לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2007, 15:57
  ת"א צהובה ת"א צהובה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.06
דעתכם על טופס 55 שלי

בס"ד

בס"ד

07\7\19
לכול המעוניין,

שמי ******,סמל,מ.א ******** בעל פרופיל 45 נפשי כתוצאה מבעיות קשב וריכוז וקשיי הסתגלות קשים,עובד כללי ללא כל התמחות,גר בדירתה של סבתי ז"ל במשך כשנה וחצי לבד.

הנני נמצא ביחידת *******כשנה וחצי מתוכן שנה וחצי אני משרת ביחידת ********* כאשר בשנה וחצי הללו הספקתי לשרת במספר תפקידים ביניהם:מחסנאי,אפסנאי ומש"ק החתמות בנשקייה.

ברצוני לעבור מיחידתי לבסיס אחר מכמה סיבות:

סיבה ראשונה היא שמתחילת הגעתי ליחידה ולבסיס בכלל ובהמשך הזמן מעברי לתפקיד בנשקייה בפרט איני מגלה כל עניין בתפקידי,שובצתי לתפקיד ומקצוע שלא למדתי אותו בעבר וגם לא הוכשרתי לתפקיד זה בצבא,וכידוע אני נחשב לעובד כללי ללא כל התמחות.עלי לציין כי בשבועות הראשונים עם הגעתי לבסיס וליחידה השקעתי והתאמצתי אך הגעתי למסקנה כי איני מסוגל יותר וכי הישארותי בבסיס ובתפקידי פוגעת בי בכך שאני עוסק בתפקיד שרק אני סובל ממנו ורק פוגע במצבי הבריאותי:

· פיזית-חבלה ברגליים כתוצאה מנפילת נשקים והחלקה מהשמן על ריצפת הנשקייה, דבר שבגללו כבר נאלצתי בעבר לעבור ניתוח קשה של ציפורן חודרנית עמוקה והומלץ ע"י רופאים מומחים של הצבא פטור לנעלי ספורט באופן קבוע ושקילת הורדת פרופיל ופניה לוועדה רפואית.

· נפשית- טיפול ממושך של פסיכיאטרית וקבלת כדורי הרגעה,כדורים נגד דיכאון וכדורים נגד מצבים של איבוד קשב וריכוז,בעיות אשר סבלתי מהם בתקופת התבגרותי בתיכון,העלולים להשפיע ולגרום נזק בלתי הפיך לזיכרון שלי וגורמים לי להיות עייף ומבולבל וכך למעשה זה משפיע על תפקודי.

כך למעשה אני מרגיש כי אני לא יכול לבצע את הנדרש ממני על הצד הטוב ביותר וגם אני מרגיש כי אני לא יכול למצות את עצמי בבסיס וביחידה הזו.

דבר נוסף אשר שוחק אותי הוא הקימה בבוקר כאשר אני משקים קום בשעה מוקדמת של הבוקר כדי להתארגן בזריזות ובמהירות כדי להגיע לבסיס בשעת מסדר הבוקר שנקבעה,כאשר בקביעות אני מאחר לבסיס מאחר ואני צריך לקחת 3 קווי אוטובוסים כאשר הקו הארוך מביניהם נמצא בנסיעה של שעה וחצי ללא התחשבות בתנועת הבוקר של המרכז,ובנוסף עלי לתפוס עוד 2 אוטובוסים עד הגעתי לבסיס,נסיעה המסתכמת בסופו של דבר בשלוש שעות עד הגעתי לבסיס המרוחק.איחורי לבסיס עלו לי במספר תלונות ובעונשים שונים אשר סבלתי מהם כאשר איני אשם כלל,עונשים אשר פגעו בי מבחינה כלכלית(קנס כספי) ריתוקים ועונשים על תנאי.

סיבה נוספת היא שאיני מתחבר כלל עם חיילי היחידה והבסיס,רוב החילים שהיו חברי והם כאמור רק מעטים השתחררו עד לא מזמן והגיעו ליחידה חילים חדשים שקשה לי להתחבר אליהם מכול מיני סיבות כאשר אחת הסיבות היא שאני נמצא בתפקיד המרוחק ממשרדי היחידה שם משרתים כל החילים,תפקיד אשר אני נמצא לבד במקום עבודתי דבר אשר פוגע בי כי לאחר מות סבתי ז"ל בה טיפלתי כשנה טיפולים אשר כללו לקיחתה לביה"ח 3 פעמים בשבוע בגלל אחוזי נכות רבים בגופה ובגלל היותה חולה במחלת הדיאליזה, נשארתי לגור בדירתה לפי הוראת הרב של המשפחה בגלל מספר סיבות אישיות ומסורתיות,לכן אני גר לבד בבית מלוכלך מבולגן ללא טלויזיה מחשב טלפון ותנור בו אני צריך לחמם את האוכל, או כל דבר אחר אשר עלול להעסיק אותי, וכך נוצר מצב כי בכול ימי השבוע גם בשעות התעסוקה שלי בצבא וגם אחר-הצהוריים אני נמצא לבדי ללא קשר עם חברים ומשפחה דבר אשר גורם לי לנזק נפשי בלתי הפיך כאשר היחידה בה אני משרת שותפה מלאה בנזק זה.

לכן, ברצוני לעבור בסיס ויחידה לבסיס הקריה מכיוון שגם לפני גיוסי וגם במשך מספר פעמים במהלך שירותי ביקשתי לעבור לבסיס זה מהסיבות הבאות:

סיבה ראשונה היא שבבסיס הקריה משרתים מספר חברים טובים מילדותי,חברים אשר נהגתי להיפגש איתם עד לפני גיוסי לצבא ובמהלך שירותי בצבא כמעט ולא נפגשתי איתם ואני משוכנע שחברי אלו יכולים לעזור לי ולסיים את השנה האחרונה שנשארה לי לשרת בצבא , הם יכולים לעזור לי להתאושש מתחושת הבדידות הקשה בה אני נמצא ואולי יותר חשוב להחזיר לי את שמחת החיים ומצב הרוח.

סיבה נוספת היא שבסיס זה נמצא במרחק קו אוטובוס אחד מביתי שמשך נסיעתו היא כחצי שעה כך שלמעשה איני צריך לקום כ-4 שעות לפני הגעתי לבסיס ואיני צריך לחכות ולתפוס מספר רב של אוטובוסים וכך למעשה אני בטוח כי יותר לא אענש בחומרה על איחורי לבסיס כפי שנענשתי עד כה,עונשים שכאמור גרמו לי לסבל רב.

אודה לכם אם תעזרו לי לעבור תפקיד,הרי חייל טוב זה חייל שטוב לו.

בברכה,

סמל

בס"ד

\7\19
לכול

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר