לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2008, 17:13
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "אשקלון: אורנה בנאי עוכבה לחקירה בחשד לתקיפת שוטר"

דעותי על אורנה בנאי חצויות.
מצד אחד אין ספק שאותו וטרינר צריך לקבל עונשו במלוא החומרה ואחרי מה שראיתי בכלבוטק אני אישית
מאחל לו שישרף בגהינום.
לכן לא אצא בשום אופן נגד בנאי במקרה הזה, ואף מצדיק אותה.
מצד שני ארץ נהדרת, בה היא ממלאת מקום חשוב בדמויות, לא אגיד נוטה לצד השמאלי של המפה, כי
באופן רשמי עבורי מדובר בחבורה של שמאל קיצוני, החל מהכותבים ועד לשחקנים, שמעיזים להשוות את
ליברמן להיטלר ועל ביבי יורדים לרוב בגלל דעותיו הימניות, שימו לב שעל אולמרט לא יורדים כלל על דעות
השמאל שלו אלא רק על חוסר המעש שלו במקרים מסוימים כמו שדרות ועל פרשות השחיתות שלו, על
שאר אנשי שמאל בתכנית, לא ירדו על דעות השמאל שלהם אלא על מקרים אחרים שמצאו לנכון באותו שבוע
לדפוק עליהם דמות.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 20-03-2008 בשעה 17:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2008, 21:30
  משתמש זכר 99% 99% אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.07
שלח הודעה דרך ICQ אל 99% שלח הודעה דרך MSN אל 99%
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "אשקלון: אורנה בנאי עוכבה לחקירה בחשד לתקיפת שוטר"

אני מסכים עם אורנה בנאי וכל המפגינים מול עיריית אשקלון.

אבל אני מגנה בחריפות את התנהגותה של אורנה בנאי מול השוטרים. לא השוטרים הם אלה שהרגו את החיות. היא היתה צריכה להיעצר עם אזיקים. אם אני הייתי מתנהג כמוה הייתי מיד על המקום מוצא את עצמי באזיקים.

ד"א שמתם לב כמה אנשים מפוסמים הרחיקו עד אשקלון להפגנה על כמה כלבים וכשיורים קסאמים וגראדים על שדרות, אשקלון וישובי הנגב המערבי לאף אחד לא איכפת.

עדיף להיות כלב במדינת ישראל מאשר תושב הפריפריה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר