה שחייבים לבנות דווקא תחנת כוח פחמית ועוד באשקלון?

עכשיו שפתאום צץ לו הסיפור של ויתור שדה הגז מול עזה נפל לי האיסימון הנה התשובה למחדל הזה של תחנת הפחם באשקלון.

אני לא יודע על מה הוא חשב אהוד ברק שויתר על האוצר הלאומי הזה שישראל שמרה עליו במשך שנים ומעה גישה למקום מצד הפלשתיניתים וחברות בין לאומיות שביקשו לקדוח במקום, אני אבל כן בטוח שהוא לא חשב על הזכות שלנו כציבור לחיות נקי ולנצל אנרגיה חלופית שנמצאת בידי מדינת ישראל.

זאת הסיבה למה גם לא חשבו לבנות תחנת כח בנגב או לפחות רחוק מכל ריכוז אוכלוסיה גבוה.

בגלל אינטרסים כאלה או אחרים של נבחרי ציבור סופר מושחתים ישראל לא השכילה לחשוב עשור קדימה, נבחרי ציבור עם חשיבה נגועה של סיפוק צריכים עכשווים. ועכשיו שפתאום חברת החשמל נזכרה שהיא נמצאת על סף קריסה פתאום נזכרו שצריכים להקים תחנה, אז למה שלא יקימו בתל אביב ? כי יש להם הרבה יצוג והרבה לוביסטים שיצעקו על העוול אז אפשר לזרוק את זה לאשקלון גם ככה אף אחד לא סופר אותם קאסמים רקטות אז נשחיל גם את התחנה, זה שזה יזהם כפול את העיר לא נורא.

ישראל יכלה לנצל הרבה יותר את האינרגיות הטבעיות ולהיות מדינה מובילה ביצירת אינרגיה ממקורות טבעים של שמש רוח וגז הרי יש לנו אין סוף שמש בנגב נכון שהיום זה עדיין עוד לא משתלם מסיבות כלכליות אך כמובן עם מבט קדימה אנחנו יכולים להגיע לנקודת הכדאיות, ואף יש כמה חברות ישראליות שהם חלוצות בתחום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2008, 10:43
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי VoodooBaba שמתחילה ב "תחנת הכוח באשקלון מול ויתור שדה הגז מול עזה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי VoodooBaba
לאט לאט מתחיל להתחבר לי הפאזל מדיניות של שחיתות וחשיבה רק על צרכים אישים של הנבחרים.

אני מדבר על הסיפור של תחנת הכוח באשקלון. זה שחיבים לבנות את התחנה זה ברור כי חברת החשמל הגיעה למקסימום של היכולת יצור. אבל, השאלה היא איך הגענו למצב הזה שחייבים לבנות דווקא תחנת כוח פחמית ועוד באשקלון?

עכשיו שפתאום צץ לו הסיפור של ויתור שדה הגז מול עזה נפל לי האיסימון הנה התשובה למחדל הזה של תחנת הפחם באשקלון.

אני לא יודע על מה הוא חשב אהוד ברק שויתר על האוצר הלאומי הזה שישראל שמרה עליו במשך שנים ומעה גישה למקום מצד הפלשתיניתים וחברות בין לאומיות שביקשו לקדוח במקום, אני אבל כן בטוח שהוא לא חשב על הזכות שלנו כציבור לחיות נקי ולנצל אנרגיה חלופית שנמצאת בידי מדינת ישראל.

זאת הסיבה למה גם לא חשבו לבנות תחנת כח בנגב או לפחות רחוק מכל ריכוז אוכלוסיה גבוה.

בגלל אינטרסים כאלה או אחרים של נבחרי ציבור סופר מושחתים ישראל לא השכילה לחשוב עשור קדימה, נבחרי ציבור עם חשיבה נגועה של סיפוק צריכים עכשווים. ועכשיו שפתאום חברת החשמל נזכרה שהיא נמצאת על סף קריסה פתאום נזכרו שצריכים להקים תחנה, אז למה שלא יקימו בתל אביב ? כי יש להם הרבה יצוג והרבה לוביסטים שיצעקו על העוול אז אפשר לזרוק את זה לאשקלון גם ככה אף אחד לא סופר אותם קאסמים רקטות אז נשחיל גם את התחנה, זה שזה יזהם כפול את העיר לא נורא.

ישראל יכלה לנצל הרבה יותר את האינרגיות הטבעיות ולהיות מדינה מובילה ביצירת אינרגיה ממקורות טבעים של שמש רוח וגז הרי יש לנו אין סוף שמש בנגב נכון שהיום זה עדיין עוד לא משתלם מסיבות כלכליות אך כמובן עם מבט קדימה אנחנו יכולים להגיע לנקודת הכדאיות, ואף יש כמה חברות ישראליות שהם חלוצות בתחום.

זה בגלל שישראל נשלטת על ידי גרעיני שליטה מאפיונריים.
שלטון-עם אין כאן.

יש עוד דוגמאות רבות חוץ מתחנת הכוח של אשקלון.

הריסת חופי ים על ידי כרישי נדלן זה דבר שממש חוגג אצלנו. ובנייה על חשבון יערות ושטחים ירוקים.
ואנטנות סלולריות. ועוד ועוד.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר