לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2008, 15:45
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אין לי מושג מי נמנים על חבורת הפרחחים כאן, אבל רוב הגולשים כאן הם בעלי ידע רחב...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "לא! אני קורא את תגובותיך..."

ברק אינו אפס ככלל. הוא היה מפקד מצטיין של יחידת עילית - שמאז כשל בכל תפקידי הפיקוד בתנאי
לחימה (מג"ד שריון ביוה"כ, סגן מפקד גיס בשל"ג, ורמטכ"ל בימי אוסלו), וכשל בצורה מזעזעת בהיותו
ראש ממשלה - הן בבריחה המבוהלת מלבנון (שהאופן בו בוצעה הביא עלינו מלחמה ביש"ע בתוך ארבעה
חודשים - ומלחמה נוספת בלבנון בתוך שש שנים), והן בהתנהלות המזגזגת שלו בענייני פנים.

רבין ז"ל היה מפקד צבאי מוצלח פחות מברק בתנאי שטח, וקצין מטה מוצלח מברק, לאין שיעור. רבין
לא מחזיק באותו רקורד מזהיר של אומץ לב מוכח תחת אש, שעומד לזכות ברק, אבל רבין כרמטכ"ל
בנה את צה"ל למלחמת ששת הימים. כראש ממשלה רבין כשל בצורה גורפת הן בקדנציה הראשונה
(הממשלה המושחתת ביותר בתולדות ישראל - עד להקמת אט"ד), והן בקדנציה השנייה (ממשלת
אוסלו). לולא ההתנקש בו אותו רוצח נתעב, לא היה רבין הופך לכזה סמל לאומי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-05-2008, 15:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא חושב ש"נדמה לה". אני חושב שגם היא עוקבת אחרי חדשות, ויודעת שכבר קרו דברים כאלה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "[font=Verdana]את חייה בסרט..."

לפני עשר שנים יצא סרט בשם "לכשכש בכלב", שמתאר מלחמה פיקטיבית של ארה"ב, שהממשל יוזם
אותה בכדי להושיע נשיא מפרשיית מין. למרבה האבסורד, שבועיין טרם יציאת הסרט לאקרנים נחשפה
פרשת מוניקה - וכמה מוזר, קלינטון ביצע תקיפות מאסיביות בסודאן ובאפגניסטאן...

וכאן אצלנו, נערכה מלחמה ביולי 2006 שלא אנחנו אשמים בה, אבל בתוכה היו אירועים שכל-כולם ספין.
יש בפרש מנהל פורום שלחם בקרבות סביב בנת ג'בל - שאל אותו האם לדעתו ניסו לייצר ערך "ספינאי"
לקרבות שם (בעיקר סביב הנפת הדגל...). היה מבצע "שינוי כיוון 11" שוועדת וינוגרד נזהרה אימים למצוא
את הניסוח שיזכה את ראה"מ מהקביעה שכל המהלך היה ספין מושחת, אבל לא יקבע במפורש ש-ל-א
היו שיקולים פוליטיים בהכנסת אלפי חיילים לקו האש, א-ח-ר-י שכבר סוכם על הפסקת אש (הוועדה עשתה
מלאכת מחשבת של התחמקות, כאשר ציינה שהחלטה על מבצע קרקעי הייתה הכרחית - אבל נמנעה
מלהתייחס ליציאה למבצע, שהייתה יומיים אח"כ, והפרידו בינה לבין ההחלטה דיונים וסיכומים סופיים
במוהע"ב - עליהם סיפר האיש הפרו-ישראלי ביותר באו"ם אז, ג'ון בולטון).

כן, דרור, נשיא אמריקני יוצא שרוצה הסכם מדיני בכל מחיר, ותלוי לשם כך בהשרדות הפוליטית של
חשודי שלנו, בהחלט יכול לתת לו אוקיי לפעילות צבאית נרחבת ברצועה - וחשודי שלנו כבר מזמן
הוכיח שחיי ישראלים חשובים פחות מהספין שניתן להריץ סביב ההתרחשות (גם הנצחון עצמו חשוב
פחות מ"תמונה מנצחת"). ככה לימדו אותו באט"ד - וחשודי שלנו תלמיד מצטיין.

לסיכום, אין לי מושג אם בוש אכן אישר לחשודי לצאת למבצע גדול ברצועה - אבל בוא נאמר בעדינות
שזה לא יהיה משהו חסר תקדים עבור חשודי, או עבור נשיאים אמריקניים.
ישן 10-05-2008, 15:55
  dror10 dror10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.08
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא חושב ש"נדמה לה". אני חושב שגם היא עוקבת אחרי חדשות, ויודעת שכבר קרו דברים כאלה..."

אורי!

אני מתפלא עלייך.

מה קשר למנהל פורום שנלחם "בסביבת בינ'ת ג'בל?

אני מכיר סיפורים ששערותייך יסמרו,כגון:כפל דיב'ל ושערורית נפילת הלוחמים במלכודת הדיוטית
לקשור את זה לרוה"מ,לשר הבטחון,לרמטכ"ל,לאלוף הפיקוד,או ל-מפקד האוגדה?

אגב,היחיד שמקודם ללא פקפוק

זה היה ספין להוכיח כי האוגדה הטובה ביותר בצה"ל מסוגלת לעשות כל שיתבקש ממנה?
לממשלת ארה"ב היתה מטרה משותפת יחד עם ממשלת ישראל,בדרך הללו שכחו כי יש עוד "שחקנים בזירה"

שים לב!

אנו עוסקים (כמו רוב העולם המערבי) בהשערות וספקולציות מתי ישראל תתקוף,בעזה,או בלבנון והרי לא ייתכן כי ישראל תחריש למצב הבעייתי המתעורר,(אז מה יקרה-יהרגו 3000-7000 איש,הגזמתי נכון)?

במינאמר/בורמה, מתו כנראה 100,000 מישהו מדבר/כותב על זה?

סדרי עדיפויות עולמיים?

נערך לאחרונה ע"י dror10 בתאריך 10-05-2008 בשעה 16:01.
ישן 10-05-2008, 16:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הקרב בדבל הוא שערוריה פיקודית - בנת ג'בל הוא שערורייה ממשלתית, בגלל סיפור הדגל
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "אורי! אני מתפלא עלייך. מה..."

הניסיון לערבב בין שני הסיפורים, הוא מיותר.
בבנת ג'בל נשא נצראללה את נאום קורי העכביש, ולכן רצו אנ"ש בכיבוש המקום ובהנפת דגל. אפילו
תוכננהה תמונה היסטורית של הנפת הדגל על בנת ג'בל. חיילים נשלחו לקרב מיותר בכדי שחשודי יוכל
להציג תמונה מנצחת מהקרב הזה.
בשינוי כיוון 11 נשלחו חיילים לקרב מיותר אחרי הפסקת האש בכדי שחשודי יוכל להגיד ש"הגענו לליטאני".

במיאנמאר היה אסון נוראי ויש לקוות שהסיוע יזרום לשם במהרה. כרגע יש לנו צרות גדולות מאוד משלנו,
שאחת מהבולטות בהן היא שבראש המערכת יושב אדם נטול עכבות מוסריות בכל מה שנוגע להשרדותו
הפוליטית, ואין לדעת באיזה ספינים יבחר לנקוט בכדי להסיט את העניין הציבורי מפרשיות השחיתות
הלא-נגמרות שלו.
ישן 10-05-2008, 19:02
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ערב טוב :) וחן חן לכל אלה שהיו כאן והגנו עלי בזמן שנפשתי בפארק.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "ספין או "ספינטש' " דיווח: ארה"ב נתנה אור ירוק למבצע בעזה"

אני רק רוצה להדגיש כי אין אני רואה בהכרח שהיה ממושכת בפנימיה לנערות כפי שהומלצה לי כ 'עונש' - אלא שפשוט איני בשלב המתאים לכך כבר בחיי. לכן, ראוי להעניק פרס זה לסנאי שיש לו שיניים - הלא הוא מנהל הפורום היקר:

ל-ו-פ-י!!

[זאת כמובן בתנאי ואין מדובר בפנימיה של בית יעקב, בהנחה כי קיים ליווי משפטי צמוד של פרקליטי חיים לשון וניתנת הבטחה כי הקרח ההוא מהטלויזיה לא יפלוש באמצע שנה"ל באיזו תוכנית 'אימון וקידום עצמי']

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר