לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2008, 23:26
  Linkin-Man Linkin-Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בעייה בחיבור נתב אלחוטי...

יש לי בעייה בחיבור של נתב אלחוטי של 3com למחשב נייד של hp שמחובר למודם של הכבלים...
אני עוסק בתחום המחשבים תקופה דיי ארוכה ובחיים שלי כבר יצא לי להתקין כמה ראוטרים והכל עבד מצוין אבל היום משהו מוזר קרה לי..

התקנתי את הראוטר (הרשום לעיל) לפי הכתובות אי פי שנתונה בחוברת ההסברה
הראוטר מסמן שהכל בסדר הוא עובד ויש חיבור
מצב האינטרנט האלחוטי במחשב הנייד עובד ותקין
אךך עדיין משום מה כאשר אני מנסה להתחבר לאינטרנט אנלא מצליח וכביכול אין חיבור של אינטרנט למחשב...
נ.ב
אני מחובר דרך הגדרות של L2tp בגלל שמדובר במודם כבלים
מדובר במודם כבלים של מוטורולה מדגם sb4200
אם למישהו יש עצה איך אני יכול לפתור את הבעייה ולהתחבר לאינטרנט דרך הנתב ולא דרך המודם בחיבור ישיר למחשב אז בבקשה תעזרו....??

תודה מראש לעוזרים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2008, 00:10
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Linkin-Man שמתחילה ב "בעייה בחיבור נתב אלחוטי..."

נישמח אם תיתן יותר פרטים כמו איזה דגם בדיוק הנתב שלך?
מה ניסית לעשות ומה לא
איזה מערכת הפעלה יש לך על המחשב
איך אתה יודע שהנתב עצמו התחבר לאינטרנט?
לפי הפתיחה שלך נישמע שאתה מבין עניין אז אולי בו תשתף אותנו!

במידה והנתב עצמו מחובר לאינטרנט כלומר מקבל כתובת IP חיצונית מהספק שלך (אתה גם יכול להגיד מי הספק אולי נוכל לעזור יותר טוב)

ואתה רק רואה שאתה לא מצליח לגלוש יכול להיות שזה בגלל שהנתב שלך לא מצליח לקבל את כתובת ה DNS של הספק שלך תנסה לגלוש לכתובת ה IP הזאתי ותגיד אם אתה מצליח
192.117.172.144
אם אתה מגיע לכתובת אז ההרגשה שלי הייתה נכונה והבעיה היא כנראה בעיית DNS בראוטר שלך אם לא אז כנראה שמדובר במשהו אחר תן יותר פרטים ואשמח לנסות ולחשוב על משהו
ישן 10-03-2008, 12:26
  Linkin-Man Linkin-Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי RiU שמתחילה ב "נישמח אם תיתן יותר פרטים כמו..."

בהמשך לבעייה שלי...

מדובר במערכת הפעלה Windows xp pro
אני יודע שהראוטר שלי מחובר לאינטרנט כי כשאני גולש דרך ה-pda שלי אז אני מצליח להתחבר
אבל משום מה האקספלורר לא מוכן.

לגבי ההגדרות של המודם אני יודע שבכבלים יש להם איזה קטע מוזר שאתה חייב להזין כתובות לחיבור
בשביל להתחבר לשרת שלהם (יש חברים שעבודים שם) כי אחרת זה לא פועל.
גם את הכתובות הזו הזנתי בהתאם לחיבור הרגיל שקיים במחשב (כי ככה הסבירו לי) ועדיין אין תוצאות אני כבר אובד עצות לגבי הראוטר הזה הוא משגע אותי אתמול ישבתי עד כמעט 2 בלילה במטרה להגדיר אותו ועדיין כלום!!!
בדרך אגב אני מחובר דרך 012 של בזק אבל בחבילה של HOT וזה כנראה הגורם של הבעייה הסרברים של HOT כי כשהיתי מחובר דרך בזק הכל עבד חלק.

ישן 10-03-2008, 23:26
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "ואם המחשב מחובר ישירות למודם..."

012 של בזק??

012 הם לא של בזק!

אולי 014 זה בזק בין לאומי!

בכל אופן תפעל בצורה הבאה אם לא יעבוד נוכל לאתר את הבעיה יותר טוב (במידה ואתה לקוח של 012SMILE בלבד ואם לא אז הנתונים האילו לא יעזרו לך) חבר את המודם ישירות למחשב וכנס לתיקת חיבורי רשת אם ה XP שלך בעיברית אז תלחץ על התחל ◄ הפעלה ושם תכתובת ncpa.cpl ותעשה ENTER שם תבדוק את רכיב התיקשורת שלך (LOCAL AREA CONNECTION) תלחץ עליו מקש ימני ואז מצב תיראה מה ה כתובת IP שאתה מקבל ◄ אם הכתובת היא כתובת בסיגנון של 172.2X.XX.X אז אתה עם חייגן רגיל ואתה צריך להגדיר את החייגן בראוטר (עם הפרטים שתיראה בהמשך) אם אתה מקבל כתובת IP שמתחילה עם 87 או עם 77 או משהו בסיגנון הזה אז אתה מחובר ללא חייגן ואתה צריך להגדיר שהראוטר שלך פשוט ימשוך כתובת IP מהמודם ולגלוש ויכול להיות שזה יסדר לך את העיניין!

במידה ואתה קיבלת את הכתובת IP של 172 בהתחלה מה שאתה צריך להגדיר בראוטר זה ככה:

סוג חיבור של L2TP ◄ שם אתה תגדיר את ה ש"מ והסיסמא שלך וגם שם מחשב מארח (HOST או IP ) שזה ב 012 cablelns.012.net.il אחרי שהגדרת את הדברים האלה תנסה להתחבר אמור להתחבר לך ישר אם הקשת הכל נכון כמו שצריך.
אם תיתן לי את היוזר שלך אוכל לבדוק בצהריים את היוזר שלך ולראות אם הצלחת להתחבר מהמערכת של 012 (סיסמא אתה לא צריך לתת לי אל דאגה זה לא מעניין אותי)
לאחר שעשית את כל זה תנסה להתחבר לאינטרנט, אם הצלחת נהדר אם לא תרשום פה איפה נפלת ואוכל להגיד לך איזה בדיקות נוספות לעשות כדי לאבחן את הבעיה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר