לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2007, 17:43
  משתמש זכר חטאב מת חטאב מת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
חובש בגדס''ר- למבינים בלבד

שלום וברכה!

אז ככה אני וחבר שלי סיימנו בערך לפני שבועיים קורס חובשים, נשלחו עכשיו לסיפוח באוגדת עזה,וסופחנו לתאג''ד של הגדס''ר הבדואי . אני חייב לציין שאנחנו נורא נהנים, האנשים שמה הם אחלה לגמרי, והעבודה היא בעיקר בשטח שזה מה שרצינו(למרות שהשבוע חוץ מלבצע בדיקות לעצירים שנעצרו בפעולה השבוע ,אנחנו לא יצאנו עדיין כי הא.מרפאה שלנו רוצה שנכיר קודם קצת את הגזרה לפני שנצא איתם)עכשיו בעיקרון אחרי הסיפוח הזה(שנגמר בעוד חודש) אנחנו אמורים להמשיך בטיולנו ולהצטרף כחובשים לשבוע אחרון של קורס מ''פים , ואחרי זה להגיע ליחידות שלנו,שבשבילי זה בא''ח גולני , ובשביל חבר שלי בסיס מסויים בדרום. עכשיו אנחנו לא מעוניינים להמשיך בטיולים ,אלא להישאר בתאג''ד של הגדס''ר, דיברנו עם הקצין ששלח אותנו לכל זה, והוא אמר שהוא ינסה לפעול בנידון,ושבשביל שנוכל להישאר בגדס''ר 2 חובשים מאוגדת עזה יצטרכו לצאת במקומנו למקומות שאלהם אנו נשלחים. יש לציין כי אני וחבר שלי בנים יחידים בעלי 97,שהביעו במהלך הקורס עוד רצון לצאת ליח''ש ובעיקרון אנחנו תכלס יכולים להשיג עכשיו חתימות(שזה גם מה שאנחנו מתכוונים לעשות).עכשיו השאלות שלי(ושל חבר שלי ) הם ככה:

א. במידה ונמצאים מחליפים(חברים שלנו) שמעוניינים לצאת לאותם מקומות,האם נוכל להציע אותם כמחליפים אפשריים בכדי להישאר עם הגדס''ר?
ב. במידה ולא נמצאו מחליפים ,האם למישהו כאן יש איזשהי דרך להציע כיצד להישאר?
ג. בעיקרון גם אם במידה ונישאר אנחנו מתכוונים לבצע השלמת רובאות, הקטע הוא כזה שבמידה ולא נישאר ,ונחתום, למה בידיוק צריכה להיות החתימה בשביל שאחרי ההשלמה נוכל להגיע לגדס''ר?(ידוע שחטיבת גבעתי).

ובאופן כללי אם למישהו יש המלצות, אני רק אשמח.

תודה רבה מראש
נורא אשירה, לך אכבירה, שיר מהללי
לך אתנה מנת חבלי
בכלל זמן עזור אל נורא, גזע אברהם, נצר תפארה,
אתה אל חי נותן תורה

נערך לאחרונה ע"י חטאב מת בתאריך 13-12-2007 בשעה 17:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2007, 22:03
צלמית המשתמש של NOV 02
  משתמש זכר NOV 02 NOV 02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי חטאב מת שמתחילה ב "אם היית קורא ולא רץ להגיב את..."

תשמע,
מצב קלסי של מזל... אני מכיר המון חובשים שסופחו לשלל מקומות שונים, וחלקם רצה להשאר\לצאת. אני מכיר, שבה"ד 10, הוא דווקא אחד המקומות היותר משתדלים ובאים לקראתך.. אבל הכל תלוי בקצינים שלך.
יכול גם להיות, שלקצין אין בכלל כוח לחפס מישהו והוא אומר מה שאומר כדי להשתיק אותך.. גם תופעה ידועה ובלי קשר לא הייתי מרים צפיות לגבי מחליפים.. זה מצב נדיר.
אבל יש עוד אופציות שאתה בכלל לא מודע להם, כמו תחלופות קרובות, וקורסים שנגמרים אוטוטו... לכן, אין לך כל כך ברירה - אלה להמשיך לדבר אם הקצין שלך.. ולהתפלל.

מקווה שעזרתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר