לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2008, 10:21
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
לילדים היקרים שלי!-נח"ל מרץ 08

אחחחח כמה שאתם צעירים!!!!!!!(אני לא פז"מניק על אבל מתחיל לצבור את הע' של העצ"ם)
הגיע הזמן לשים את האזרחות בצד ללבוש מדים ולצאת לחיים האמיתיים.
אתם עומדים לקבל על עצמכם עול,משמעותי וקשה שרק ייחשל אתכם.
אתם מתגייסים בתקופה הטובה בשנה מעבר העונות,ככה שעוד קצת קר בבא"ח אבל עוד חודש תבינו מה זה תל ערד.
אל תהיו שבוזים מהפנייה שמאלה של האוטובוס,לכולם זה קורה.
אתם נכנסים לתקופה חדשה,משהו שמעולם לא נחשפתם אליו,תהיו קצת בשוק בהתחלה אבל תצאו מזה ותהיו חיילים טובים.
אתם הולכים לשמוע הרבה את המילה שעונים או קחו זמן,להצדיע למ"מ או לפנות בהקשב המפקד.תדעו דבר אחד תנו כבוד למי שעומד מולכם.תהיו פעורים (אני הייתי אחד כזה) ותקודרו למוות (מאחורי הרספיה אתם תכירו אותה טוב-המקדש של הרס"פ) אבל תזכרו דבר אחד שלכל יום שמתחיל יש סוף יום ומאחורי כל מפקד קשוח יש בן אדם משכמו ומעלה שאחרי שאתם ישנים הוא עדיין נמצא עם המ"פ בישיבות לגבי מחר.
אל תתעסקו עם הסמל כי אחרת תקודרו או תשמעו את המילים "זכור את זה" או "זכור את זה פיזית"(היותר נוראי מבין השניים שאומר שתעשה לווינים סביב הכוח עד סוף המסע).
יש לכם סגל מעולה למי שיגיע ל932,באמת משכמו ומעלה.מ"כים שהם חברים טובים שלי(אני אדאג שיקדרו אתכם ) ועשינו את המסלול ביחד,סמ"פ שהיה קצין אג"מ בגדוד ומ"פ בעל עבר עשיר בפלוגה המבצעית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2008, 03:20
  Poisoned Poisoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "לילדים היקרים שלי!-נח"ל מרץ 08"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי agent_amos
אל תתעסקו עם הסמל כי אחרת תקודרו .

מי ישמע איזה ''קאדרים'' יש בנח''ל...לעלות על ב' ב7 דקות...לעלות על א' ב7 דקות...לעלות שוב על ב' ב7 דקות..לעלות שוב על א' ב7 דקות....ממש ''סיוט'' ...וזה עוד קאדרים של הסמל שאמור להיות הדמות המפחידה ביותר בקרב מחלקת טירונים...

אף אחד לא באמת מקודר בטירונות הזאת...אוליי להקיף איזה 4 פעם עמוד בריצה כול הטירונות..וזה עוד אם היית בעייתי ושוקיסט...

הצבא הזה מצ'טקמק יותר ויותר ממחזור למחזור...

נערך לאחרונה ע"י Poisoned בתאריך 21-03-2008 בשעה 03:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר