לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2005, 17:11
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
פיגוע הוספתי סטיק זכרון חדש- והמחשב קורס!

שלומות,
כידוע, יש לי P3 שעד היום הסתפק ב128MB SDRAM, לאחרונה (כשהבנתי שלא יהיה לי מחשב כ"כ מהר) החלטתי להוסיף לו עוד 128MB.
למרבה הצער, הזמנתי מחיפה זכרון של SMSUNG, 128MB בעל 4 צ'יפים (כשמה שהיה לי זה מיקרון עם 8 צ'יפים) למרות שהזהירו אותי שאולי תהיה בעית תאימות- מסקנת המומחים הייתה שלא תהיה לי בעיה
מכיון שהלוח (סוקט 370)
VIA VT82C694X Apollo Pro133A
מתאים גם לזכרונות 4 צ'יפים.
אז מה שקרה הוא שדחפתי (במחיר שריטות, אני חייב לציין שהמארז של IBM פשוט גרוע) את הסטיק השני,
הדלקתי את המחשב, בביוס- שמחה וצהלה! 256MB לא פחות ולא יותר, לאחר פרק זמן שנראה לי מהיר כברק (השפעה פסיכולוגית כאילו יש לי פי 2 זכרון) בורכתי ב"ברוך הבא" מהXP.
הצרות החלו שניה אח"כ, הופיע לי מסך מוזר (פסים אפורים ברקע) שהסביר שצריך לעשות ריסטרט למחשב ואם המסך מופיע שוב אז צריך להכנס בSAFE MOD ו\או להוציא חומרה חדשה.
עשיתי ריסטרט.
בורכתי שוב בברכה הצינית "ברוך הבא".
הפעם המחשב היה מנוול לחלוטין, בלי הסברים ובלי כלום, הופיע לי מסך כחול ופוף! המחשב נכבה,
לאחר כשניה המחשב נלדק מעצמו (משהו משהו המחשב שלי), שוב חיכתי לברוך הבא ושוב- כשהדסקטופ ניסה לעלות- המחשב נכבה.
ביאוש ניסיתי שוב ושוב- אולם אותה תוצאה, המחשב קורס.
התקשרתי לחנות מחיפה וסיפרתי להם על הבעיה, השתעשנו ביחד ב"בוא-נעביר-זכרונות-מסוקט -לסוקט-ונשרוט-את-היד-לחלוטין" , ניסינו את כל האפשרויות , החדש לבד בכל סוקט (למזלי יש לי רק 2), החדש עם הישן בכל האפשרויות.
כשהזכרון החדש היה לבד- המחשב בכלל לא עלה, הוא נשאר עם מסך הIBM שמופיע כל פעם כשאני מדליק את המחשב, ולא זז משם, גם לביוס אי אפשר היה להגיע
וכשהוא היה עם הישן- שוב הקריסות.
אותו בחור (נחמד דרך אגב) מחיפה הציע לי לשלוח אליהם בחזרה את הזכרון והם יבדקו אותו, או שישלחו לי סטיק 8 צי'יפים, או שיזכו אותי, מה שבא לי, חבל רק שאני צריך לשלם על עלויות המשלוח.
אני אשמח לשמוע רעיונות, ניחומים או כל שאר סוגי התגובות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר