לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2007, 19:04
צלמית המשתמש של in-A-coma
  משתמש זכר in-A-coma in-A-coma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל in-A-coma Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bigShef שמתחילה ב "עבודה שלי - פרויקט סיום במאיה בחשיפה"

אני מעריך את העבודה הקשה, ואני בטוח שלא מעט שעות עברו על המחשב ביצירה של כל העניין,
אני בטוח גם שכל עניין הוידאו-ארט מזכה אותך בכמה נקודות,

אבל..

לקחת יצירה שהיוותה milestone בעולם האנימציה והטלוויזיה, ובוא נאמר, דיי עשית שם מישמש.
קודם כל, הקונספט של לקחת כזו עבודה, ובכלל, כל עבודה ולחדש אותה, בטח ובטח שמדובר על
להגיש אותה כעבודת גמר הוא מאוד מאוד אמיץ, וצריכים להיות מאוד מאוד זהירים שעושים דבר כזה,
והרושם שמתקבל מהצפייה הוא בעיקר "מידלתי במהלך הלימודים כל מני דברים ודחפתי הכל בבלנדר
ושמתי טייטל שבאותו רגע חשבתי לנכון לשים".
לדעתי היית צריך להמשיך את הקו שהתחלת בו, ובאמת לעשות follow up רציני על האנימציה בקליפ,
וללכת עם זה עד הסוף, לא לדחוף את דילברט (wtf) וקאטים של בריטני ספירז, גורילז, ולא יודע מה,
לי זה לא שידר כלום, לא 'אז והיום', לא 'אין אאוט', לקחת את הדמויות המרכזיות בקליפ, והפכת אותן
לשוליות להחריד, בעוד שהדמויות המרכזיות הם בכלל לא קשורות, וגם אם לדעתך הן כן קשורות בצורה
כזו או אחרת, זה בטח ובטח לא בא לידי ביטוי בקליפ, מה שמוביל אותי גם לעניין שנראה שאין פה
תסריט, שוב, מישמש של אירועים בלי כל חוט מקשר בינהם (וחבל כי עד לקטע בו הם פותחים את
הדלת כל העניין נראה נורא מבטיח).

יש בעיה לדעתי של קאטים לא נכונים ומעברים מבלבלים בין המצלמות, זה חוסר המשכיות שמתבטא
גם בצבעוניות לא קשורה (למשל בקטע שדילברט על הרצפה והתאורה היא צהובה, אל מול הכלב בסוף
בקטע בו התאורה לבנה), וקטעים קצת מוזרים של עומק שדה.

גם בדמויות עצמן, למעשה, פרט לבגדים, הם שונים לחלוטין מהאנימציה המקורית, וזה לא רק
בכל הניואנסים הכל כך יפים שהלכו לאיבוד בנסיון לעבד את זה למשהו עדכני יותר, אלא ממש בפרטים
קטנים שפשוט אינם, כמו הזיפים והסיגר של הבחור השמן, שנראים לי ממש אלמנטאריים, והעיניים
החצי עצומות והפרצוף הנמק של הבחור הגבוה.. שוב, אלו דברים קטנים, אבל זה מה שעשה את
הקליפ הזה להסטוריה טלוויזיונית, אי אפשר להתעלם מפרטים כאלו, גם שמסתכלים על זה כיום, אחרי
17 שנה, זה לא נראה מיושן, להפך, זה נראה סטייליסיטי ועדכני בטירוף..

בקיצור מספיק עם לבלבל ת'מוח, אני מניח שזה שירת את המטרה, וזה נתן לך אחלה קילומטראז'
במאיה, אבל התוצר הסופי לדעתי הלך איפהשהו במהלך הדרך לאיבוד..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2007, 08:11
צלמית המשתמש של bigShef
  bigShef bigShef אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל bigShef
טלוויזיה אני מסכים עם הרבה מההערות שלכם
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Cyborg Commando שמתחילה ב "נחמד מאוד אבל יש הרבה דברים..."

אבל הבעיה עיקרית שלי עם הקליפ, היא שאנשים לא באמת מסתכלים בו ומאבדים את הפואנטה. מן הסתם זה בגלל כמה טעויות שלי, אבל הם לא דומים לדמויות המקוריות לגמרי, כי הם לא אותן דמויות, זה הנכדים שלהם שמתחקים אחרי חלומות של הסבים שלהם, בגלל זה יש כותרות, ובגלל זה הם מסתכלים בדמויות שלהם במהלך הקליפ. לכל קטע שם יש מטרה, וזה בעיקר מתאים למלות השיר.

עצתי היא תסתכלו בקליפ המקורי, סתכלו שוב בשלי, עם קצת יותר תשומת לב לפרטים. יש הרבה אנשים שמאוד אהבו אותו בדיוק בגלל ההשקעה בפרטים.

תודה, שפי

נערך לאחרונה ע"י bigShef בתאריך 29-07-2007 בשעה 08:14. סיבה: טעות לחיצה
ישן 30-07-2007, 20:00
  Inferno070 Inferno070 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "[font=Arial]יפה מאוד, סחטין..."

אני לא יודע מאיפה להתחיל ואיפה לסיים..טוב ננסה..

קודם כל הבנתי את הרעיון של הקליפ..ויש דמיון יחסית בין שלך לקליפ הישן והמקורי..אבל ! יש לך כל כך הרבה בעיות בקליפ הזה שזה מדהים עד כמה שזה בולט.

האנימציה לא עיקבית בין אם זה בשירה של המודלים / או בהליכה..

טקסטורות לא הגיוניות ולא מתאימות לשום דבר.. נכון שזה לא אמור להיות ריאליסטי אבל יש קליפים שהם ממש אבל ממש אם טקסטורות באיכות נורמלית וריאליסטית (זה מה שהם רצו להשיג..והשיגו ) אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לקחת את הקליפ שלך ולעלות אותו כמה רמות...

התאורה : ממש לא טובה מכל הבחינות..הצללות לא טובות ויותר מידיי מקורות אור שזה כבר לא הגיוני..וזה מה שמביא אותי לזה שאתה מאבד המו-ן פרטים מהמודלים..

שילוב של קליפים נוספים בכל קליפ שהוא ..במקרה הזה לא מומלץ ! לפניי שאתה עורך קליפ / מוסיף אותו לצרכים שלך אתה צריך לדעת איזה חלקים מהקליפ אתה צריך כדיי שיתאים נכון ואז לחתוך כמו שצריך כי מה שאתה עשית שמת פשוט חלקים ממש לא קשורים לנושא של השיר / קליפ וזה ממש בולט בעיין ובשמיעה..
וזה לא מוסיף זה רק גורע מהעבודה.

המודלים : נחמדים יחסית לנושא של הקליפ ( אחרי הכל זה רעיון מהמקורי ) אבל הם ממש לא מודלו כמו שצריך יש כל כך הרבה בעיות של אובייקטים שניכנסים אל תוך עצמם וגורמים לכל מיניי עיוותים..

יש לך גם בעיות של הצללה ותאורה שבאה ונעלמת רגע אחד אתה רואה את המודל אם צל ורגע שני אין צל ( ? )

בכל מיקרה רעיון חמוד שיר נחמד ונראה מתאים אבל הפרטים לא מיסתדרים..

אני מקווה שלא נפגעת כי אני בא רק לעזור לך להבין איזה טעויות יש לך וכדיי שתוכל לסדר את זה..

בגדול כשאתה עושה עבודה כל שהיא תמיד תיהיה עיקבי תמיד תתכנן מראש את מה שאתה הולך לעשות ולא סתם ..שיר פה מודל שם..והופ יש לך קליפ.

בכל מקרה שיהיה לך הרבה בהצלחה בהמשך הדרך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר