לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2007, 23:01
  איציק קלה איציק קלה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.06
שאלות לגבי גולני וקרבי בכללי.

אהלן לכולם,ערב טוב ושיהיה לכם סופ"ש נהדר.
אני מתגייס עוד 25 יום לגולני ויש לי מיליון שאלות שלצערי אין מי שיענה עליהם בשבילי,אז אשמח אם מישהו יתן לי קצת עזרה..תודה!(:

אז ככה:
הגיע יום הגיוס,מה קורה בו?
מה צריך להביא?
חובה לבוא עם שעון?
איך עובד החתימה על הזקן?
להסתפר לפני הגיוס?

ולגבי גולני בפרט,
כמה זמן נמשך הטרום טירונות??ואיך היציאות בו?
כמה זמן הטירונות?איך היציאות?
מה עושים בטרום טירונות?ומה בטירונות עצמה??יעני מבחינת לו"ז פחות או יותר..
כמה אני צריך להגיע עם כושר לגיוס?
איך עובד הגיבוש יח"טיות?מה האופציות שמבקשים?

אשמח אם מישהו יענה לי על השאלות.
ואשמח אם מישהו גם יכול לעזור לי להיכנס לקטע הקרבי בכלל ולגולני בפרט במהירות האפשרית(זה לא שאני לא רוצה קרבי פשוט אני קצת חושש מכל העניין של הצבא).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2007, 00:19
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי איציק קלה שמתחילה ב "שאלות לגבי גולני וקרבי בכללי."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי איציק קלה
אני מתגייס עוד 25 יום לגולני ויש לי מיליון שאלות שלצערי אין מי שיענה עליהם בשבילי,אז אשמח אם מישהו יתן לי קצת עזרה..תודה!(:

אז ככה:
הגיע יום הגיוס,מה קורה בו?
מה צריך להביא?
http://http://www.shavuz.co.il/recr...=791&secid=1185

חובה לבוא עם שעון?
עדיף לבוא עם שעון, בעיקר אם אתה קרבי לדעתי זה חובה. תמיד תתסמוך על עצמך ועל תישען על אחרים, אל תהיה ראש קטן, תביא דברים שנראים לך מועילים-שעון למשל זה ממש ממש מועיל!
איך עובד החתימה על הזקן?
מאחר ואני הורדתי את הזקן אני חושבת שאם מצטלמים בחוגר עם זקן מותר ואף חייבים להיות עם זקן בזמן השירות.(יש סיכוי שאני טועה).

להסתפר לפני הגיוס?
תהיה מדוגם תמיד על הצד הטוב ביותר שאתה רק יכול, אם את המעביר אצבעות בשיער והשיער עובר את אצבעותייך עליך להסתפר לקצוץ יותר.
ולגבי גולני בפרט,
כמה זמן נמשך הטרום טירונות??ואיך היציאות בו?
כמה זמן הטירונות?איך היציאות? הטירונות 4 חודשים. היציאות?28 אחת לשבועיים בהתחלה, אח"כ משתנה. אל תצפה לראות בית כל שבוע.
מה עושים בטרום טירונות?ומה בטירונות עצמה??יעני מבחינת לו"ז פחות או יותר..
טירונות 05:שישה שלבים: משמעת, קליעה, כושר גופני, שדאות, מקצועות (הכרת הנשק), וחינוך. בסיום ישמסע כומתה (40 ק"מ, ועוד 10 ק"מ של מסע אלונקות), שמסתיים בצומת גולני (בואכה "מק'דונלדס"), בטקס סיום חגיגי, בו זוכים החיילים בכומתה החומה ואני בטוחה שאין על הרגע המספק הזה!
כמה אני צריך להגיע עם כושר לגיוס?
לגולני יש מרוץ על שם היחידה. מה שאומר שבגולני צריך סיבולת לב ריאה טוב, תעשה ריצות ארוכות ולאט לאט תפתח את הכושר ותסדיר את נשימתך.
תעבוד על זחילות וספרינטים בנוסף.
איך עובד הגיבוש יח"טיות?מה האופציות שמבקשים?
פלחה וגולני: יחידת ההנדסה, שלוחמיה עוברים אימוני הנדסה כגון חבלה, מיקוש, גישור, התחפרות ופריסת דרכים, ובמלחמה מוליכים את החטיבה לשדה הקרב (ב"אכזריות").
"עורב גולני": יחידת הנ"ט, המתמחה בלחימה נגד טנקים באמצעות טילי הנ"ט "עורב" ("טאו"), על גבי נגמ"שים.
"פלחי"ק גולני": פלוגת הקשר, שחייליה יוצאים לאחר שלושה חודשי טירונות לקורס הייעודי, בו הם מוכשרים לתפקידי הקשר השונים (קשרים, אלחוטנים וכו').
"סיירת גולני": לוחמי "הנמר המעופף". אחרי מסלול של שנה וארבעה חודשים, הכולל אימוני חי"ר מתקדמים, לחימה בטרור, צניחה וכו', הלוחמים נוטלים חלק במבצעים מיוחדים, בהתאם למסורת המפוארת של היחידה.

ואשמח אם מישהו גם יכול לעזור לי להיכנס לקטע הקרבי בכלל ולגולני בפרט במהירות האפשרית(זה לא שאני לא רוצה קרבי פשוט אני קצת חושש מכל העניין של הצבא).

אם אתה צריך עוד עזרה אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי.
ואם אתה צריך קצת מוטיבציה אני דורשת שתפנה אלי בפרטי!
מקווה שהצלחתי לעזור טיפה.
ים.

נערך לאחרונה ע"י ~ים~ כחול עמוק בתאריך 25-10-2007 בשעה 00:22.
ישן 26-10-2007, 19:53
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "[QUOTE=איציק קלה]אהלן..."

רשמת די הרבה שטויות..

אל תעלבי אבל פשוט אם את לא יודעת אל תרשמי..

לבחור ששאל..הרבה שאלות אחי.
אל תדאג יהיה טוב לא חייבים לדעת כל רגע מה קורה וגם בשביל זה יש הנפצות.
יציאות זה משתנה מגדוד לגדוד ומיחידה ליחידה וממחזור למחזור.

בטרום אתה תהיה בעיקר פלאח ותעדר אדמה רוב היום..תקופה קשה מאד , באמת.

טירונות זה ראש משביז אבל יעבור תיקתק..אצל אוגוסט הבנתי קיצרו טירונות והאריכו א"מ.

כל התקופה תעבור לך מהר (בגולני כל האימון - טירונות +אימון מתקדם - פחות או יותר 7-8 חודשים) .

ליחטיו"ת לך בראבק ותשאר איתו ותתקבל !

בהצלחה.

ישן 25-10-2007, 01:15
  ^GammaRay^ ^GammaRay^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי איציק קלה שמתחילה ב "שאלות לגבי גולני וקרבי בכללי."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי איציק קלה

אז ככה:
הגיע יום הגיוס,מה קורה בו? אתה מגיע עם הפמלייה שלך, מוסר את הצו בכניסה ללשכה.. מחכה לשם שלך על הלוח שיהיה משמאלך.. השם מופיע... נפרד מהחבר'ה מצטלם בפעם האחרונה כאזרח ועולה לאוטובוס.. שם מכיר את החבר'ה שכנראה יהיו איתך בשבועיים הבאים של הטרום
מה צריך להביא? האמת? ציוד לשבוע(תצא חמשו"ש...) כלומר :תחתונים,חולצות,כפכפים(חובה!),ממתקים לך ולחבר'ה,מטען אל תשכח בשום אופן למרות שאם כן מישהו יביא לך,מכונת גילוח טובה, או סכין ג'ילט טוב וכהנה..
חובה לבוא עם שעון? לא, אבל רצוי.. מה עוד שבטרום צחוקים וזה אבל אותנו דיי טירטרו(כנראה לא נשאר לכם מה לעדר אבל גם את זה ימצאו)..
איך עובד החתימה על הזקן? תצטלם,תחתום כרס"ר משמעת יבוא..
להסתפר לפני הגיוס? בהחלט!..

ולגבי גולני בפרט,
כמה זמן נמשך הטרום טירונות??ואיך היציאות בו ? שבועיים, חמשושים לפחות ב2 מחזורים האחרונים.
כמה זמן הטירונות?איך היציאות? 3 וחצי,4 חודש.. יציאות? תלוי בגדוד.. 13 יוצאים חבל"ז... 12 לא רע.. 51.. מישהו ראה אותם בחוץ?...
מה עושים בטרום טירונות? טרטורים סתם בשביל הכיף של המ.א(תכיר כשתבוא) ועידורים,מטבחים וכו' ומה בטירונות עצמה?? יעני מבחינת לו"ז פחות או יותר.. תלוי בפלוגה...
כמה אני צריך להגיע עם כושר לגיוס? בינוני ומעלה..
איך עובד הגיבוש יח"טיות?מה האופציות שמבקשים? מה הכוונה מבקשים? אתה עושה ומתקבל לאן שרוצים אותך...

אשמח לעזור לך בהמשך..
אגב לגביי מה שים רשמה.. אז פחות או יותר נכון.. רק שאין מסע כומתה ומקבלים אותה בסוף אימון מתקדם..

נערך לאחרונה ע"י ^GammaRay^ בתאריך 25-10-2007 בשעה 01:30.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר