לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2007, 13:31
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "למדתי c++ בעצמי והמליצו לי לזנוח אותו לטובת הדוט נט עם שפת c#"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
אשמח לקבל הסבר פשוט על מהות הדוט נט
אם יהיה לי חומר קריא בעברית על שפת c sharp ודוט נט , אני די בטוח שאני אבין אותו ואצליח לתכנת בשפה. מתכנתים אמרו לי שלדעתם c sharp ו - dot net יותר פשוטים להבנה מ c++

אשמח לעזרה .
ללא ספק C++ קשה יותר מ C#.

לשלוט ב C++, לדעתי זה יותר טוב מלשלוט ב C#, והכי עדיף לדעתי לשלוט בכמה שיותר שפות (דיבור, כתיבה ותכנות ).

אני מניח שמטרת הלימוד היא לצרכים תעסוקתיים, ואם כן אזי יש לקחת בחשבון את הביקוש שיש לשפה מול ההיצע של כ"א לעניין. להערכתי ה .NET נפוץ הרבה יותר, ויותר אנשים יודעים אותו מאשר את ה C++ שנפוץ פחות (לפי התרשמות ממודעות דרושים). לכן ל .NET יש יותר ביקוש. לעומת זה, יש יותר אנשים ל .NET מאשר אנשים ל C++. מה שאני מנסה להגיד זה שאם לכל משרה של .NET מועמדים 50, אז לכל משרה של C++ יהיו מועמדים 15 (הערכה גסה שלי, מעניין יהיה לדעת נתונים מדוייקים).

דבר דומה, וקיצוני יותר לגבי שפות ישנות יותר כמו קובול, אסמבלר, אדא, פורטרן, אדאבס/טבעי - משרות כאלה נדיר יותר למצוא מפורסמות, וקשה לא פחות למצוא מפתחי תוכנה.

גלשתי, הא ?

לך לאתר מיקרוסופט, יש שם מרכז למידה באיזור הדוט נט, יש קטעי וידאו לימודיים וקטעי קוד. אפשר ללמוד את הבסיס בצורה טובה למדי. ועוד גלישה, לדעתי בתכנות בפרט ובמחשבים בכלל, ללכת רק על ספרים באנגלית. חבל סתם לבזבז אנרגיה על מחשבה דו-לשונית, כי כל התכנות באנגלית וכם ה IDE באנגלית, אז בשביל מה צריך עברית? בשביל כמה מילות קישור? בשביל לקרוא 'מצביע' במקום 'פוינטר'? 'מטמון' במקום 'קש'? 'פקד' במקום 'קונטרול'? רב פקד במקום מפכ"ל?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר