לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2008, 08:23
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
נתניהו: "על הערבים הישראלים לבחור צד"

נתניהו: "על הערבים הישראלים לבחור צד"

יום ראשון, 9 במרץ 2008, 8:10 מאת: פנחס וולף וקובי מנדל, מערכת וואלה! חדשות

נתניהו אמר את הדברים בתגובה להשלכת האבנים בכבישי הצפון ולדגלי חיזבאללה וחמאס שהונפו בסוכת האבלים של משפחת המחבל

"על מנהיגי הציבור הערבי-ישראלי לבחור באיזה צד הם. עליהם לגנות את טרור האבנים ולהוכיח שהם מתייצבים בתוקף לצד מדינת ישראל", כך אמר הבוקר (ראשון) יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו בתגובה להשלכת האבנים בכבישי הצפון ולדגלי חיזבאללה וחמאס שהונפו בסוכת האבלים של משפחת המחבל, שביצע את הפיגוע בירושלים. נתניהו שאל גם מדוע לא הורסים את סוכת האבלים.

בראיון לקול ישראל אמר נתניהו כי "מדינת ישראל לא יכולה להרשות לעצמה אויב מבית. אני דורש מכל אזרח, יהודי או ערבי – נאמנות לחייליה, אזרחיה וקורבנותיה. זו דרישה אלמנטרית שאנחנו צריכים לדרוש עכשיו, אחר כך יהיה מאוחר מדי".

לעומתו, ח"כ מנחם בן ששון (קדימה), יו"ר ועדת החוקה, סבור כי "מן המחוקקים יש לצפות לאחריות בהתבטאויות בענייני חוק ומשפט ולא כאלו שנשמעות היום, הקוראות לגירוש, להריסה ולהפסקת דיני האבלות, בלי לבחון את הסמכות לנקוט בצעדים הללו. התבטאויות אלה אינן עולות בקנה אחד עם שלטון חוק וסדר".

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2008, 10:36
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
"קטטה קולנית" שלו עם ערביי ישראל לא תגזול ממנו אפילו קול אחד
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "להציע פתרונות הוא יכול, כדי ליישם אותם הוא צריך להגיע לשלטון"

לעומת זאת, הימנעות מאמירה נוקבת וחד משמעית לגבי שינוי ההתנהלות מערכת היחסים במדינה
לבין מי שנהנים מאזרחות בתוכה אך תומכים באוייביה, בהחלט יכולה לסייע לו.
אין ספק שהתקשורת והשמאל יגנו אותו מעל כל במה, אבל אם יש דבר שביבי יודע שבכל מקרה הוא
יקבל מהתקשורת והשמאל - זה גינויים...

זה הזמן להפגין נחישות, ולא לחשוש מכמה מאמרים עויינים מצד מי שבכל מקרה יקראו להצביע נגדו.
איש מתומכיו לא יגנה אותו אם יגיד את האמת, ולאמירה נוקבת שלו יכול להיות משקל משמעותי,
כיוון שבניגוד לליברמן, נתניהו לא נתפס כ"משקל נוצה" בעיני הערבים. הם יודעים שהוא "עלול" להגיע
לשלטון.
ישן 09-03-2008, 11:13
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין שום קיצוניות בקביעה שהערבים בחרו צד. יש קיצוניות בקביעה שים לא בחרו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
המציאות היא קיצונית, למרבה הצער. עלינו לקבל עובדת חיים מצערת זו, ולמצוא דרכים להתמודד עימה - ונתניהו, כמועמדו היחיד של הימין לראשות הממשלה, חייב להיות מהראשונים להציע פתרונות

1.מציאות החיים שלנו אכן מצערת. ויש למצוא דרכים להתמודד עמה.
2.חלק מההתמודדות חייבת להיות האפשרות לשנות את הנתון היסודי שנתניהו הוא המועמד היחיד של הימין לראשות הממשלה. נתון זה הוא עוד רכיב במציאות חיינו העגומה.
3.פתרונות? נתניהו? אויר חם. אופורטניסט שהולך איפה שהכסף והכוח נמצאים.

ציטוט:
בסופו של דבר, בניגוד לברק/אולמרט, הוא לא צריך לקושש קולות באום אל פאחם, למרבה המזל...
אני חושב שדוקא שם מבינים שנתניהו מבחינתם הוא יתרון ויתנו לו לא מעט קולות. (שלא תבין אותי לא נכון - אולמרט גרוע יותר)

ישן 09-03-2008, 11:43
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אין לי אשליות גדולות לגבי יכולתו של נתניהו לחולל כאן מהפכה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "[QUOTE=ori]המציאות היא..."

אני אסתפק במהלכים לעצירת הסחף - ואני מעריך שהוא (או כל מנהיג אופוזיציה אחר, הנהנה מהתמיכה שכרגע הוא זוכה - ותמיכה זה דבר מאוד נזיל, כידוע) יכול לדחוף לפחות לשינוי האווירה
בנוגע ליחסי המדינה עם המיעוט הערבי - ובעיקר עם הנהגת מיעוט זה.
הייתי שמח לו לימין היו עוד מועמדים לראשות הממשלה, אבל המציאות היא שכרגע הימין לא מחזיק
באלטרנטיבות, ומבין המועמדים הפוטנציאליים בבחירות כלליות הוא עדיף לאין שיעור על אולמרט/ברק.

אני לא רואה אפשרות במנהיג ימין יזכה בקולות באום אל-פאחם. תקדים חריג לקבלת קולות אצל
נתניהו התרחש ב1996 בעיר טייבה, כאשר ראש העיר היה רפיק חג' יחיא, פעיל מפלגת העבודה,
ומעמד שלה לכנסת, וכדי לדפוק אותו אישית, התגייסו אנשי החמולה היריבה (מצרווה) להצביע
במאותיהם עבור ביבי. זו הייתה הצבעת אנטי יותר מכל דבר אחר, והיא לא חזרה על עצמה. ב1999
ביבי זכה לאחוז בטל בששים של קולות במגזר הערבי, כיוון שבוחריו של מגזר זה (כמו כל מגזר
אחר) מצביעים לפי אינטרס אישי: העבודה (והיום גם אט"ד) מחזיקים פעילים ערביים במקומות
בולטים בהנהגתם (באט"ד זה בולט יותר במישור המוניציפלי, ולאו דווקא בכנסת), ולכן משתלם
יותר לקוות לנצחון של מפלגות כאלה, שניתן לאיים על מועמדיהן בהצבעת אנטי בתוך מוסדות
המפלגה. ברק ניצח את פרץ בזכות המגזר הערבי במפלגה. אני מפקפק בכך שהוא ישכח את
זה...
ישן 10-03-2008, 16:54
  eGod eGod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מזל שבורות היא לא מחלה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "ידידי, אני לא בטוח שביבי שלך..."

אם היית עוקב ומתעניין היית שם לב שביבי הוא שנוא נפשם של המשפחות השולטות במשק הישראלי. אם לא היית עסוק בלצטט את אדלר/חורב/ארד ושאר הדוברים שחוזרים על דף המסרים שלהם היית מבחין באיבה בין משפחת עופר לירון זליכה, לחיבור של לבייב ותשובה לקדימה, לחיבור בין דנקנר למפלגת העבודה ושל חיים סבן לשמעון פרס/אהוד אולמרט.
כדי להבין מי נגד מי בישראל כדאי לשים לב מי הם הבעלים של אמצעי התקשורת ומה הוא הקו המערכתי של כל כלי תקשורת. ובכן, הבעלים העיקריים של כלי התקשורת בישראל הן אותן 19 משפחות והקו המערכתי של כמעט כל כלי התקשורת הוא בעד קדימה(מפלגת העבודה) ואנטי ביבי. תסיק את המסקנות המתבקשות.
ישן 09-03-2008, 15:57
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אולי?:) תופעת הפוליטיקלי קורקט היא נצחונם הגדול של אוייביו של המערב.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "אולי תופעת ה"פוליטיקלי קורקט""

האנשים שמדברים גבוהה-גבוהה על חופש הביטוי, על חירויות הפרט, הם אלה שזרקו לכלא לשנתיים
מישהי שתלתה בחברון פוסטר של חזיר ועליו הכתובת "מחמד". הם אלה ש"מבינים" ללבם של שורפי
השגרירות הדנית בדמשק בעקבות קריקטורה של מחמד.

הרצון לא להגיד משהו ש"ירגיז את הערבים/מסלמים", מביא אותנו כל פעם לטירוף מערכות גדול יותר.
רק אדם מסדר הגודל של נתניהו (דהיינו, מועמד ריאלי לראשות הממשלה), שיגיד באופן ברור שאין
יותר הליכה מסביב כדי "לא להרגיז", יכול לשנות את המצב.
אנחנו מדינה שבה חבורה שביצעה לינץ' ברוצח כפות, לא הועמדה לדין למרות שכולה צולמה בוידאו,
כיוון שחוששים ש"הציבור הערבי יתקומם". המקביל היהודי שלהם, יורם שקולניק, שרצח מחבל מחבל כפות - ישב 7 שנים בכלא.

אגב, אני חושב שזה רע מאוד לציבור הערבי שהמדינה נזהרת איתם כ"כ, כיוון שזה מאלץ אותם לחיות
בפחד מהבריונים היותר גרועים בתוך המגזר שלהם, בידיעה שמערכת אכיפת החוק כאן, לא תעז
להגן עליהם.

לביבי יש הזדמנות פז לצאת בהצהרה שיש לה מחיר פוליטי אפסי - ושיכול להיות לה ערך מהותי
עוד לפני שיעלה לשלטון בפועל (היא יכולה לדרבן את העבודה/אט"ד, שיודעים שרוב הציבור
היהודי אוהב מאוד את הח"כים הערביים ותומכיהם, לפעול באותו כיוון, כדי למנוע סחף מהסוג
שנתן לליברמן 11 מנדטים...).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר