לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2008, 20:02
  משתמשת נקבה loc loc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.03
התייעצות שדרוג - מסך ודיסק קשיח

המחשב הנוכחי:
AMD 2200 עם לו"א 7VM400AM-RZ של ג'יגהבייט.(קישור לאתר היצרן)

1. אני מעוניינת להוסיף דיסק קשיח - חשבתי על ה500 ג"ב של סיגייט עם 32 באפר, SATA2 - בלוח שלי יש רק SATA, אבל הבנתי שזה אמור להתאים פיזית ורק יעבוד על המהירות הנמוכה יותר. צודקת?, יכולות להיות עוד איזשהן מגבלות שאני לא יודעת עליהן שיגרמו לזה לא להתאים? (מקווה לקנות מחשב חדש בשנה הקרובה ולהעביר את הדיסק הנ"ל אליו, לכן חשוב לי שזה יהיה SATA2)

יש לי במחשב עוד שני דיסקים קשיחים על חיבור IDE. לא תהיה בעיה להפעיל את שלושתם ביחד בעוד ה500 הוא ככונן ראשי, נכון?

2. מסך:
אני משתמשת כרגע בכרטיס מסך שעל הלוח. שימושי גרפיקה וקריאת טקסט.
חשבתי לקנות את הדל 2007FP.
קראתי משהו על כך שבמסכי LCD יש רק רזולוציה אחת מייטבית. אני תוהה אם זה יתאים לי - כרגע אני משתמשת במסך CRT 17", ו-או שאני יושבת רחוק מידי מן המסך או שיש לי בעיה בראייה(אולי שילוב של שניהם...) כרגע ברזולוציה של 1026/768 האותיות קטנות לי מידי, גם כשהדפדפן מוגדר שהפונטים יהיו על הגדול ביותר. כשהגדלתי את הDPI של הגופנים ליותר מהנורמה וזה איכשהו בסדר (למרות שזה גורם לי לראות פחות פרטים) תהיה לי בעיה לעשות זאת במסך LCD? יש סיבה לקחת מסך עם רזולוציה טבעית קטנה יותר?

והשאלה העיקרית - הכרטיס מסך המסכן שלי יסתדר עם הרזולוציה של המסך? (כרטיס מסך מובנה על הלוח, קשרתי את הדגם למעלה)

ובכלל - עד כמה גרוע יהיה לקנות מסך עם פאנל TN בכקצת יותר מחצי מחיר מהדל? כרגע שימושי גרפיקה חובבניים, אך בשאיפה להתמקצע בכך ולהרחיב אותם.

כדאי לחכות עם הקניה הזו? צפויה איזו ירידת מחירים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:42

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר