לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2007, 22:12
  galper galper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07
גישה לגיוס

אני הולך להתגייס לצנחנים בשבוע הבא וכשאנשים שומעים שלשם אני מתגייס אז באים ואומרים לי סחטיין אתה הולך להרוג ערבים איזה כיף לך ושטויות כאלו...
ויותר ויותר אני שומע מאנשים כל מיני שטויות של להתגייס לצבא בשביל להרוג ערבים ושצריך לחסל אותם ורק בשביל זה צריך להתגייס.
אני חושב שזאת גישה לא נכונה בכלל.. אני לא מבין אנשים כאלו כאילו רק בשביל זה אתם מתגייסים? בשביל להרוג אנשים?

דבר ראשון להרוג בן אדם זה לא דבר פשוט וזה קשה נפשית (אני יודע שזה לא יהיה לי פשוט אבל כמובן במצב של או הוא או אני אז לא תיהיה לי ברירה אבל זאת לא הנקודה) ערבי לא ערבי זה בן אדם (פה ייקפצו ערבים הם לא בני אדם) וזה לא דבר פשוט להסתכל לאדם בעיניים ולגמור אותו בשניה אחת.

דבר שני אנשים מתגייסים בשביל להרוג? מה קרה לערכים של להגן על המדינה ועל אזרחיה? לאן הם נעלמו שאנשים פשוט רוצים להרוג? אני ממש לא מבין את זה...

אנשים נפגעים מחיילים סתם לא בגלל שהם פעלו נגד מדינת ישראל אלה בגלל הגישה הזאת של חיילים שחושבים שמותר להם לתת מכות לאנשים רק כי הם ערבים ואל תטעו לגבי הגישה שלי אני מאוד ימני אבל אני לא חושב שיש לפגוע באנשים בגלל שהם נולדו לדת אחרת.

אני מתגייס לקרבי כי למרות הכל יש דברים שצריך לעשות וכן זה מסוכן וכן אני אסכן את חיי כי מישהו צריך לעשות את זה ואין כל כך הרבה אנשים שיעשו את זה ואני עושה את זה כדי להגן על המדינה שלנו וממש לא כדי להרוג...

סתם רציתי לשתף אתכם קצת בדעות שלי ואתם מוזמנים להוסיף את מה שאתם חושבים גם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2007, 09:48
  War_Machine War_Machine אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07
אחי כל הכבוד לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי galper שמתחילה ב "גישה לגיוס"

שאתה חושב ככה... זה מצוין...
אם הצבא שלנו הוא צבא מוסרי זה בגלל אנשים עם דעות כמו שלך...
הערבים בני אדם בדיוק כמונו, הם לא נולדים מחבלים, שוטפם להם את המוח.
ועם זאת לא כל ערבי הוא מחבל יש גם ערבים תמימים וכאלה שלא מחזיקים נשק.
עם זאת-ערבי, צ'רקסי, רוסי, מרוקאי או צ'צ'ני, אם הוא מחבל ואני מדגיש מ-ח-ב-ל שמטרתו לפגוע בעם שלי ובי אני לא אהסס לפגוע בו.
מה שאומרים לך "להרוג ערבים" זה סתם מורעלים או אנשים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם וחושבים שהם משחקים ב Delta Force
זה לא כל כך פשוט לפגוע בבן אדם ככה אבל בכל אופן מבחינתי זה סיכון למדינה שלי ולאנשים שאני אוהב שיושבים בבית ואוהבים אותי אז אני לא אהסס... כרגע האויב במקרה הוא הערבים והמוסלמים הקיצוניים הם באמת די בעיה אבל לא כולם מחבלים... ושלא תבין משהו לא נכון אני ימני ולא שמאלני או משהו כזה... פשוט אני יודע שאם לדוגמא היינו נלחמים בעם אחר, קח לדוגמא יוון (חח) סתם לדוגמא..
אז היו אומרים לך אותו דבר... "אתה הולך להרוג יוונים אהה??" ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר