לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2007, 06:09
  eran88 eran88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.05
לא מצליח לשלוח אימייל לכתובת ספציפית מהאאוטלוק!

הי ,
פירמטתי את המחשב לא מזמן והתקנתי את הכל מחדש כולל האאוטלוק שלי. (2003)
הטענתי את קובץ הגיבוי (pst) ששמרתי לפני כן ויש לי בעיה. אחד החברים שלי לא מצליח לקבל ממני אימיילים. הוא שינה את הכתובת לא מזמן אז שניתי את ההגדרות שלו ומאז הכל נדפק. בהתחלה למרות השינוי זה עדיין היה נשלח לכתובת הישנה ולכן הבנתי שיש כאן כפילות כתובות או שמות איפשהוא ,אז חיפשתי ומצאתי שהשם שלו נשמר ב-contacts. מחקתי משם את הכל ויצרתי לו כרטיס חדש וכלום לא עובד.
אני משתמש בכמה חשבונות באאוטלוק והעניין המוזר הוא שרק מהחשבון של בזק זה לא מגיע אליו, כשאני עושה את אותו הנסיון מהג'ימייל שלי (גם דרך האאוטלוק) אז זה כן מגיע. כאשר אני שולח מייל דרך האתר הישיר של בזק לכתובת שלו זה גם כן מגיע ,לכן הבנתי שהבעיה היא אכן בתוכנת האאוטלוק.
העניין נהיה מוזר עוד יותר כאשר אם אני עושה Reply למייל שהוא שולח לי זה מגיע אליו!
בקיצור רק כשאני מנסה לשלוח לו מייל רגיל זה פשוט לא מגיע! למישהו יש מושג מה לעשות? ברור לי שאלו הם שאריות איפשהו באאוטלוק ,איך פותרים את זה מבלי למחוק את קובץ ה Backup.pst כי ממש לא בא לי להתחיל להכניס את כולם שוב ידנית רק בגלל כתובת אחת....
תודה מראש ,
ערן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר