לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2008, 10:09
  Bobbin Bobbin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
מאד מאד מאד חבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Godsgroove שמתחילה ב "שאלה בנוגע למסך LG F900P"

שלא שאלת כאן בפורום לפני שקפצת לקנות. מסכי LCD לא קונים בהכרח בגלל שם חברה, זו שיטת הקרנה שונה מ-CRT, ולכן ישנם כמה פרמטרים נוספים שצריך לשקול אותם לפני שם החברה. אני אגב, עד היום בעליו הגאה של F900B (בן 5 או יותר). כשזה מגיע ל-LCD, יש להתחשב בסוג הפאנל של המסך, גודל, פורמט (רחב או רגיל) וכו', אבל סוג הפאנל עושה המון הבדל.

עצתי לך: כנס לעוגן הגדרות חומרה כאן, וחפש מידע על LCD. רוב הסיכויים שתמצא הרבה פרטים שיעניינו אותך. אני אמנם עוד לא ראיתי אותם במו עיניי, אבל יש מסכי LCD של DELL שאנשים מאד מתלהבים מהם. בקיצור, פשוט ערוך מחקר לפני שאתה קופץ לקנות עוד מסך, והתייעץ עם האנשים כאן. אולי יש LCD שעדיף שתקנה מעוד CRT. בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2008, 18:15
  Godsgroove Godsgroove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.08
קודם כל תודה רבה על העזרה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Godsgroove שמתחילה ב "שאלה בנוגע למסך LG F900P"

אחרי שגיליתי את מערכת הפורומים הנ"ל באמת הצטערתי שלא חקרתי יותר לעומק את כל נושא ה-LCD
לפני שקניתי אותו.
משום מה חשבתי שבכל מיקרה LCD יהיה מסך טוב יותר מ-CRT.
הייתי מודע לעניין של פאנל TN ואיכות הצבעים הלא מדהימה שהוא מעניק, אבל לא חשבתי שההבדל
יהיה עד כדי כך משמעותי ומאכזב.
קניתי את LG L206WTQ וחשבתי שהכי חשוב להסתכל על זמן תגובה, רזולוציה ויחס ניגודיות.
בכל אופן בגלל הרכישה הנ"ל התקציב שלי עומד כרגע על 1500-1600 ש"ח, מה שלא מאפשר לי לתמרן
יותר מידי בין מסכים.
הגודל והיופי החיצוני ממש לא חשובים לי כרגע, אני רוצה להינות מאיכות התמונה.
מה-LG F900B נהניתי בטירוף (עד שהמסך התחיל קצת לרעוד אחרי עבודה מאומצת יש לציין של 5 שנים).
מצאתי חנות שמוכרת את ה-LG F900P אבל אז קראתי תגובות של אנשים על המסך שאומרות שיש
בעיה עם הקווים העליונים והתחתונים של המסך, ומצד שני היו תגובות נלהבות מהמסך של אנשים אחרים.
בכל מיקרה אני לא ממש מעוניין לרכוש עוד מסך LCD בעיקר בגלל שהתקציב שלי מאפשר לי
לרכוש עוד מסך מבוסס TN בלבד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר