לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2005, 23:55
  abutbul abutbul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
התלבטות לגבי עתודה

רק היום גיליתי את הפורום הזה וזה באמת יפה מה שאנשים עושים פה, היה יכול לעזור לי מזמן אבל לא חשוב. בכל אופן אני זקוק לעצה.
אני מתגייס ביולי. בחודשים האחרונים הייתי ממוין להמון דברים שונים- תלפיות, שחקים, חבצלות, עיבוד מידע במודיעין אפילו טיס. בכולם נפלתי בשלבים שונים. ליום סיירות לא הלכתי כי... טוב אני בכושר של ילדה בת 12 ואפשר לומד שהייתי די שאנן באותו זמן והייתי בטוח שאני מתגייס למודיעין. למסלול עתודה נרשמתי וכרגע אני מועמד על תנאי (פסיכומטרי עשיתי באפריל) ועל מנת לסיים את ההרשמה כל מה שאני צריך לעשות זה לשלוח אישורי הרשמה לאוניברסיטאות (עוד לא נרשמתי).

האלטרנטיבה היא שירות קרבי עפ"י תפקידי מנילה (סימנתי מוד"ש תותחנים ונ"מ... בגיבושון קציני תקשוב הייתי לא מזמן ומן הסתם לא עברתי). בעבר הייתי מאוד חסר מוטיבציה בכל הנוגע לשירות קרבי, גם אמרתי את זה בראיןו האישי ואני יודע שהקב"א שלי ירדה בגלל זה, אבל ככל שאני חושב על כך ומדבר עפ אנשים אני מגלה ששירות קרבי זה לא התמונה שהייתה לי בראש, שיש בזה עניין ואתגרים וגם אפשרויות קידום. בקיצור לא הופכים להיות בורג במערכת בצורה כל כך חריפה כמו שדמיינתי.

לעתודה נרשמתי מזמן כי חשבתי שזאת אופציה מאוד מעניינת ששווה לשקול. נרשמתי לאווריונאוטיקה וחלל, פיזיקה ומדעי המחשב, נושאים שאני מאמין שאני אצליח בהם. את צו הגיוס העתודאי שלי כבר קיבלתי, ועכשיו ממש זה רגע ההכרעה שלי אם לסיים את הליכי ההרשמה לעתודה או לשלוח פקס ויתור ללשכת הגיוס. (אגב, אם אני מוותר על עתודה בשלב הזה, צו הגיוס שלי למרץ 06 נשאר?). בכל מקרה אני מתכוון ללמוד באוניברסיטה באיזשהו שלב בחיי, אבל לאו דווקא למקצועות שנרשמתי אליהם. נרשמתי אליהם אחרי המלצות של עתודאים שאני מכיר ודברים שנראים לי מעניין.
בכל אופן אני צריך איזו עצה טובה, פנינה שתציל אותי כי כל פעם שאני חושב על זה אופציה אחרת קורצת לי יותר. תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2005, 12:53
צלמית המשתמש של דודו מהסופר
  דודו מהסופר דודו מהסופר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
תקשיב לזה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי abutbul שמתחילה ב "התלבטות לגבי עתודה"

חבר שלי בדיוק כמוך
רצה ללכת לעתודה(אוויראונאוטיקה וכל השטויות האלה), אמרנו(החברים) לו שזו טעות וכל מני שטויות כאלה
בסוף הלך לעתודה....
עבר כמה זמן(לא הרבה!!!)
נמאס לו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! התגייס לתותחנים...

עכשיו תקשיב
אני בטח לא אגיד לך מה לעשות ולא נראה לי שמישהו פה יגיד לך
זה הכל תלוי בך....
מה בא לך לעשות עכשיו???.
יש לך זין ללמוד בזמן שכל חבריך בצבא "נהנים"
או שבא לך ללמוד עכשיו ולסיים את זה "מהר"

קיצר תישן על זה ותחליט
גם אם תחליט ללכת לעתודה אתה יכול לצאת משם
למרות שאתה צריך להחזיר לצבא כסף נראה לי אבל חפיף...
בהצלחה אחי...
הייתי איציק מהסופר
מאז שמי דודו, נעים מאוד..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר