לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2007, 13:11
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
פיגוע ערבי רשע ימח שמו וזכרו הגיח ביום כפור לתוך המון יהודים ודרס למוות ילדה בת 8

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3454756,00.html
בערב יום הכיפורים נדרסה למוות טל זינו בת התשע בעת שרכבה על אופניה מול בית הכנסת. אחרי התייעצות עם הפרקליטות, החליטו במשטרה על תפנית בחקירה: רוכב הטרקטורון ייחקר בחשד לרצח, למרות שמדובר בתאונת דרכים. "אדם שנוסע במכוון לתוך המון, יש לו כוונה להרוג", אומרים גורמי חקירה

http://rotter.net/forum/scoops1/5278.shtml
כל האמת על רצח הילדה טל בערב יום כיפור - לקרוא ולהעביר

ערכתי לאחרונה בתאריך 23.09.07 בשעה 13:30 בברכה, צפוני

מייל זה נשלח אליי . כדאי לקרוא....

זו הפעם הראשונה שבה אני כותב מכתב כזה ואני מקווה שבעזרתכם (והאינטרנט) האמת תצא לאור.

ערב יום כיפור אני ואשתי מתארחים בבית הוריה בכפר מחליטים לקחת את הבן שלנו (בן שנתיים וחצי) בפעם הראשונה לראות אנשים מתפללים בבית כנסת.

אנחנו צועדים בשולי הכביש המוביל לבית הכנסת (כביש פנימי בכפר תבור המרוחק מאזורי מסחר/בנק וכו’ ) כשמולנו מגיח אופנוע מכיוון בית הכנסת

שמאיץ לכיוונינו ורגע לפני שהוא דורס אותנו ועוד כמה ילדים על אופניים הוא מבצע עקיפה ובורח.

בערך בשעה 19:00 יצאנו מבית הכנסת ועמדנו באזור רחבת בית הכנסת, טרקטורון שהגיע מכיוון הכביש הראשי/ בנק נסע לכיוונינו (מיותר לציין כי הכביש והמדרכה

בשטח בית הכנסת היוו מקום מפגש לילדים על אופניים כמו גם למשפחות) רגע לפני שהטרקטורון מגיע לבית הכנסת הנהג מחליט להרים גלגלים קדמיים של הטרקטורון

ולטל הקטנה פשוט לא היה שום סיכוי למרות ניסיונות ההחייאה שבוצעו במקום (את התיאור על מצבה לפני שנפחה את נשמתה אני משאיר למישהו אחר).

לרוע מזלו של הנהג הוא איבד שליטה וניתפס (ע"י קצין מג"ב שהיה במקום) אחרת הוא פשוט היה נמלט מהמקום ולא ניתן היה לזהות אותו בגלל הקסדה.

אגב לנהג השלום הוא ביקש לשתות קצת מים ואם אפשר ללכת הביתה (בטענה שגם הוא בנאדם???) ובעוד כחודש הוא יוריד את הגבס מהיד והיא תהיה כמו חדשה...

הסיבה שנהג האופנוע כמו גם הרוצח על הטרקטורון נסעו באזור בית הכנסת ביום כיפור בצורה מסוכנת וחסרת מעצורים יכולה לקבל פרשנויות רבות, לי בתור אחד שהיה

שם והסתכלו לו בעניים דרך קסדה יש רק אמת אחת.

הילדה טל נרצחה על רקע לאומני.

אני מצטער להודיע בזאת כי גם בית-כנסת אינו איזור בטוח יותר ליהודים במדינת ישראל.

כמובן שוויתרנו על תקיעת השופר בבית כנסת, החיים שלי חשובים לי יותר.

אזרח מאוד מודאג. אם האמת חשובה לך אולי היא חשובה גם לאחרים נא להעביר הלאה

הבעיה הדמוגרפית תתחיל לא מתי שהערבים יהיו רוב, אלא הרבה הרבה לפני זה. ייתכן שזה מתחיל כבר עכשיו, ועוד מעט זה יהיה כבר מאוחר מדי. (מדינאי)

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 30-09-2007 בשעה 13:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2007, 20:11
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "בנק... כן..."

תבין, המסכן הלך ברגל כי שופט יהודי זדוני שלל את רשיונו. במקרה נתקל בו טרקטורון חובש כיפה וכפה עליו לעלות עליו וכך יצא שהוא נסע לכספומט בכדי להוציא כסף על מנת לתורמו ל'קרן פרס לשלום' אבל פקיד מרושע [יהודי] הגביל את החשבון שלו. הוא ניסה לצאת מן הכפר אך יהודי [מרושע] מכר לו מצפן מקולקל ולכן נסע לכיוון ביה"כ. הוא נסע במהירות 2-3 קמ"ש וזמזם לו לסרוגין את 'שיר לשלום' ואת 'סע לאט' [זה מה שבד"כ ערבים עושים].

סיפור מחליא של עבריין תנועה שטוו בעבורו אותם בעלי מקצוע שרקמו טלנובלות נוגעות ללב בעבור מנהיגי מדינתו [אלה שבהכרה ואלה שראוי היה שיאבדו הכרתם].

לסכום:
[1] רוצח לאומני היה פוגע בעוד הולכי רגל. האיש אינו רוצח בכוונה תחילה ואינו מחבל.

[2] עוד נבל שקרא את אוזלת ידי החוק כלפי פורעים על גלגלים ואת אימפוטנטיות השלטון כלפי העבריינות במגזר הערבי וחיבר בין השניים על מנת להרשים את האגו שלו. את הדם ששפך איש לא יוכל להשיב אך ראוי היה שיחבט ויחבל על ידי לוכדיו [כן, כן - אני יודע...] וראוי שיושלך לכלא למרב הניתן בגין מעשהו.

[3] ראוי כי כך יעשה לכל אותם מחבלים ערבים ויהודים המשמידים משפחות ומהרסים חיים בעזרת ההגה שבידם. שיכורים, עבריינים סידרתיים, בריוני כבישים - ראויים כולם לכותרת 'רשעים' ללא קשר לדת גזע ומין.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 30-09-2007 בשעה 20:14.
ישן 30-09-2007, 13:56
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
טוב, השטות הזו "ערבי רשע רוצח", היא נזק לטענות סופר-נכונות לגבי הנהיגה במגזר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ערבי רשע ימח שמו וזכרו הגיח ביום כפור לתוך המון יהודים ודרס למוות ילדה בת 8"

אכיפת חוקי התנועה במגזר הערבי (בכל הארץ) היא בקאנטים, ולא באשמת המשטרה, אלא באשמת
המערכת המשפטית-פוליטית, שהופכת כל פעולת אכיפה בקרב הערבים מ"מעשה גזעני המבטא
אפליית מיעוט לאומי".
הפושע הארור משיבלי הוא לא "רוצח לאומני" (הם דורסים אחד את השני לא פחות ממה שהם דורסים
אותנו), אלא אדם שאסור לו לעלות על הכביש, אלא כן זה לצורך חצייתו במעבר חצייה, בתור הולך
רגל. לא הייתה מזימה רצחנית מצידו כנגד היהודים כיהודים, אלא נהיגה של ערס ממוצע, שאיבד
שליטה על הטרקטורון שלו. זהו, אגב, מעשה פלילי שגדול בהרבה מההגדרה של "גרם מוות
ברשלנות", שכן הנ"ל ידע היטב מהן התוצאות האפשריות של מעשהו, ועל זוהי הריגה.
ברגע שיתחילו לכלוא את עברייני התנועה הללו לתקופות ממושכות, המצב ישתפר. הוא לא ישתפר
אם ינסו לייחס לערסים הללו ת-כ-נ-ו-ן של רצח, בשעה שהם מטומטמים מכדי לתכנן משהו. אלה
פושעים שצריכים לשבת הרבה שנים בכלא. הם לא רוצחים.
ישן 01-10-2007, 05:24
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
כן. אבל...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "חלק לא מבוטל של כבישי הגליל והנגב הצפוני הם כבישים בעלי סיכון גבוה"

יש "דבר מה נוסף"...
אתה יכול לנסות להתעלם מהבעיה, ולחשוב שמדובר בגזענות- ואז אתה טומן את הראש באדמה-
יש אצל ערביי ישראל תופעה בולטת מאוד של צפצוף אחד ארוך ומתמשך על החוק,
וזה בולט מאוד בכבישים.
אני יכול להעיד באופן אישי על ישובים הסמוכים לכפר סבא, שבהם אתה רואה נהגים חוצים באור אדום במפגיע. לא עניין של "מעבר בכתום עז", אלא רכבים (ולא במקרה אני מדבר בלשון רבים) אשר מגיעים לצומת עם רמזור אדום, ולפתע מאיצים ועוברים. באדום (!!).

ישן 01-10-2007, 08:22
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
יו איזה **** שכל אתה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מגיעים לצומת עם רמזור אדום, ולפתע מאיצים ועוברים. באדום"

אומרים לך א ואתה מבין ב .
בוא נחדד את זה בשבילך אם אתה מספיק טיפש כדי לרצות לא להבין .
ייצא לי לעבוד במשטרה (בעיר ערבית) זמן מה . במשך הזמן הזה תפסו נהגים ללא רשיונות נהיגה (הקשבתי בקשר לשוטר שאין לו מושג מה לעשות עם נהג שאין לו רשיונות נהיגה , וגם ת"ז ,פשוט לא ידע מה לעשות איתו) ,נהגים צעירים עד כדי כך שלא הגיעו לגיל בר מצווה שלנו ולגיל ברית מילה שלהם ,מכוניות מפוצצות באנשים (זאת אומרת במכונית של 5 אנשים יושבים 15 אנשים , לא מאמין לי ? ראיתי את זה בעיניים שלי ) , וכו וכו וכו . לרוב הדבר קורה בכפרים .
אצל הארסים זה התנהגות "קולית" , בכפרים זאת נורמה ותרבות הנהיגה (סטטיסטיקה לא משקרת).מה בזה קשה לך להבין ("בלה בלה בלה בלה בלה ,לא רק ערבים , גם יהודים אשמים בכך , למה אתה מאשים ציבור שלם,בלה בלה בלה בלה בלה בלה") .תלמד לקרוא ולהבין מה שכותבים לך ולא מה שבא לך .

אם זאץ , פה מורגשת אשמה של הממסד , שכן אין כל נוכחות באותם כפרים של הממסד . קיימת הזנחה מוחלטת של התשתית , וגם הכבישים הזוועתים שגורמות להתרגל לנסוע בהם כדי שבא לך , משטרה נמנעת להכנס לכפרים , חוץ ממקרים קיצוניים , אין שום עקיפה ,זה כמו מדינה בתוך מדינה ולאף אחד לא אכפת שזה ככה . שוטרים שעוצרים נהגים מכפרים כאלו משחררים אותם , כי פשוט לא רוצים לטפל בזה (וגם האשמה של מערכת משפטית שבגללה יש אנשים בעלי מספר קטסטרופלי של עבירות שעדיין נוסעים על הכבישים , ולשוטרים כבר נמאס לעצור אותם כי זה לא יוביל לשום מקום) .

ובמיוחד בשבילך , כדי לפרגן , התפתחה אצלהם תרבות נהיגה מיוחדת של אדיבות , מה שלא תראה אצל בני דודיהם היהודים . מי שנוסע בנצרת , עיר ענקית ורק רמזור וחצי ורחובות מוזרים לאללה רואה את התרבות נהיגה המיוחדת , שמחליפה את הרמזורים .
ישן 04-10-2007, 08:04
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הנדרסון. זה אולי לא רצח/פיגוע מבחינה משפטית - אך לא ניתן להשוות תאונה 'רגילה' על כביש
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי הנדרסון מלך הגשם שמתחילה ב "כמה מתפיע שכל יום יש יהודים שמשתוללים על הכביש"

לנסיעה פראית על טרקטורון בצמוד לקהל הולכי רגל.

אם הנהג הקוטל לא היה ערבי אלא סתם ברברי שעושה חראקות והורג ילדות - היה ראוי באותה מידה להקרא בכנויי גנאי, להחבט ולהכלא. כשם שלא נזעקים בכל פעם שמישהו משתמש בבטוי 'טרור על הכבישים' כך לא חייבים לסנגר במרצ על נהיגה מטורפת וזלזול בוטה בחוקי התנועה רק כי הפוגע הוא ערבי.

הטיית הדיון לצד הלאומני נובעת מכך כי בין העמים השוכנים בארץ קיים סכסוך מסויים וכי הפוגע והנפגעת הינם בני לאומים שונים. הוסף לכך את העובדה כי סיפור הכספומט/לא ידעתי שיום כיפור היום [ביום רגיל מותר כידוע לדהור בצמוד להולכי רגל]/ נבהלתי כי היהודים הרעים זרקו אבנים - נראה מצוץ מן האצבע וכי הנהג עפ"י הפרסומים היה בשלילה ורעהו נמלט - וקבל סיבה מספקת לזעם

גם עוה"ד הידוע - זכה ללא מעט קיתונות מוצדקים של רותחין. אפשר לתעב נהגים מועדים ודרסניים ללא קשר למוצאם.

בשורה התחתונה: ילדה שלא חטאה במאומה מתה. נהג פרוע חי.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 04-10-2007 בשעה 08:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר