לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2008, 04:16
  Theurgist Theurgist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי REOGLA שמתחילה ב "בלה"

כמה זמן תיהיה שמה זה הכול תלוי בשופט.

בהתחלה הם יכניסו אותך למעצר, שמה הם יקראו לך את התחת בתיזוזים בצעקות בירידות בהשפלות....

אחרי זה יהיה לך משפט וכנראה זה יהיה על "סירוב פקודה" וזה 14 יום בפועל (בכלא 4) או אם יהיה שופט טוב תיקבל 10 או אפילו 7. ועכשיו הכל תלוי בך....אם תתחצף ותסרב פקודות הם יכולים להוסיף לך ימים...לדוגמה חבר שלי סיים עם 28 יום (כן הוא ערס ושרוט בראש).

עכשיו אם במידה ולא נישברת וישבת את העונש בכלא...אתה חוזר לבקום ושמה תיראה קצין מיון שכניראה יתן לך את מה שאתה רוצה וזה גולני ותהיה חייב לצאת לדח"ש עד המחזור הבא.

כן אפשר להגיד שצבא מפגר ושאתה רוצה קרבי ואיך זה שלא מתחשבים בך.....
ואיך שכתבת שאתה עשית קד"צ וזה אומר שצבא השקיע בך כסף....ומין הסתם הוא לא יתן לך לצאת משם.

לגבי נזק...דפוק לא יהיה לך כי דפוק זה אחרי חצי שנה בצבא. לגבי קצונה אני לא יודע אבל להגיע ליחידות מובחרות זה לא מפריע. לדוגמה חבר שלי סירב פינוי וישב בכלא ועכשיו הוא בפלס"ר גבעתי והמפקדים חולים עליו.....

כתבתי את זה מנסיון מחבר מאוד קרוב שלי שעבר את כל זה והוא גם רצה קרבי והיה בקד"צ בחימוש.
אז שיהיה בהצלחה ומקווה שעזרתי לך וביררתי לך את התמונה....

נערך לאחרונה ע"י Theurgist בתאריך 11-03-2008 בשעה 04:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2008, 09:37
  NAHAL NAHAL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Theurgist שמתחילה ב "כמה זמן תיהיה שמה זה הכול..."

לכל מי שחושב שהוא יכול לסובב את הצבא -הוא טועה לחלוטין| יש המון מוחות מאחורי כל התהליך של הגיוס והשיבוץ ותאמינו לי שהם חושבים על ה-כ-ל.
אם אתה רוצה לנסות לסובב את הצבא שיהיה בהצלחה. כי בסופו של דבר איפה שהצבא יצטרך אותך הוא ישים אותך. וסתם כדרך אגב מעצר זה בכלל לא פיקניק למי שחושב שזה שטויות וכנ"ל לגבי כלא צבאי אבל זה לא קשור..
בקיצור אם אתה רוצה להתגייס בגיוס הקרוב לגולני אז כמו שאמרו לפני הסיכוי די אפסי..
אז מה אם זה חלום ילדות שלך?!!? אם זה חלום ילדות -תדחה שירות ואולי ככה תקבל
בהצלחה.
נ.ב. בסופו של דבר איפה שישימו אותך תשתדל לקחת את זה בראש טוב ולבוא עם מוטיבציה כי אם לא סתם יהיה לך הרבה יותר קשה...
בהצלחה שוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר