לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2008, 23:42
  דרבי קונקורד דרבי קונקורד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "בקישורים הבאים תוכל למצוא חומר רב:"

קודם כל תודה לשניכם על החומר.

כמו שכתבתי, אני רוצה שחייל אחד יהיה אשם במות חברו לפלוגה בלי שום ספק שהוא אשם בזה. זאת אומרת, שזאת לא תהייה טעות של קולקטיב, אלא טעות אנוש ספציפית של אותו חייל, חפ"ש.

עכשיו, אני יכול לדוגמא לקחת סיפור פשוט של טעות בזיהוי, זאת אומרת חייל חשב שהוא מזהה מחבל, ירה בו והסתבר שזה חייל מהפלוגה שלו, שזה נראה לי הכי קלאסי, אבל חשוב לי גם להבין מה גורם לחייל לעשות טעות כזאת. הרי מזהים דמות, מזהים שיש לה קסדה על הראש. אני גם רוצה שהקרב יהיה בלבנון, ובדרך כלל טעויות בזיהוי מתרחשות במקומות כמו שכם או רמאללה שהורגים מחבלים בבתים שלהם, לא בשטחים פתוחים כמו בלבנון שבנויים על הסתערות. וחשוב לי שזה יהיה אמין. אני באמת מנסה להתייעץ איתכם שתיתנו לי איזה כיוון.

עכשיו, הסיפור גם לא צריך להיות כל כך שחור ולבן, כי החייל שהרג בטעות את חברו לפלוגה, ממשיך לשרת בפלוגה אחר כך, כדי שחבר שלו מהפלוגה ינקום בו על מה שהוא רואה כרצח של החבר שלו. זה צריך להישאר די מעורפל. זאת אומרת, הטעות שהחייל עשה היא לא טעות כל כך גסה כדי שידיחו אותו, אבל כן מספיק גסה כדי שהחייל השלישי יחשוב שהיה כאן רצח, אתם מבינים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2008, 23:49
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Ohad_Naim שמתחילה ב "אפשר פרטים נוספים? קישור למקרה?"

פרטים נוספים אני יכול לתת רק מהראש, אם אתה בצבא אתה יכול לראות שיחזור של המקרה באחת מקלטות הבטיחות (נראה לי 9, הסמסו"ל שלי "שיחק" בשיחזור אז אני זוכר)

בגדול (כי אני לא זוכר את הפרטים המדוייקים) - 2 חיילים וקצין עבדו מחוץ למוצב על נגמ"ש שהיה שם, עשו לו טיפול שבועי, הם היו עם נשקים בהכנס אבל לא עליהם. שהחיילים חזרו אחד מהם שכח את הנשק בנגמ"ש, מישהו אחר נזכר בזה והביא לו את הנשק, הבחור שהנשק שלו ביצע פריקה רשלנית (כמו שכתבתי, שיקשוק ויריה) בגלל שהנשק היה גלילון אז חייבים לפתוח ניצרה כדי לשקשק את המכלול. כדור נפלט ופגע בחייל שהיה בעמדת שמירה.
אני כמעט בטוח שהחייל לא נהרג אלא שוכב כפרח, גם לא מצאתי קישור באתר יזכור של בית התותחן (הם היו תותחנים).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר