לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2008, 21:14
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
הגשת קבילה

ערב טוב פורום מתגייסים וסדירים.
אני אנסח את השאלה ככה:
ל-"חבר" שלי יש בעיה.
אותו "חבר" לומד בבית ספר צבאי, הוא בן 17 ו-10 חודשים עוד מעט 18, עם רצון רב לשרת בצורה הטובה ביותר בצבא לא משנה בתור מה.
הבית ספר הוא בית ספר של חיל האויר.
אותו "חבר" אוהב את החיים, מה לעשות הוא ילד שאוהב לעשות דברים של ילדים ובגלל זה המשמעת שלו לא מושלמת (ילדים ככה זה).
היום הייתה לו שיחה בנוכחות המק"ס (מדריך קורס, כיתה י'ב) ומפקד תיכון (דרגה רב-סרן).
אותו "חבר" הגיע לגיבוש טיס שיארך באפריל, ובמהלך השיחה אותו רס"ן אמר לתלמיד ואני מצטט "יש לי חבר שהוא מפקד טייסת קרב, ואני אדבר איתו ואני אדאג שאתה לא תגיע לקורס טיס..."
אותו "חבר" לא פראייר ואמר לו שכבר הגעתי, והוא החזיר לו "אני אדאג שאתה לא תגיע" ככה חוזר חלילה 4 פעמים.
למיטב הבנתי שכל ילד בן 10 יכול להבין, אותו דברי רס"ן נחשבים כאיום.

עכשיו "החבר" שלי שואל מה אפשר לעשות בכזה מצב (אני רוצה להזכיר שהיחס בין ה-"חבר" לשאר הסגל לא ממש סיפור אהבה)?
אני מבקש ממכם עזרה לפני שאותו "חבר" יעשה משהו שאחרים יתחרטו עליו.

תודה וברכה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2008, 21:56
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ishaicohen שמתחילה ב "הגשת קבילה"

אני רוצה להוסיף משהו.
עכשיו מטעמי נוחות כשאני כותב אני, אני מתכוון בעצם ל-"חבר" שלי.

בתחילת שנה קרעתי סיבים בשריר החזה כתוצאה ממאמץ פיזי (טעות שלי ככה זה), הלכתי למק"ס אמרתי לו שאני רוצה להשתחרר והוא למעשה צחק לי בפרצוף והתחיל להגיד לי שיש כולה עוד כמה חודשים לסיום הלימודים, למה להשתחרר עכשיו (אני מוכרח לציין שב-3 שנים שאני שם שמרתי על אחוז היעדרות 0% מושלם).
סבבה קרעתי תתחת (כל יום אני קם ב-5:20 בבוקר ומסיים ללמוד ב-17:00 למעט יום חמישי שאני מסיים ללמוד ב-14:45).
לפני כמה ימים כתוצאה מריצה באויר הקר, קיבלתי דלקת גרון.
הלכתי למק"ס עם הפנייה לבדיקות אצל רופאת המשפחה, הגעתי אליו עם הטופס הפנייה+ברקוד+חותמת רופאה ואותו מק"ס אמר לי ללא בושה "אני לא מאמין לך, יכול להיות זייפת את זה, אני רוצה לדבר עם אמא שלך"
אמא שלי צעקה עליו בפלאפון ואישרה שאכן אני לא זייפן
עכשיו, הגיעו התוצאות מעבדה (לדלקת גרון עושים בדיקה של משטח גרון=לגלות אם יש חיידקים בגרון), ואכן יש לי דלקת גרון, והרופאה רשמה לי אנטיביוטיקה.
ביום חמישי שעבר הייתי אמור להישאר עד שעה 17:00 בשביל עונש להחתים את אחד המדריכים מהסגל בגלל הפרעה שעשיתי בשיעור, נבצר ממני להישאר עד 17:00 מכמה סיבות:
היה מאוד קר, דבר שמאוד הכאיב לי בגרון :<
לא שתיתי מהבוקר נוזלים מכיוון שכל המים שם קפואים והם עוד מהקולרים, ובגלל המחזור בנוזלים כאב לי הראש מאוד.
בשעה 14:20 חיפשתי את המק"ס אבל כהרגלו עוד נעלם ולא עונה לפלאפונים.
אחרי חושבים שעשיתי עם עצמי, וידעתי בוודאות שאפילו אם אני אמצא אותו, הוא כרגיל לא יאמין לי :'(
הלכתי הבייתה לקחת אנטיביוטיקה.

בעקבות זה שהלכתי הבייתה בלי להודיע כי היה לי עונש, עשו לי את השיחה עם המפקד תיכון.
אישית גודל האכזבה והכלימה שאני חש כלפי המערכת שם זה בלתי ניתן לתיאור...
ואני עוד ילד שברגעים אלה שומע את השיר "פרחים בקנה-להקת חיל התותחנים".
אני רוצה לבקש את עזרתכם, מה האפשרויות שלי !
אני אפילו מוכן להיבדק במכונת אמת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר