לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2007, 08:46
  odigo4 odigo4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
נוער קדימה - הדור הבא

תהליכי ביסוסה ופרישתה של התנועה בכל רחבי הארץ נמצאים, כידוע לך, בשלביה המתקדמים. משהקמנו וחנכנו את בסיסי הפעולה של "קדימה" במרחבים וברשויות השונות ויצרנו מרכזי מפגש ועשייה פוליטית – אנו ערוכים ונכונים להקמתה של פלטפורמת פעילות מרכזית וחשובה ביותר במסגרתה של כל תנועה לאומית והיא – נוער "קדימה" בישראל.

מטרת העל של מפלגת "קדימה" היא לשמור על קיומה של מדינת ישראל כבית לאומי בטוח לעם היהודי בארץ ישראל, ולצקת תוכן לאומי לצביונה של מדינת ישראל, תוך מתן שיווין זכויות מלא למיעוטים החיים בה, כך שערכיה כמדינה יהודית ודמוקרטית יהיו מאוזנים ושלובים זה בזה.

קדימה רואה בתנועות הנוער כלי חשוב בטיפוחו ובחינוכו של הנוער ובהנחלת ערכי העם, הפרט, החברה והמדינה. הממשלה בהנהגת קדימה תגדיל את תקציבן של תנועות הנוער הפועלות להגשמת המטרות הממלכתיות.

קדימה זקוקה לבני נוער מוכשרים ואנרגטיים אשר יכולים להצטרף לנוער קדימה, אשר יהנו מפעילויות שונות, יפגשו עם חכי"ם ושרים ויתרמו ביצירתיות ובאכפתיות וברצון לשנות.

קדימה לא שווה לאולמרט

במפלגת קדימה יש אנשים מוכשרים,אמינים וביצועיסטים יותר מכל מפלגה אחרת.
אל תסתכלו על השלטון היום,אולמרט לא יהיה ראש קדימה בבחירות, יחליף אותו מועמד/ת קדימה מוכשר/ת אשר יכולים להוביל את המפלגה,אם לא לניצחון בבחירות, אז לקואליציה ומשם להשפעה על הממשלה הבא.

קדימה תיהיה ותישאר מפלגת המרכז - עמוד התווך של האנשים הנורמאליים בארץ.

מי שרוצה להצטרף לנוער קדימה, אתם מוזמנים לייצור קשר באימייל: odigo4@nana.co.il

*אני לא עובד בשביל קדימה, וזהו לא פוסט פירסומי/פוליטי אלא הבעת דעה אישית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2007, 16:21
  odigo4 odigo4 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי משקיפה שמתחילה ב "קדימה קמה בגלל הבעיות האישיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי משקיפה
קדימה קמה בגלל הבעיות האישיות של שרון, קבוצת פוליטיקאים שפחדה להפסיד את הכיסא וכל מיני "מצליחנים" למיניהם שהחליטו לשחק בפולוטיקה (רובם יעלמו). זוהי המפלגה שניקתה את הליכוד כיון שכל ה"חשודים" והאשמים עברו אליה.
יפה שאיש קדימה מתייחס לדמוקרטיה בליכוד. זה מראה שיש להתייחס ב"רצינות" לתובנות שלו בקשר לדמוקרטיה ולתובנות שלו בכלל.
שים לב, אין פה ניסיון לירידה אישית אלא תמיהה כיצד הצטרפת למפלגה כזו ויותר מכך איך נשארת בה.

אני לא איש קדימה,ואני מערייך מאוד את דעותייך.
אני מסכים איתך בקשר לשחיתות בקדימה,אך השחיתות הזאתי נובעת ממרכז הליכוד שסוף סוף נחלש אך לא לבטח,אגב.

גם בליכוד וגם בקדימה יש מושחטים - זוהי עובדה, אך בקדימה יש פחות בגלל שאין את המרכז שמאגד את הגוב'יים והשחיתויות.

אך זהו לא משחק למי שיש יותר אנשים מושחטים - השאלה היא למי יש יותר אנשים איכותיים.
בליכוד לדוגמא - רק ביבי ואולי ארדן הם האנשים האיכותיים היחידיים במפלגה (הקוף סילבן וחברתו לבנת הם החכי"ם לדעתי הכי גרועים בכנסת).

בקדימה למרות זאת יש המון חכי"ם איכותיים לדוגמא: שאול מופז,ציפי לבני,בוים,דיכטר,שטרית,עזרא בר און ועוד... בקדימה יש אנשים יותר מוכשרים מהליכוד ולכן אני תומך בקדימה וזאת למרות שאני נגד ראש הממשלה הנוכחי מר אולמרט.
ישן 18-08-2007, 17:22
  odigo4 odigo4 אינו מחובר  

המצע של קדימה:
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קובי הדדי לא היה שמתחילה ב "מפלגה בלי אידיאולוגיה?"

המצע של קדימה:

שמירה על מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.
קידום תהליך השלום ועיצוב גבולות הקבע על בסיס יישום מפת הדרכים, והכללת גושי ההתיישבות (גוש עציון, אריאל ומעלה אדומים) בשטחה של מדינת ישראל בכל הסדר קבע עתידי עם הפלסטינים.
שמירה על ביטחון ישראל ומלחמה בטרור תוך כדי שמירה האינטרסים הלאומיים והביטחוניים של מדינת ישראל.
השלמת גדר ההפרדה בהקניית ביטחון מרבי לאזרחי ישראל, תוך הכללת גושי ההתיישבות בתוואי הגדר.
שמירה על ירושלים המאוחדת, כבירת ישראל.
קידום שוויון זכויות למיעוטים.
הנהגת מס הכנסה שלילי וחוק פנסיה חובה לכל עובד.
הגדלת הקצבאות לקשישים ולנכים והרחבת סל התרופות.
מציאת פתרון לבעיית הנישואים האזרחיים.
הנהגת רפורמה במשטרת ישראל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר