לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2007, 20:59
  Dean89 Dean89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
אופק או ממר"ם

שלום חברה, יש לי שאלה. אני עוד מעט מסיים קורס נתמ"ם ואני מתלבט בין 2 יחידות אופק או ממר"ם?
את ממר"ם אני יודע שהיא נחשבת ליחידה טובה מאוד מבחינת מחשוב אז רציתי לקבל יותר מידע על אופק ואם היא נחשבת לטובה היות והיא יחידה חדשה שרק קמה לאחר צירוף ממד"ס ויחידה 180 (לא יודע למה אבל יצא להם סטיגמא של חפשנים ואני מקווה מאוד שזה לא נכון). אני רוצה להדגיש שהתנאים לא מעניינים אותי. מעניין אותי ההתמקצעות והחברה בכל אחת מן היחידות (בדרושים למשל אני רואה ביקוש לאנשי 8200 וממר"ם אבל אני לא רואה אופק - למה?). לכל מי שיש מידע אני ישמח
תודה על העזרה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2007, 21:49
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Dean89 שמתחילה ב "אפשר קצת פרטים?"

חבר, אין לך צורך בפרטים מסיבה פשוטה. המוצרים שתעסוק בהם לרוב הם מוצרי מדף ומוצרים פנימיים פרי פיתוח צה"ל.
עכשיו הנ"ל מתחלק ככה:
1. מוצרי מדף - לדוג' Exchange Server, Windows Server, SQL Server, SMS/MOM/System Center, IBM TSM וכן הלאה. הם מוצרי מדף שאתה יכול להוריד מאתרי היצרן כגרסאת ניסוי ו\או לרכוש וללמוד ולהתנסות בהם.

2. מוצרים פנימיים - כשתגיע ותצטרך ללמוד מוצר מסוים יעבירו לך הכשרה.

מלבד זאת, בנוגע לחבר'ה: זה תלוי בך יותר. אם תהיה סחבק ולא ליצן החצר - אני מאמין שתהיה חביב הן על המפקדים והן על החבר'ה שלך. בנוסף, זה גם תלוי באופי שלך ושלהם. פגשתי לא מעט אנשים עם אופי מדהים, וגם כאלו שעונים לך ב: "אם אתה לא יודע X ו\או אם אתה פחות מסא"ל אין לי מה לדבר איתך". אז זה תלוי באדם האחר בנוסף. אבל לרוב תפגוש חבר'ה בני גילך בערך (שנה-שנתיים גדולים יותר מקסימום בהתחלה) שאני מאמין שתוכל להסתחבק עימם.

אם תרצה לחתום קבע, ולהתקדם מקצועית ובסולם הדרגות, אני יכול לומר לך שמבחינת הכשרות - הגופים הגדולים שולחים המון חיילים לקורסים מקצועיים במתקנים אזרחיים כמו מכללות) אין לך מה לדאוג.

אם תרצה להתקדם אישית ולצאת באזרחות ולצאת לעולם ה- IT הגדול (והמנוהל קצת-הרבה טוב יותר) אני מציע לך להתחיל לקנות ספרים ולקרוא וללמוד מעכשיו .

חוץ מזה תעשה חיים ותראה לאיזה תחום אתה מתחבר יותר בסיסטם: UNIX\LINUX, WIN SYSTEMS, MESSAGING, SECURITY וכן הלאה. ותנסה להתמקד בו.

ישן 16-12-2007, 15:25
  Tzachi-25 Tzachi-25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.02
למה לא ציינת את היחידה השלישית אם אפשר לשאול?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dean89 שמתחילה ב "אופק או ממר"ם"

עכשיו כן לחיל האויר יוצא שם של חפשנים אבל זה מאוד תלוי איפה אתה שם
בצריפין העבודה יותר רצינית וגם ההם שעושים יותר סיסטם (סלח לי ששכחתי את השם)
בקיצור רק מתחם חפשנים
ממרמ הכל מאוד תלוי איפה תיפול
אתה יכול לנטר כל היום
אתה יכול לענות לטלפונים כל היום
ואתה יכול גם להגיע לאחד ממרכזי המחשב ולעשות את העבודה שאתה צריך לעשות
זה מאוד תלוי ותתפלא יותר במזל מאשר ביכולת מקצועית
ובממרמ אגב כמו ברוב היחידות את עבודת הסיסטןם עושים התוכניתנים והנתממניקים הם דרג מתחת
קר שבממרמ ההיררכיה מאוד מטושטשת ונתממניק יכול לעשות עבודה של מנהל רשת ומנהל רשת יכוללעשות עבודה של נתממניק וכ'ו...
בקיצור קצר רקולע ולעניין
אתה יכול לצאת שפיץ ולהתמקצע בכל מקום שתהיה בו כי כל מקום מביא לך את הכלים
הכל תלוי בכמה תגדיל ראש, אתה יכול פשוט לעשות את מה שמוטל עליך ואתה יכול להרחיב אופקים ולהגדיל ראש הכל תלוי רק בך
בכל זאת חשוב לי שתגיד למה האופציה השלישית שלך ירדה מהפרק (זה שנפלו לנו חצי מהמערכות כשבאתם והיה קצת בלגאן באולם ממש לא משקף )
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר