לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2008, 15:02
צלמית המשתמש של rl_21
  משתמש זכר rl_21 rl_21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
מבקש המלצה למדפסת כלשהי...

אז ככה, ממש אין לי מושג ואני לא מתמצא בעולם המדפסות, כך שאני לא יודע מה לבקש בדיוק.
ראיתי פה בפורום כמה אנשים שאומרים "יש לי מדפסת לייזר ואני מחליף דיו בערך כל שנה וחצי".
כיום יש לי מדפסת DESKJET 3745 שאצלי כבר כמה שנים.
בואו נגיד שאני ממש לא מרוצה מאיך שהדיו מתבזבז שם תוך כמות הדפסות ממש קטנה, והיא עושה לי מלא בעיות (תוקעת נייר, מדפיסה גרועה וכו').
בגלל הסיבות שציינתי אני מתעניין בקניית מדפסת חדשה, והנה הבקשות שלי:
1. אם אפשר - תנו לי בבקשה כמה דגמים, כל דגם כ"הטוב ביותר" בטווח המחירים שלו, בעיקרון אני מחפש משהו לא יותר מדי יקר אבל טוב ואמין.
2. אשמח לשמוע על מדפסות לייזר שחורות וצבעוניות בנפרד.... כי צבעוניות יותר יקרות.... ולמרות שאני מעדיף לחסוך בכסף אולי שווה להשקיע עוד קצת בשביל מדפסת צבעונית.
3. אשמח לשמוע לכמה זמן מספיק הדיו בממוצע? אני מדפיס בערך פעם בשבוע-שבועיים כמה דפים.
4. אם יותר משתלם (ובאמת כשאני חושב על זה אולי עדיף לי כי אני צריך גם סורק) אז גם אשמח לשמוע על מדפסות משולבות..... לא יותר מדי יקרות.

תודה מראש לכל העוזרים

נערך לאחרונה ע"י rl_21 בתאריך 01-03-2008 בשעה 15:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2008, 16:36
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי rl_21 שמתחילה ב "מצטער על הדאבל"

היא לא זוללת דיו וכמות הדיו היא 19 מ"ל. הראשים שמקבלים עם המכונה אכן קטנים בהרבה, אבל אלו שקונים אח"כ(שוב, מס' 56) גדולים יחסית.
לא רצוי למלא דיו (למרות שיש ערכות כאלה) ואני גם לא ממליץ על דיו חלופי (למרות שיסבירו לך שיש בו הרבה יותר וכל מיני כאלה). קונים ראשים חדשים, זה הכי בריא למדפסת ומניסיון בסופו של דבר יותר חסכוני (הדיו המקורי פשוט מספיק ליותר דפים).

אני בתקופת מבחנים עכשיו, ובינתיים הדפסתי מעל 500 דפים עם אותה מחסנית (שנשארה עדין מתקופת מבחנים קודמת). בממוצע יוצא לי לסיים מחסנית אחרי 800 דפים בהערכה גסה. כמובן שהגדרת הדפסה היא חסכונית (fast draft), אבל בשחור-לבן כמעט ולא רואים הבדל באיכות לעומת הדפסה רגילה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:24

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר